01.03.2021 Přihlašování na letní tábory 1. března od 12 hodin online

V pondělí 1. března ve 12 hodin spouštíme přihlašování na letní příměstské i pobytové tábory. Připomínáme, že přihlášení je možné pouze online skrze Klientské centrum. Zkontrolujte si, prosíme, včas funkčnost přihlášení do KC a v případě jakýchkoliv problémů s Klientským centrem napište na e-mail: recepce@ddmm.cz. Nové Klientské centrum si pohodlně založíte na našem webu v záložce Zájmové kroužky.

01.02.2021 Odmaturuj z angličtiny

Nové online lekce Odmaturuj z angličtiny jsou určeny pro všechny letošní maturanty. Zahrnují gramatiku na didaktické testy i různá konverzační témata, aby je u ústní části maturity nic nezaskočilo. Přihlášení je možné na našem webu v sekci Zájmové kroužky.

18.01.2021 DDM je uzavřen

Usnesením Vlády ČR byl vydán zákaz osobní přítomnosti účastníků v DDM. Až do odvolání nemohou probíhat v našem DDM žádné kroužky, kromě zájmové činnosti, která je realizovaná prostřednictvím distančního vzdělávání a online lekcí.

14.12.2020 E-maily DDM jako nevyžádaná pošta SPAM

Na základě upozornění od vás, účastníků našich kroužků, informujeme, že v e-mailových schránkách některých poskytovatelů spadají naše zprávy z adresy ddmm.cz do složky Nevyžádané pošty - SPAM. Tuto skutečnost nemůžeme nijak ovlivnit a je na každém majiteli schránky, aby si ji individuálně nastavil. Proto prosíme, abyste, zvláště v této době plné náhlých změn, kontrolovali i tuto složku pravidelně a případně potvrdili naše adresy jako vyžádané e-maily, aby vám nic neuniklo. Veškeré informace nalezne samozřejmě i zde na webu.

DŠA-matematika PÁ

Výuka předmětu bude přizpůsobena úrovni osvojených dovedností každého přihlášeného účastníka. Třída tedy není v nabízenáném kroužku záměrně uváděna. Domeček školních aktivit je zdarma. Je však potřeba se na něj přihlásit, jako na kroužek DDM. Přihlášení na konkrétní výuku dle předmětů najdete na našich webových stránkách v sekci Zájmové kroužky, a také ve svém Klientském centru.

Kód 103565
Název DŠA-matematika PÁ
Místo konání Mimo stálé objekty
Hlavní vedoucí Veronika Vavrušková
Věková skupina 7-11 let
Vybavení na kroužek připojení MS Teams
Cena 1. pololetí 1,- Kč
Cena 2. pololetí 1,- Kč
Datum zahájení 22.01.2021
Dny konání PÁ 13:00-13:45
Kontakt v.vavruskova@ddmm.cz; skoladdmm@ddmm.cz
Volná místa Přijímáme náhradníky