10.04.2021 Truhla plná překvapení II - Hodkovičky spuštěna

Otevřeli jsme novou trasu oblíbené akce. Trasu i funkčnost QR kódů průběžně kontrolujeme a doplňujeme truhlu o nové poklady. Veškeré důležité informace se dočtete a startovní QR kód najdete zde na webu v záložce Akce-Truhla plná překvapení II, a také na našem Facebooku.

09.04.2021 Režim DDM se od 12. 4. nemění

Na základě Mimořádného opatření se v režimu chodu DDM nic nemění, nadále se nekoná žádná zájmová činnost s osobní přítomností žáků. Kroužky, které to umožňují, probíhají i nadále formou online distanční výuky.

23.03.2021 Nové příměstské tábory a volná místa

Pro velký zájem jsme přidali nový příměstský Poznávací tábor v termínu 9.-13. srpna a Harry Potter tematický v termínu 16.-20. srpna, poslední volná místa najdete ještě i v jiných týdnech, vše přehledně na našich stránkách.

01.03.2021 Přihlašování na letní tábory

V pondělí 1. března ve 12 hodin jsme spustili přihlašování na letní příměstské i pobytové tábory. Připomínáme, že přihlášení je možné pouze online skrze Klientské centrum. Zkontrolujte si, prosíme, včas funkčnost přihlášení do KC a v případě jakýchkoliv problémů s Klientským centrem napište na e-mail: recepce@ddmm.cz. Nové Klientské centrum si pohodlně založíte na našem webu v záložce Zájmové kroužky.

01.02.2021 Odmaturuj z angličtiny

Nové online lekce Odmaturuj z angličtiny jsou určeny pro všechny letošní maturanty. Zahrnují gramatiku na didaktické testy i různá konverzační témata, aby je u ústní části maturity nic nezaskočilo. Přihlášení je možné na našem webu v sekci Zájmové kroužky.

18.01.2021 DDM je uzavřen

Usnesením Vlády ČR byl vydán zákaz osobní přítomnosti účastníků v DDM. Až do odvolání nemohou probíhat v našem DDM žádné kroužky, kromě zájmové činnosti, která je realizovaná prostřednictvím distančního vzdělávání a online lekcí.

14.12.2020 E-maily DDM jako nevyžádaná pošta SPAM

Na základě upozornění od vás, účastníků našich kroužků, informujeme, že v e-mailových schránkách některých poskytovatelů spadají naše zprávy z adresy ddmm.cz do složky Nevyžádané pošty - SPAM. Tuto skutečnost nemůžeme nijak ovlivnit a je na každém majiteli schránky, aby si ji individuálně nastavil. Proto prosíme, abyste, zvláště v této době plné náhlých změn, kontrolovali i tuto složku pravidelně a případně potvrdili naše adresy jako vyžádané e-maily, aby vám nic neuniklo. Veškeré informace nalezne samozřejmě i zde na webu.

Nastavený filtr

Zaměření: Všechny tábory

Den konání: Všechny dny

Počet nalezených akcí: 29

PT Sportovní I

Přijímáme náhradníky

01.07.2021 Kde si vyzkoušíš různé druhy sportovních tréninků a aktivit? No přece na tomto příměstském táboře, kde si každý den zahrajeme nejrůznější míčové a pohybové hry. Ukážeme si, jak vypadají třeba fotbalové nebo atletické tréninky a mnoho dalšího.

PT Turistický

Poslední 2 místa

01.07.2021 Jak lépe začít prázdniny než spoustou zábavy při výpravách za dobrodružstvím a sportovním soutěžením? Společně si užijeme dny s nabitým programem. Zasportujeme si, zasoutěžíme a navštívíme různé sportovní i kulturní akce. Nuda u nás nedostává žádný prostor.

Sportovní tábor Všechlapy 2021

Poslední 4 místa

01.07.2021 Tradiční sportovní tábor tento rok na 16 dní s ubytováním v chatičkách. Program: sportovní aktivity, celotáborové hry, lesní a noční hry, přespání v divočině, plavání ve venkovním bazénu, základy orientace. V ceně je zahrnuto: ubytování, strava 5 x denně, pedagogický dozor a doprava. Pravděpodobná cena tábora pro pražské účastníky: 6.250,- Kč Pravděpodobná cena tábora pro mimopražské účastníky činí 6.800,- Kč. Cena se může měnit. Termín tábora: 1. 7. - 16. 7. 2021. (16 dní) Kontakt: Tomáš Bednář t.bednar@ddmm.cz

Putování přírodou s Malým Princem

Přijímáme náhradníky

03.07.2021 V krásné přírodě Jizerských hor budeme s dětmi putovat po planetách stejně tak jako opuštěný letec, který se setkal s Malým princem v africké poušti. Při opravě svého letadla si povídají o dobru, zlu, přátelství, štěstí i odpovědnosti za ty, co máme rádi. Možná pochopíme i my, že chránit květinu je více než peníze, moc panovačného krále nebo třeba plná láhev pijáka. „Jái sauté sur mes pieds comme si j´avais été frappé par la foudre. J´ai bien frotté mes yeux. J ´ai bien regardé. Et j´ai vu un petit bon homme extraordinaire qui me considérait gravement.“

PT In-line bruslení I

05.07.2021 Hlavní náplní celého týdne je in-line bruslení - zlepšování techniky jízdy, přešlapování, jízda vzad, slalomy, překážkové dráhy, různé techniky brždění, štafeta a další. Program a soutěže mají především sportovní charakter. V programu, pokud situace dovolí, je také celodenní výlet. Tábor se koná i ve dnech státních svátků v pondělí a v úterý 5.-6. 7. 2021. Přihlásit se lze pouze na celý termín tábora. Tábor se uskuteční pouze při podmínce 24 uhrazených účastníků do 13.6.2021. Neprodleně poté budou účastníci informováni o konání tábora, v případě nekonání bude celá částka vrácena účastníkům zpět.

PT Sportovní II

Přijímáme náhradníky

07.07.2021 Kde si vyzkoušíš různé druhy sportovních tréninků a aktivit? No přece na tomto příměstském táboře, kde si každý den zahrajeme nejrůznější míčové a pohybové hry. Ukážeme si, jak vypadají třeba fotbalové nebo atletické tréninky a mnoho dalšího.

PT Tvoříme všemi smysly

07.07.2021 Společně si užijeme týden věnovaný umění, ale také řeči těla. Každý den se zaměříme na jeden smysl, důkladně ho probádáme a nakonec budeme jeho pomocí i tvořit. Některé smysly ošálíme a jiné zase zbystříme. Součástí tábora jsou kromě výtvarných aktivit i hry nebo návštěvy zajímavých výstav. Domů si odneseš mnoho výtvorů, ale také hodně zážitků.

Sportovní tábor Jizerky 2021

Poslední 3 místa

10.07.2021 Pobytový tábor se uskuteční v příjemném penzionu Hana v Albrechticích v Jizerských horách. Na tomto pobytovém táboře si každý den vyzkoušíme různé míčové, sportovní a pohybové hry. Mimo ještě další aktivity nás čekájí hry v přírodě a výlet v blízkém okolí. Věříme, že to pro děti bude zábava a budou trávit aktivně své prázdninové dny. -Informace m.splichal@ddmm.cz - vedoucí tábora Matěj Šplíchal. -Veškeré podrobnosti si sdělíme na informativní schůzce, která proběhne v červnu.

Výjezdní tábor Jizerky I 2021

Obsazeno

10.07.2021 OBSAZENO Výjezdní tábor Jizerky je pobytová akce určená pro začínající, ale i zkušenější táborníky. Budeme ubytováni v příjemném penzionu Hana v Albrechticích v Jizerských horách, který je obklopen lesem a krásnou přírodou. Táborem nás bude provázet celotáborová hra, čeká nás i noční stezka odvahy, dobrovolné přespání pod širákem a mnoho sportovních i kreativních aktivit. Těšit se můžeš i na večerní hry, karneval, diskotéku, grilování nebo táboráky při zpěvu. Těší se Petra K., Verča V. a Matěj Š. Více informací na e-mailu hlavní vedoucí p.koubova@ddmm.cz

PT Florbalový I

Přijímáme náhradníky

12.07.2021 V průběhu týdne nás čekají různá florbalová cvičení zaměřená na obranné i útočné herní systémy, herní taktiku a další florbalové aktivity. Budeme se věnovat rozvoji technicko-taktických dovedností, týmovému pojetí a fyzické přípravě pod vedením zkušených florbalových trenérů. Pokud to situace dovolí, čeká nás také společný celodenní výlet.

PT Léto s Vincentem van Goghem

Poslední místo!

12.07.2021 Pokud se chceš blíže seznámit s Vincentem van Goghem, jsi kreativní a rád něco vyrábíš, maluješ nebo kreslíš, je pro tebe tento tábor tou pravou volbou. Dozvíš se nejen o životě a tvorbě tohoto známého malíře, ale také si vyzkoušíš tvořit jeho stylem. Tábor však nebude pouze o malování, součástí budou i hry, soutěže a navštívíme také nejrůznější výstavy dle aktuální nabídky. Domů si odneseš mnoho výtvorů, ale také zážitků.

PT Mažoretkový

12.07.2021 Společně si užijeme spoustu legrace při nacvičování nových prvků s hůlkou i prvků tanečního a pohybového charakteru. Naučíme se novou choreografii, která bude laděna do tématu celého tábora. Absolvujeme nejrůznější tematické dovednostní soutěže a hry, abychom zjistili, co za talent v nás dřímá. Čas si zpestříme výtvarnou činností a vyrazíme i za jinými volnočasovými aktivitami nebo na společný výlet. Týdenní program bude zakončen vystoupením pro rodiče.

PT Historie staré Prahy

Přijímáme náhradníky

19.07.2021 Víte, odkud skákal Horymír se svým koněm Šemíkem? Kde v době své vlády sídlil známý český rod Přemyslovců? Nejen na tato místa v rámci tábora zavítáme. Celý týden budeme poznávat historii hlavního města Prahy.

PT Taneční

Přijímáme náhradníky

19.07.2021 Protančený celý letní týden! Nahlédni do světa pohybu a vyzkoušej si nejen moderní, ale i klasický tanec. Když zrovna nebudeme tančit, vyrazíme na výlet a užijeme si tak společně letní dny plné zábavy.

Taneční a mažoretkový tábor Strážné 2021

24.07.2021 Letní taneční a mažoretkový tábor se letos přesune do Strážného v Krkonoších, a to konkrétně do prostředí krásné chaty Roubenka poblíž Špindlerova mlýna. Čeká nás nejen tanec a hudba, ale v rámci tematické celotáborové hry i různé tábornické dovednosti, týmové soutěže, výlety do přírody nebo výtvarné činnosti. Společný týden zakončíme velkou taneční show, kterou se po příjezdu pochlubíme publiku rodičů, sourozenců a kamarádů. Více informací na e-mailu hlavní vedoucí v.pecoldova@ddmm.cz

PT Florbalový II

26.07.2021 V průběhu týdne nás čekají různá florbalová cvičení zaměřená na obranné i útočné herní systémy, herní taktiku a další florbalové aktivity. Budeme se věnovat rozvoji technicko-taktických dovedností, týmovému pojetí a fyzické přípravě pod vedením zkušených florbalových trenérů. Pokud to situace dovolí, čeká nás také společný celodenní výlet.

PT In-line bruslení II

Přijímáme náhradníky

26.07.2021 Hlavní náplní celého týdne je in-line bruslení - zlepšování techniky jízdy, přešlapování, jízda vzad, slalomy, překážkové dráhy, různé techniky brždění, štafeta a další. Program a soutěže mají především sportovní charakter. V programu, pokud situace dovolí, je také celodenní výlet.

Multimediální tábor Homole 2021

31.07.2021 Baví tě fotit, filmovat, animovat, kreslit, malovat, vyrábět a zároveň si užívat hry a výlety v přírodě? Tak je tento tábor ta nejlepší volba! Po celý týden nás čeká spousta zábavy s uměleckými a sportovními aktivitami. Užijeme si i několik výletů, v horkých dnech se zchladíme v bazénu, večer budeme zpívat u táboráku a užijeme si i jedinečnou diskotéku pod širým nebem. Ubytováni budeme na chatě Homole u Jičína. Zálohu 2.500 Kč zaslat do 20.4.2021 Cena tábora bude upřesněna přibližná cena bude cca 4500 Kč. Více informací na e-mailu hlavní vedoucí n.kaiserova@ddmm.cz

Výjezdní tábor Jizerky II 2021

Obsazeno

01.08.2021 Výjezdní tábor Jizerky je pobytová akce určená pro zkušenější táborníky. Budeme ubytováni v příjemném penzionu Hana v Albrechticích v Jizerských horách, který je obklopen lesem a krásnou přírodou. Táborem nás bude provázet celotáborová hra, čeká nás i noční stezka odvahy, dobrovolné přespání pod širákem a mnoho sportovních i kreativních aktivit. Těšit se můžeš i na večerní hry, karneval, diskotéku, grilování nebo táboráky při zpěvu. Těší se Petra K., Kačka S. Kája H. a Bára T. Více informací na e-mailu hlavní vedoucí p.koubova@ddmm.cz

PT Florbalový III

02.08.2021 V průběhu týdne nás čekají různá florbalová cvičení zaměřená na obranné i útočné herní systémy, herní taktiku a další florbalové aktivity. Budeme se věnovat rozvoji technicko-taktických dovedností, týmovému pojetí a fyzické přípravě pod vedením zkušených florbalových trenérů. Pokud to situace dovolí, čeká nás také společný celodenní výlet.

PT In-line bruslení III

Přijímáme náhradníky

02.08.2021 Hlavní náplní celého týdne je in-line bruslení - zlepšování techniky jízdy, přešlapování, jízda vzad, slalomy, překážkové dráhy, různé techniky brždění, štafeta a další. Program a soutěže mají především sportovní charakter. V programu, pokud situace dovolí, je také celodenní výlet.

PT Toulání s foťákem

02.08.2021 Máš zrcadlovku, kompakt nebo mobil, který umí fotit skoro jako foťák? Pokud ano, je tento tábor určen právě pro tebe. Neříká ti nic kompozice, clona nebo čas? Nevadí, během tábora projdeme zajímavá místa a podíváme se na ně skrz objektiv. Naučíme se základní techniky focení.

Letní tábor Pod Kletí 2021

Poslední 4 místa

06.08.2021 Zápis na tábor probíhá pouze pro účastníky tábora z roku 2020. V případě, že máte zájem o účast na táboře a v loňském roce dítě nebylo, prosím napište vedoucímu tábora (p. Dastych) na mail: m.dastych@ddmm.cz V případě uvolnění místa Vás bude kontaktovat.

PT Horolezecký

Obsazeno

09.08.2021 Naučíme se vázat nejdůležitější uzly, horolezecké názvosloví, techniky lezení a jištění spolulezce. K dispozici máme vnitřní i venkovní horolezeckou stěnu. Čekají nás také sportovní hry v tělocvičně, výlet do přírody nebo jiného lezeckého centra a spousta dalších aktivit.

PT Poznávací

09.08.2021 Pořádáme výpravu na nejrůznější zajímavá místa, přidej se k nám a všechna je prozkoumej. Můžeš se těšit na výlety po Praze i mimo ni. Na některých výpravách bude možnost zakoupení zajímavého suvenýru, který ti zůstane na památku. Nebudou chybět ani hry a soutěže o malé odměny nebo drobné vyrábění.

PT Dobrodružství s Harry Potterem

Obsazeno

16.08.2021 Všichni kouzelníci a kouzelnice jsou zváni do Letní školy čar a kouzel v Bradavicích. Zde pod vedením předních vyučujících magie, jakými jsou profesoři Brumbál, McGonagallová a Snape, šafář Hagrid a další, proběhne čaruplná výuka v kouzlech. Studenti zažijí také dobrodružnou výpravu do Zapovězeného lesa, své magické síly si obnoví v lanovém centru a zahrají si i opravdový famfrpál. Vše, co se naučí, jim pomůže také k tomu, aby školu uchránili před lordem Voldemortem.

PT Umělecko-kreativní

Obsazeno

16.08.2021 Rád tvoříš a vyrábíš? Máš rád barvy? Chceš se naučit nové techniky? Tento tábor je pro tebe ten pravý. Každý den plný výrobků, které si odneseš domů. V rámci tábora se vydáme i do přírody, kde nasbíráme materiál k tvoření. Inspiraci budeme hledat všude kolem nás.

PT Výletový

Obsazeno

23.08.2021 To nejlepší zakončení letních prázdnin s velkou spoustou zábavy! Při společných výpravách za dobrodružstvím a sportovních aktivitách si užijeme spoustu srandy. Čeká tě sportování venku i uvnitř, společně si zasoutěžíme, navštívíme naše oblíbené sportovní akce a pořádně si to užijeme. Neváhej se k nám přidat, máš se totiž na co těšit.

PT Zážitkový

Obsazeno

23.08.2021 Na konec prázdnin jsme si pro vás připravili mnoho sportovních i kulturních zážitků, pár výletů i trochu kreativního tvoření. Spousta akcí, noví kamarádi a mnoho zábavy. To všechno zažijete na našem příměstském táboře.

duben 2021
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30