01.03.2021 Přihlašování na letní tábory 1. března od 12 hodin online

V pondělí 1. března ve 12 hodin spouštíme přihlašování na letní příměstské i pobytové tábory. Připomínáme, že přihlášení je možné pouze online skrze Klientské centrum. Zkontrolujte si, prosíme, včas funkčnost přihlášení do KC a v případě jakýchkoliv problémů s Klientským centrem napište na e-mail: recepce@ddmm.cz. Nové Klientské centrum si pohodlně založíte na našem webu v záložce Zájmové kroužky.

01.02.2021 Odmaturuj z angličtiny

Nové online lekce Odmaturuj z angličtiny jsou určeny pro všechny letošní maturanty. Zahrnují gramatiku na didaktické testy i různá konverzační témata, aby je u ústní části maturity nic nezaskočilo. Přihlášení je možné na našem webu v sekci Zájmové kroužky.

18.01.2021 DDM je uzavřen

Usnesením Vlády ČR byl vydán zákaz osobní přítomnosti účastníků v DDM. Až do odvolání nemohou probíhat v našem DDM žádné kroužky, kromě zájmové činnosti, která je realizovaná prostřednictvím distančního vzdělávání a online lekcí.

14.12.2020 E-maily DDM jako nevyžádaná pošta SPAM

Na základě upozornění od vás, účastníků našich kroužků, informujeme, že v e-mailových schránkách některých poskytovatelů spadají naše zprávy z adresy ddmm.cz do složky Nevyžádané pošty - SPAM. Tuto skutečnost nemůžeme nijak ovlivnit a je na každém majiteli schránky, aby si ji individuálně nastavil. Proto prosíme, abyste, zvláště v této době plné náhlých změn, kontrolovali i tuto složku pravidelně a případně potvrdili naše adresy jako vyžádané e-maily, aby vám nic neuniklo. Veškeré informace nalezne samozřejmě i zde na webu.

Odmaturuj z angličtiny! III

Maturuješ letos z angličtiny a nechceš přípravu podcenit? Připoj se k nám odkudkoliv a procvič si vše, co potřebuješ – od gramatiky na didaktické testy po různá konverzační témata, aby tě nic ani u ústní části nezaskočilo.
Tento kurz je komplexní přípravou na státní maturitu z cizího jazyka. V uzavřených skupinách (max. 5 účastníků) se zaměřuje na gramatické jevy, které se v didaktických testech často vyskytují, a také odhaluje nejčastější chyby maturantů, jejich řešení a praktický nácvik. Přirozenou konverzací odstraníme ostych z mluvení, který je častým jevem při dlouhodobém neužívání jazyka. Každý účastník dostane vypracovaná témata, která může využít u vlastní maturitní zkoušky nebo pro rozšíření slovní zásoby.
Maximální efektivní kapacita kurzu je 5 studentů. Cena kroužku se úměrně snižuje dle obsazenosti, a tak neváhej pozvat i své kamarády a spolužáky. Kurz se otevře při minimálním počtu 3 studentů.

5 studentů 1300,- Kč/student
4 studenti 1500,- Kč/student
3 studenti 1700,- Kč/student

Kód 103220
Název Odmaturuj z angličtiny! III
Místo konání DDM Herrmannova
Hlavní vedoucí Jana Blechová
Věková skupina 16-99 let
Vybavení na kroužek online lekce přes Microsoft Teams
Jiná ujednání Cena je stanovena obsazeností kurzu: 5 účastníků 1300,-/student; 4 účastníci 1500,-/student; 3 účast
Cena 2. pololetí 1700,- Kč
Datum zahájení 01.02.2021
Datum ukončení 15.06.2021
Dny konání ST 18:30-19:25
Kontakt j.sestak@ddmm.cz
Volná místa Přijímáme náhradníky