22.11.2020 DDM Modřany musí být uzavřen

DDM Modřany má zakázanou přítomnost účastníků na zájmovém vzdělávání. Nařízení se týká všech aktivit na všech úrovních. DDM je školské zařízení a musí respektovat rozhodnutí dotčených orgánů, proto se na nás prosím nezlobte a nehledejte způsoby, jak dané nařízení obejít. Děkujeme za pochopení

10.11.2020 Provoz recepce pro veřejnost

Z důvodu ochrany zdraví vašeho i našich zaměstnanců jsou recepce DDM pro veřejnost uzavřeny. V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte telefonicky v časech uvedených v záložce Kontakty (Pracovní doba recepce). Pro odevzdání dokumentů a podepsaných přihlášek využijte poštovní schránku DDM.

12.10.2020 E-maily DDM jako nevyžádaná pošta SPAM

Na základě upozornění od vás, účastníků našich kroužků, informujeme, že v e-mailových schránkách některých poskytovatelů spadají naše zprávy z adresy ddmm.cz do složky Nevyžádané pošty - SPAM. Tuto skutečnost nemůžeme nijak ovlivnit a je na každém majiteli schránky, aby si ji individuálně nastavil. Proto prosíme, abyste, zvláště v této době plné náhlých změn, kontrolovali i tuto složku pravidelně a případně potvrdili naše adresy jako vyžádané e-maily, aby vám nic neuniklo. Veškeré informace nalezne samozřejmě i zde na webu.

Házená

Kroužek je určen pro mladší školní děti. Formou her se naučí základy nejen Národní házené, ale i dalších míčových sportů. Priorita cvičení je kladena na práci s míčem ve stoje a v pohybu, fyzickou kondici, sportovní myšlení a týmovost. Děti zjistí, že míč je kamarád, jehož prostřednictvím naleznou zábavu a zlepší své dovednosti. Náplní kroužku není pouze Národní házená, ale i atletická a gymnastická průprava, posilování, úpolové (kontaktní) sporty a ostatní míčové hry. Národní házená v sobě spojuje všechny tyto disciplíny, při níž je nutná koordinace a dynamičnost.

Kroužek povedou trenéři oddílu národní házené Spratak Modřany. Od září do října bude probíhat na venkovním hřišti národní házené Spartak Modřany v Modřanské rokli ve čtvrtek od 16:30 - 17:30 hod. Od listopadu do konce března se změní čas na středu od 16:30 - 17:30 hod v tělocvičně Sokol Modřany.

Kód 101514
Název Házená
Místo konání Spartak Modřany národní házená
Hlavní vedoucí Magda Vilčáková
Věková skupina 7-10 let
Vybavení na kroužek sportovní obuv, sportovní oblečení
Jiná ujednání od listopadu středa 16:30 - 17:30 hod
Cena 1. pololetí 800,- Kč
Datum zahájení 17.09.2020
Datum ukončení 17.06.2021
Dny konání ČT 16:30-17:30
Volná místa 1.pololetí volno
Volná místa 2.pololetí obsazeno