01.04.2020 Domeček on-line

Naše dveře jsou zavřené, ale my pro tebe chystáme aktivity dál! Více informací o projektu Domeček on-line nalezneš v sekci články v pravé části hlavní strany webových stránek.

30.03.2020 Přihlašování na PT

Upozorňujeme zájemce o přihlášení na PT, že přihlašování je možné pouze on-line přes Klientské centrum DDM (https://ddmmonet.iddm.cz/prihlaseni). Prosíme o zřízení přístupu do Klientského centra a kontrolu funkčnosti s dostatečným předstihem.

23.01.2020 Kola a koloběžky musí zůstat venku

Milí rodiče a účastníci kurzů, dovolujeme si vás upozornit, že s platností od 23.1. 2020 není dovolen vstup do budovy s jízdními koly a koloběžkami. K jejich odložení slouží venkovní stojan, kde si můžete svá kola přineseným zámkem zajistit. Za odložené věci nijak neručíme. Děkujeme za pochopení a respektování tohoto pravidla. Vaše DDM

Nastavený filtr

Zaměření: Všechny tábory

Den konání: Všechny dny

Počet nalezených akcí: 28

Sportovní tábor Všechlapy 2020

27.06.2020 Tradiční sportovní tábor na 14 dní s ubytováním v chatičkách. Program: sportovní aktivity, celotáborové hry, lesní a noční hry, přespání v divočině, plavání ve venkovním bazénu, základy orientace. V ceně je zahrnuto: ubytování, strava 5 x denně, pedagogický dozor a doprava. Cena tábora pro mimopražské účastníky činí 5.850,- Kč. Termín tábora: 27. 6. - 10. 7. 2020. Některé školy budou mít prázdniny už od pátku, jiné budou končit v úterý. Vyzvednutí dítěte na táboře, předání vysvědčení a návrat zpět je možný. Kontakt: Tomáš Bednář t.bednar@ddmm.cz

PT Sportovně výletový

OBSAZENO!

01.07.2020 Jak lépe začít prázdniny než spoustou zábavy při společných výpravách za dobrodružstvím a sportovních soutěžích? Společně si to užijeme. Zasportujeme a zasoutěžíme si, navštívíme rozlišné sportovní i kulturní akce a nudit se rozhodně nebudeme.

PT Turistický

OBSAZENO!

01.07.2020 Turistický tábor je tábor určený pro starší mládež, na kterém nás čeká několik výšlapů do krajiny v okolí Prahy. Těšit se můžeš na sérii bojových her a netradičních výzev, které prověří nejen tvoji fyzickou zdatnost, ale i nápaditost a důvtip. Pokud máš rád přírodu a pohyb, pak neváhej a odstartuj tohle léto s námi!

PT Florbalový I.

Poslední místo!

07.07.2020 Čekají nás florbalová cvičení zaměřená na obranné i útočné herní systémy, herní taktiku a další. Děti se budou věnovat rozvoji technicko-taktických dovedností, týmovému pojetí a fyzické přípravě pod vedením zkušených florbalových trenérů.

PT Sportovní I.

OBSAZENO!

07.07.2020 Kde jinde si každý den vyzkoušíš různé druhy sportovních tréninků a aktivit? Na tomto příměstském táboře si každý den zahrajeme různé míčové a pohybové hry. Ukážeme si, jak vypadají třeba fotbalové nebo atletické tréninky a mnoho dalšího.

Můj první tábor - Jizerky

OBSAZENO!

11.07.2020 JIŽ POUZE NÁHRADNÍCI. Můj první tábor je pobytová akce určená pro začínající táborníky. Kapacita tábora je 13 dětí. Budeme ubytováni v příjemném penzionu Hana v Albrechticích v Jizerských horách, který je obklopen lesem a krásnou přírodou. PRO DĚTI po ukončené 1.třídě ZŠ. Informace p.koubova@ddmm.cz - vedoucí tábora Petra Koubová. Přesný program a vybavení na akci bude sděleno na infoschůzce v červnu 2020. Těší se na Vás Petra K., Matěj Š. a Verča V.

Sportovní tábor - Jizerky

Poslední 3 místa!

11.07.2020 Pobytový tábor se uskuteční v příjemném penzionu Hana v Albrechticích v Jizerských horách. Na tomto pobytovém táboře si každý den vyzkoušíme různé míčové, sportovní a pohybové hry. Mimo ještě další aktivity nás čekájí hry v přírodě a výlet v blízkém okolí. Věříme, že to pro děti bude zábava a budou trávit aktivně své prázdninové dny. -Informace m.splichal@ddmm.cz - vedoucí tábora Matěj Šplíchal. -Veškeré podrobnosti si sdělíme na informativní schůzce, která proběhne v červnu.

PT In-line bruslení I.

OBSAZENO!

13.07.2020 Hlavní náplní celého týdne je in-line bruslení - zlepšování techniky jízdy, přešlapování, jízda vzad, slalomy, překážkové dráhy, různé techniky brždění, štafeta a další. Program a soutěže mají především sportovní charakter.

PT Prázdninový plenér I.

OBSAZENO!

13.07.2020 Maluješ rád v přírodě? Výtvarný příměstský tábor je zaměřený na malbu, kresbu, grafiku a mix různých uměleckých technik, které naplno obohatí každou tvořivou mysl. Je vhodný pro děti od 7 do 15 let, které mají rády přírodu a výletování. Kromě tvoření na vás čeká spoustu zábavy a návštěva barevného světa květů a zvířat.

PT Taneční

Poslední místo!

13.07.2020 Protančíme celý týden! Nahlédneme do světa pohybu a vyzkoušíme si jak klasický , tak i moderní contemporary tanec. Když zrovna nebudeme tančit, pojedeme na výlet a užijeme si tak společně letní dny plné zábavy. Těšíme se na pohodové letní prázdniny!

PT In-line bruslení II.

Poslední 2 místa!

20.07.2020 Hlavní náplní celého týdne je in-line bruslení - zlepšování techniky jízdy, přešlapování, jízda vzad, slalomy, překážkové dráhy, různé techniky brždění, štafeta a další. Program a soutěže mají především sportovní charakter.

PT Mažoretkový

Poslední 4 místa!

20.07.2020 Na tomto příměstském táboře si užijeme spoustu legrace při nacvičování nových prvků s hůlkou i prvků tanečního a pohybového charakteru. Naučíme se novou choreografii a absolvujeme nejrůznější dovednostní soutěže a hry, abychom zjistili, co za talent v nás dřímá. Čas si zpestříme občasnou výtvarnou činností a vyrazíme za zábavnými aktivitami i na celodenní výlet. Týdenní program bude zakončen vystoupením pro rodiče. Příměstský tábor je primárně určen pro pokročilejší mažoretky.

PT Sportovní II.

OBSAZENO!

20.07.2020 Kde jinde si každý den vyzkoušíš různé druhy sportovních tréninků a aktivit? Na tomto příměstském táboře si každý den zahrajeme různé míčové a pohybové hry. Ukážeme si, jak vypadají třeba fotbalové nebo atletické tréninky a mnoho dalšího.

Taneční a mažoretkový tábor Duncan 2020

Poslední 4 místa!

25.07.2020 Letní taneční a mažoretkový tábor se vrací do vily Duncan, která se nachází v blízkosti Jánských lázní. Náplní tábora bude nejen tanec a hudba, ale i hry a výlety do krásné horské přírody. Termín konání je 25.7.-1.8.2020. V ceně je zahrnuto ubytování, doprava, plná penze, lektoři a materiál.

PT Historie letem světem I.

OBSAZENO!

27.07.2020 Děti čeká poznávání historie hravou formou, muzejní výstavy, které budou využity v táborové hře, a tematické exkurze. Celý týden propojuje táborová hra, v které mezi sebou jednotlivé skupiny dětí soutěží. Společně navštívíme Památník F. Palackého a F. L. Riegra, Ateliér Zdenky Braunerové v Roztokách u Prahy, Strahovskou knihovnu a další zajímavá místa.

PT Prázdninový plenér II.

OBSAZENO!

27.07.2020 Maluješ rád v přírodě? Výtvarný příměstský tábor je zaměřený na malbu, kresbu, grafiku a mix různých uměleckých technik, které naplno obohatí každou tvořivou mysl. Je vhodný pro děti od 7 do 15 let, které mají rády přírodu a výletování. Kromě tvoření na vás čeká spousta zábavy a návštěva barevného světa květů a zvířat.

Letní radovánky

01.08.2020 Tento tábor vás čeká týden plný sportu, výletů, tance a uměleckého tvoření. Ubytovaní budeme na chatě Homole ve sportovišti Jičín. Na plno zábavy se těší Nikola, Karolína, Katka, Verča a Anet. Tábor je určen pro děti se zkušeností s výjezdním táborem a pro děti po ukončení 1. třidy ZŠ. Záloha tábora činí 2000 Kč a je ji nutno uhradit do 22.dubna 2020.

Jizerky 2020

02.08.2020 Výjezdní tábor Jizerky 2020 je pobytová akce o délce pobytu 13 dní určená pro zkušenější táborníky. Budeme ubytováni v penzionu Hana v Albrechticích v Jizerských horách, který je obklopen lesem a krásnou přírodou. Celotáborová hra a dobrá nálada je v ceně tábora. Záloha tábora činí Kč 3 000 Kč. Více informací na mailu vedoucí tábora Petry Koubové - p.koubova@ddmm.cz. Těší se na Vás Petra K., Kačka S., Bára T. a další.

PT Florbalový II.

OBSAZENO!

03.08.2020 Čekají nás florbalová cvičení zaměřená na obranné i útočné herní systémy, herní taktiku a další. Děti se budou věnovat rozvoji technicko-taktických dovedností, týmovému pojetí a fyzické přípravě pod vedením zkušených florbalových trenérů.

PT Novinářský

OBSAZENO!

03.08.2020 Láká tě práce novináře? Chceš vědět jak fungují média a co se děje s článkem než se otiskne v novinách nebo časopise, abychom jej mohli číst? Novinářský tábor je určen pro všechny zvídavé děti, které chtějí poznat svět dnešních médií. Součástí tábora jsou kreativní i sportovní hry, výlety a nejrůznější exkurze.

PT Horolezecký

Poslední 3 místa!

10.08.2020 Naučíme se vázat nejdůležitější uzly, horolezecké názvosloví, techniky lezení a jištění spolulezce. K dispozici máme vnitřní i venkovní horolezeckou stěnu. Čekají nás také sportovní hry v tělocvičně, výlet do přírody nebo jiného lezeckého centra a spousta dalších aktivit.

PT Textilně kreativní

OBSAZENO!

10.08.2020 Na našem táboře se seznámíme s historii textilní výroby, vysvětlíme si, jak správně navrhovat oděvy, navštívíme muzea. Na vlastních výrobcích si vyzkoušíme práci s textilem a různými textilními technikami. těšíme se na společné tvoření Lara a Lucka

PT Bloudění uměním I.

OBSAZENO!

17.08.2020 Tento příměstský umělecký tábor je zaměřen na výtvarné tvoření hravou formou. Tvoření si zpestříme návštěvami galerií, procházkami, výletem a kresbou i malbou pod širým nebem. Děti získají širší povědomí o fungování muzeí a galerií a tuto zkušenost budou reflektovat v návazných úkolech. Společně navštívíme také třeba zoologickou zahradou. Navíc se vydáme i na výlet mimo Prahu.

PT Historie letem světem II.

Poslední místo!

17.08.2020 Děti čeká poznávání historie hravou formou, muzejní výstavy, které budou využity v táborové hře a tematické exkurze. Celý týden propojuje táborová hra, v které mezi sebou jednotlivé skupiny dětí soutěží. Společně navštívíme Památník F. Palackého a F. L. Riegra, Ateliér Zdenky Braunerové v Roztokách u Prahy, Strahovskou knihovnu a další zajímavá místa.

Letní sportovní tábor Borovina

23.08.2020 Ubytování v klidném rekreačním středisku uprostřed borového lesa na břehu řeky Dyje, které je vybavené dvěma budovami i táborovými chatkami. K dispozici zde máme tělocvičnu, klubovnu, venkovní hřiště, volejbalové kurty i plavecký bazén. Kromě sportovního vyžití vyjedeme na celodenní výlet do královského města Znojma, kde kromě jiného navštívíme adrenalinové podzemí. Na pěší túru za poznáním se vydáme po naučné stezce do národního parku Podyjí. Aby toho nebylo málo, vyšplháme na nedalekou rozhlednu Rumburak, ze které seběhneme rovnou do konopného bludiště.

PT Bloudění uměním II.

OBSAZENO!

24.08.2020 Tento příměstský umělecký tábor je zaměřen na výtvarné tvoření hravou formou. Tvoření si zpestříme návštěvami galerií, procházkami, výletem a kresbou i malbou pod širým nebem. Děti získají širší povědomí o fungování muzeí a galerií a tuto zkušenost budou reflektovat v návazných úkolech. Společně navštívíme také třeba zoologickou zahradou. Navíc se vydáme i na výlet mimo Prahu.

PT Florbalový III.

OBSAZENO!

24.08.2020 Čekají nás florbalová cvičení zaměřená na obranné i útočné herní systémy, herní taktiku a další. Děti se budou věnovat rozvoji technicko-taktických dovedností, týmovému pojetí a fyzické přípravě pod vedením zkušených florbalových trenérů.

PT Výletový

OBSAZENO!

24.08.2020 Připravili jsme v době prázdnin mnoho sportovních i kulturních akcí, pár výletů i trochu aktivního sportování. Spousta zážitků, noví kamarádi a mnoho zábavy.....Těší se na Vás Bára T.

duben 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30