22.11.2020 DDM Modřany musí být uzavřen

DDM Modřany má zakázanou přítomnost účastníků na zájmovém vzdělávání. Nařízení se týká všech aktivit na všech úrovních. DDM je školské zařízení a musí respektovat rozhodnutí dotčených orgánů, proto se na nás prosím nezlobte a nehledejte způsoby, jak dané nařízení obejít. Děkujeme za pochopení

10.11.2020 Provoz recepce pro veřejnost

Z důvodu ochrany zdraví vašeho i našich zaměstnanců jsou recepce DDM pro veřejnost uzavřeny. V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte telefonicky v časech uvedených v záložce Kontakty (Pracovní doba recepce). Pro odevzdání dokumentů a podepsaných přihlášek využijte poštovní schránku DDM.

12.10.2020 E-maily DDM jako nevyžádaná pošta SPAM

Na základě upozornění od vás, účastníků našich kroužků, informujeme, že v e-mailových schránkách některých poskytovatelů spadají naše zprávy z adresy ddmm.cz do složky Nevyžádané pošty - SPAM. Tuto skutečnost nemůžeme nijak ovlivnit a je na každém majiteli schránky, aby si ji individuálně nastavil. Proto prosíme, abyste, zvláště v této době plné náhlých změn, kontrolovali i tuto složku pravidelně a případně potvrdili naše adresy jako vyžádané e-maily, aby vám nic neuniklo. Veškeré informace nalezne samozřejmě i zde na webu.

Karásek - keramika I.

Keramický kroužek je určen pouze pro děti navštěvující MŠ Karásek.

Kód 103614
Název Karásek - keramika I.
Místo konání MŠ Karásek
Hlavní vedoucí Magdalena Hyblerová
Věková skupina 4-6 let
Jiná ujednání Určeno pro děti z MŠ Karásek 3 a 4 třída
Cena 1. pololetí 1000,- Kč
Datum zahájení 06.10.2020
Datum ukončení 15.06.2021
Dny konání ÚT 13:00-13:50
Kontakt Mgr. Zuzana Petrů - (z.petru@ddmm.cz)
Volná místa 1.pololetí poslední místo!
Volná místa 2.pololetí poslední místo!