17.06.2019 Přihlašování do ZŠ Rakovského, ZŠ K Dolům

a MŠ Tyršovka a Karásek bude přednostně probíhat pro žáky daných škol. V současné době nejsou na www zveřejněny všechny kroužky a na ty co jsou zveřejněny, není možný on-line zápis. Informace o kompletní nabídce a systému přihlašování najdete na www.ddmm.cz a nejdříve na školách ve formě informačních letáků.

16.06.2019 Zápis do zájmových kroužků 2019/2020

V současné době naleznete v sekci Zájmové kroužky, část kroužků, které budeme v novém školním roce otvírat. Od 17. června od 12:00 hod. bude probíhat on-line zápis pouze na ZK, o kterých víme, že je případné změny vyplývající z rekonstrukce dislokovaného pracoviště Urbánkova organizačně neovlivní. Tyto kroužky poznáte tak, že po rozkliknutí se v pravé spodní části objeví možnost on-line přihlášení. U kroužků které tuto možnost nemají budeme on-line přihlašovaní spouštět postupně, po vyřešení organizačních záležitostí každého individuálního kroužku.Úplný zápis do všech kroužků proběhne od 2. září 2019. Děkujeme za pochopení.

16.06.2019 Informace jak se zapisovat na zájmové kroužky

V záložce Zájmové kroužky naleznete odkaz s detailně popsaným způsobem, jakým způsobem se můžete přihlásit na zájmové kroužky.

15.06.2019 Školní rok 2018/19

Vážení návštěvníci, v týdnu 10. - 14. června byla zakončena převážná část našich zájmových kroužků. V týdnu od 17 - 21 června probíhají pouze hodiny, které byly dohodnuty mezi účastníky a lektory individuálně (jedná se převážně o náhradní hodiny, které nebyly v průběhu školního roku ze strany DDM zrealizovány).

Nastavený filtr

Zaměření: Všechny akce

Den konání: Všechny dny

Počet nalezených akcí: 8

Dopoledne s FIT-Brasil

16.06.2019 Přijďte si užít taneční dopoledne s Carlosem. Můžete se těšit na kombinaci afro-brazilských rytmů a pohybů, které jsou doprovázené mimo jiné prvky samby, samby raggae, salsy, merengue, mamby, maculelé, axé. Těšíme se na Vás!

Závody v lezení červen 2019

17.06.2019 Závody v lezení na umělé stěně jsou určeny pro děti ze zájmových kroužků lezení i pro účastníky z řad veřejnosti. Prezentace závodníků bude v čase 15:45 - 16:00 hod. Přihlášení účastníci budou podle věku rozděleni do kategorií. Pod dohledem instruktorů lezení si účastníci vyzkouší závody na rychlost a obtížnost na venkovní lezecké stěně (v případě nepříznivého počasí pak v hale). Každý účastník obdrží sladkost, diplom a první tři závodníci v každé kategorii i medaile....

Turnaj ve stolním tenise

20.06.2019 Turnaj je určený pro děti a rodiče podle jednotlivých kategorií níže. NA turnaj se může přihlásit každý zájemce, který ovšem nehraje závodně stolní tenis. Předpokládáme rekreační - amatérskou úroveň dětí. Na turnaj se můžete přihlásit on-line (nejlepší způsob pro organizátory) nebo přímo osobně na místě. Prezence na turnaj bude probíhat do 16:15 hodin. Podle počtu přihlášených se pak určí systém turnajů jednotlivých kategorií. Každý účastník obr...

Netradiční výtvarné techniky - Plenér

21.06.2019 Další workshop netradičních výtvarných technik. Přesuneme se ven a po vzoru barbizonských malířů z 19. století budeme tvořit v přírodě. Tito malíři pobývali v okolí francouzského Barbizonu, proto se jim říká "Barbizonští", a jako první své stojany přesunuli z ateliéru do volné přírody, kde malovali krajinu. I my si vezmeme palety, štětce a barvy a vyrazíme do okolí, které se budeme snažit zachytit na papír.

Zahradní slavnosti pro ŠD Rakovského

24.06.2019 Zahradní slavnosti v rámci projektových dnů pro ŠD Rakovského.

Zahradní slavnosti pro Montíky

25.06.2019 Zahradní slavnosti v rámci projektových dnů pro Montessori ze ZŠ Rakovského.

Malým pilotem pro ZŠ Rakovského

26.06.2019 Návštěva leteckého hangáru s výkladem na letišti Točná. Poslechneme si něco nejen o Baťové Elektře, ale i dalších modelů letadel z první republiky. Edukativní program pro ZŠ Rakovského.

Dopravní bezpečnost pro MŠ Pohádka

27.06.2019 Vzdělávací program pro MŠ Pohádka - dopravní bezpečnost, ve spolupráci s Policií ČR