13.12.2019 Vánoční turnaj ve stolním tenise 14.12.

Máte ještě dnes možnost přihlásit děti na Vánoční turnaj, který se uskuteční na pobočce Urbánkova již tuto sobotu. Rozpis prezence v sekci Akce. Máme již pěknou řadu účastníků, ale ještě někteří nám do soupisky turnaje chybí! Tak si přijďte zahrát o medaile, diplomy a věcné ceny. Bude i cukroví....

09.12.2019 Vstupenky - Pohádkový vánoční den

Zavítejte s námi do světa pohádek. Vstupenky na naši akci Pohádkový vánoční den jsou k prodeji na obou recepcích DDM.

03.12.2019 Jarní prázdniny - příměstský tábor 17.-21.2.2020

Vzhledem k plné kapacitě PT Jarní radovánky 2020 jsme pro Vás otevřeli další PT Jarní výletový, na který se již můžete ON-LINE přihlašovat v sekci Tábory a soustředění na www.ddmm.cz.

Nastavený filtr

Zaměření: Všechny akce

Den konání: Všechny dny

Počet nalezených akcí: 30

Taneční odpoledne

13.12.2019 Odpoledne, které bude patřit jen tobě a tvým tanečním kreacím, které předvedeš pomocí Kinect technologie na X-boxu. Protáhni svaly, nahoď cool outfit a staň se králem parketu!

Vánoční Superhvězda

13.12.2019 Projektový den pro Montíky ze ZŠ Meteorologická Vánoční Superhvězda na motivy slavné televizní soutěže pouze a jen pro Montíky. Na jevišti v Divadle Na Cikorce proběhne odlehčenou formou klání o hvězdu Vánočního času. Akci pořádá Projektová činnost v rámci projektových dnů pro školní subjekty.

Výroba bylinkového mýdla

13.12.2019 Nemáte ještě dárek k vánocům pro své blízké? Nevadí, přijďte na náš voňavý workshop a vyrobte si krásné bylinkové mýdlo mnohých vůní přírody, na které si vyrobíte i krásný balící papír. Nejen, že si užijete tvořivou vánoční atmosféru, ale naladíte se také na nadcházející zimní slunovrat, nejvýznamnější pohanský svátek.

Po stopách umělců II. Živé obrazy

14.12.2019 Cílem workshopu je vžít se do postavy z vybraného uměleckého díla a vyzkoušet si práci s fotoaparátem při tvorbě kopie výtvarného díla.

Pohádkový vánoční den

14.12.2019 Nemůžete se dočkat Vánoc a sledování vašich oblíbených pohádek? Na našem Vánočním dni se stanete přímo jejich součástí. V každé z pohádek zažijete jiné dobrodružství, a pokud se vám povede procestovat všemi, můžete se těšit na dáreček od samotného Ježíška. Kouzelné odpoledne zahájí vánoční vystoupení dětí z našich tanečních a hudebních kroužků. Přijďte nasát tu pravou vánoční atmosféru a oslav...

Vánoční turnaj ve stolním tenise

14.12.2019 Vánoční turnaj je určen pro rekreační hráče a hráčky z kroužků stolního tenisu nebo z řad veřejnosti. Kategorie: . ročníky 2009 - 2010, začátek turnaje 9:30 hod, prezence 9:15 hod . ročníky 2007 - 2008, začátek turnaje 12:00 hod, prezence 11:45 hod . ročníky 2005 - 2006, začátek turnaje 14:30 hod, prezence 14:15 hod . každý hráč obdrží sladkou odměnu, nejlepší tři v každé kategorii medail...

Hudební vystoupení na kouzelnické show

15.12.2019 Ve spolupráci s Fondem ohrožených dětí - Klokánek, uvádí iluzionista Ondřej Soukup již druhý ročník úspěšného kouzelnického představení. V rámci tohoto vánočního kouzelnického odpoledne se představí i naše děti z hudebních kroužků. Přijďte s námi podpořit dobrou věc.

Nedělní pohádka - Tátové ze školky

15.12.2019 Hodinový zábavný pořad pro děti. Děti během programu uvidí krátké pohádky (úryvky ze známých pohádek), do pohádek se aktivně zapojují, uslyší písničky a možná bude i kouzelník a cirkus . I něco nového se naučí. Vše v podání Vánoční malý velký KaBaReT. Účinkují: Jaroslav Nicolas Milíček, Vojta Vlasák

Twirlingový seminář s V. Kadlecovou

15.12.2019 Naše soutěžní mažoretky už umí s hůlkou spoustu triků. Člověk ale nikdy nesmí usnout na vavřínech a je potřeba se neustále zlepšovat. Pozvali jsme proto k nám lektorku twirlingu Veroniku Kadlecovou - mistryni republiky, Evropy i světa v umění s hůlkou. Veronika čerpá své zkušenosti především v zahraničí, kde je také uznávanou twirlerkou. Těšíme se, až i nás naučí spoustu nových zajímavých prvků.

Vystoupení na Staroměstském náměstí

19.12.2019 Je nám potěšením, že Vás můžeme pozvat na naše vystoupení v rámci adventních trhů na Staroměstském náměstí. Těšit se můžete na tanečníce z klasického a moderního tance, mažoretky a flétnový soubor. Rádi Vás uvidíme a uslyšíme u pódia ve čtvrtek 19.12. v 16hod.

Sněhová koule

20.12.2019 Přijďte si vyrobit originální sněžnou kouli a ponořte se do zasněženého zimního království. Vyrobte si těžítko, které může být vtipným dárkem jak pro dospělé, tak pro děti. Na této akci si vytvoříme dekoraci, která bude dokonale ladit s ostatními vánočními motivy u vás doma.

Vánoční odpoledne

20.12.2019 Společně se naladíme na vánoční atmosféru. V případě příznivého počasí nás čeká soutěž ve stavění nejulítlejšího sněhuláka.

Origami

03.01.2020 Nebaví tě skládat jenom lodičky a parníky? Přijď a zkusíme společně složit jestřába, papouška, lachtana, a ti nejodvážnější si domu odnesou třeba i draka.

Mýtická postava

09.01.2020 Zajímá tě svět komiksů, mýtů a superhrdinů? Přijď si k nám vytvořit vlastní mýtickou postavu nebo superhrdinu. Je jen na tobě, jak bude vypadat, jaké bude mít schopnosti a jaký příběh stojí za jeho životem. Společně pak nahlédneme do tajů, odkud čerpají komiksové filmy, počítačové hry nebo fantasy knížky. Kdo ví, třeba se jednou bude psát právě o tvém hrdinovi.

Netradiční výtvarné techniky - Kirigami

10.01.2020 Neobyčejně hravé a krásné prostorové umění to je Kirigami. Naučte se vytvořit si vlastní papírovou dekoraci se zimními motivy, která potěší nejednoho milovníka zimních zasněžených krajin. Kirigami budeme tvořit pomocí papíru a to díky jeho ohýbání a stříhání. Prohlédněte si fotogalerii a ponořte se s námi do zimní zasněžené krajiny.

Objevujeme digitální svět I.

10.01.2020 Co se stane, když se vydáme do světa za rámem fotografií, které vesele lajkujeme na sociálních sítích? To se budeme snažit objevit na prvním workshopu z nového cyklu: Objevujeme digitální svět. Jedná se o fotografický workshop, ve kterém budeme fotit na mobilní telefony účastníků či na fotoaparáty, které máme v DDM k zapůjčení. Výsledkem bude sériová fotografie (3-5 fotografií), které si účast...

Šipky s kinectem

10.01.2020 Znáš klasické šipky? Tak my jsme je upgradovali! U nás si je zahraješ přes konzoli xbox s kinectem. A to je úplný jiný rozměr zábavy.

Fit dopoledne,aneb jak se přiblížit...

11.01.2020 Pojďte si k nám vyzkoušet naše horké novinky a využijte možnosti debaty s naší novou instruktorkou a výživovou poradkyní. Těšit se můžete na lekci Jumpingu, kde si užijete rytmy moderní hudby s využitím fitness trampolínek. Tabatu, kde zapojíte svaly celého těla s využitím váhy vlastního těla. Nebojte se a přiďte si s námi vyslechnout, jak se přiblížit ke své vysněné postavě a užít si tak aktiv...

Klasická animace

16.01.2020 Máš chuť vytvořit si jednoduchou animaci jen pomocí papírů a tužek? Přijď a společně zkusíme rozhýbat obrázky například ve formě Flip booku aThaumatropu.

Turnaj v Ping pongu

17.01.2020 Přijď si k nám s kamarády změřit síly ve stolním tenise.Můžeš si donést svou vlastní oblíbenou pálku. I když je v klubu je spoustu skvělých hráčů, pořád máš šanci zvítězit a obsadit první příčky.

Vyrob si svou deskovou hru

17.01.2020 Máte rádi deskové hry? A víte co je ještě zábavnější než je hrát? Vymýšlet je! Přijď si vyrobit vlastní deskovou hru s originálními figurkami. Hru, která se neomrzí, protože jí můžeš i doma dále upravovat a měnit. Je už jen na tobě, jaké téma zvolíš, zda hledání pokladu, honičku aut, průchod dračí slují, vesmírné dobrodružství, nebo něco jiného..

Zázračná kresba

18.01.2020 Myslíte si o sobě, že neumíte kreslit? Kreslíte obrázky, u kterých ostatní přemýšlí, co že jste to vlastně nakreslili? Pak se určitě přihlaste na náš workshop ,,Zázračné kresby". Stačí pouze pozměnit Váš pohled a techniku kresby tím správným směrem a budete se divit, jak je možné, že Vaše kresby již připomínají realitu. Kresbu totiž lze vnímat dvojím způsobem a my Vás naučíme, jak to jde správn...

Návštěva Chocotopie - čokoworkshop

19.01.2020 I tanečnice a tanečníci rádi mlsají. Proto pojďtě s námi na návštěvu do světa čokolády! Zapojíme fantazii a vyrobíme si svoji vlastnoruční tabulku čokolády! Na Čokoworkshop se s Vámi budou těšit naše tanečnice Niky a Karolína

Keramický workshop s Hanou IV.

21.01.2020 Zveme Vás na již tradiční keramický workshop s Hanou. Tentokrát se zaměříme na výrobu masopustních masek či dekorací. Workshop je určen pro účastníky od 8 let.

Modelování z lepenky

23.01.2020 Přijď si vyzkoušet z obyčejné lepenky a starých novin vytvořit cokoliv co tě napadne. Je jen na tvé fantazii, zda vytvoříš reálné předměty a zvířata, nebo imaginativní tvory.

Den deskových her

24.01.2020 Zahraj si s námi deskovky! V tento den nebudeme v klubu zapínat počítače ani PS4 nebo X-box. Na programu bude spousta her - známých i úplně nových, tak přijď a vyzkoušej, jak jsi dobrý.

Japonská vazba

24.01.2020 Krásná japonská vazba pochází z dálného východu a je známá už po staletí. Na workshopu si ukážeme jakými způsoby ji vázat a vyzkoušíte si vyrobit vlastní knihu či sešit svázaný tímto způsobem. Domů si tak odnesete nejen hotový výrobek, ale i cenné vědomosti, které se vám mohou hodit při tvorbě památníků, fotoknih či portfolií a tak dále. Neváhejte se přihlásit, počet míst je omezený.

Taneční dílna s vyráběním

24.01.2020 Pojďtě si s námi zatančit a vyrobit si svojí vlastní rekvizitu! Naučíme se veselý taneček a odnesete si domů svůj výrobek. Těšíme se na Vás Kája a Drahuška

Minigolf v O2 aréně

31.01.2020 Pojďte se o pololetních prázdninách zúčastnit soutěže v minigolfu a užít si tak příjemné sportovní odpoledne. Sraz bude v klubu a poté se společně přesuneme do O2 arény. Těšíme se na tebe.

Tanec a hudba v DoMečku

08.02.2020 Rádi bychom Vás pozvali do našeho Divadla Na Cikorce a sportovní haly DDM na vystoupení dětí z hudebních a tanečních kroužků. Jako tradičně bude začátek dne patřit hudbě v Divadle Na Cikorce a odpolední čas bude věnován tanci. Přijďte podpořit potleskem naše hudebníky a tanečníky, který si za svoji píli určitě zaslouží...

prosinec 2019
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31