24.10.2020 Podzimní prázdniny 26.-30. října

V týdnu od 26. října do 30. října jsou vyhlášené podzimní prázdniny a žádná zájmová činnost v DDM neprobíhá. O znovuotevření DDM v souvislosti s vládními nařízeními a epidemiologickou situací budeme informovat zde na webových stránkách a Facebooku DDM Modřany.

19.10.2020 DDM Modřany musí být do uzavřen

DDM Modřany má zakázanou přítomnost účastníků na zájmovém vzdělávání. Nařízení se týká všech aktivit na všech úrovních. DDM je školské zařízení a musí respektovat rozhodnutí dotčených orgánů, proto se na nás prosím nezlobte a nehledejte způsoby, jak dané nařízení obejít. Těšíme se na vás opět po podzimních prázdninách. Děkujeme za pochopení

12.10.2020 E-maily DDM jako nevyžádaná pošta SPAM

Na základě upozornění od vás, účastníků našich kroužků, informujeme, že v e-mailových schránkách některých poskytovatelů spadají naše zprávy z adresy ddmm.cz do složky Nevyžádané pošty - SPAM. Tuto skutečnost nemůžeme nijak ovlivnit a je na každém majiteli schránky, aby si ji individuálně nastavil. Proto prosíme, abyste, zvláště v této době plné náhlých změn, kontrolovali i tuto složku pravidelně a případně potvrdili naše adresy jako vyžádané e-maily, aby vám nic neuniklo. Veškeré informace nalezne samozřejmě i zde na webu.

10.09.2020 Provoz recepce pro veřejnost

Z důvodu ochrany zdraví vašeho i našich zaměstnanců jsou recepce DDM pro veřejnost uzavřeny. V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte telefonicky v časech uvedených v záložce Kontakty (Pracovní doba recepce). Pro odevzdání dokumentů a podepsaných přihlášek využijte poštovní schránku DDM.

Salsa & Bachata dance

Pojďte se s námi roztancovat a rozpohybovat v latinskoamerických rytmech salsy a bachaty. Salsa je v současnosti jedním z nejoblíbenějších kubánských tanců. Naučíte se s námi základní kroky, seznámíte se s technikou otoček, probudíte v sobě skrytou vášeň, radost a mnoho dalších emocí.

Kód 102603
Název Salsa & Bachata dance
Místo konání DDM Herrmannova
Hlavní vedoucí Sára Bandiová
Věková skupina 15-99 let
Vybavení na kroužek pohodlný taneční oděv
V ceně zahrnuto pojištění, lektor
Cena 1. pololetí 1500,- Kč
Datum zahájení 06.10.2020
Datum ukončení 08.06.2021
Dny konání ÚT 18:30-19:25
Volná místa 1.pololetí poslední 3 místa
Volná místa 2.pololetí obsazeno