22.11.2020 DDM Modřany musí být uzavřen

DDM Modřany má zakázanou přítomnost účastníků na zájmovém vzdělávání. Nařízení se týká všech aktivit na všech úrovních. DDM je školské zařízení a musí respektovat rozhodnutí dotčených orgánů, proto se na nás prosím nezlobte a nehledejte způsoby, jak dané nařízení obejít. Děkujeme za pochopení

10.11.2020 Provoz recepce pro veřejnost

Z důvodu ochrany zdraví vašeho i našich zaměstnanců jsou recepce DDM pro veřejnost uzavřeny. V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte telefonicky v časech uvedených v záložce Kontakty (Pracovní doba recepce). Pro odevzdání dokumentů a podepsaných přihlášek využijte poštovní schránku DDM.

12.10.2020 E-maily DDM jako nevyžádaná pošta SPAM

Na základě upozornění od vás, účastníků našich kroužků, informujeme, že v e-mailových schránkách některých poskytovatelů spadají naše zprávy z adresy ddmm.cz do složky Nevyžádané pošty - SPAM. Tuto skutečnost nemůžeme nijak ovlivnit a je na každém majiteli schránky, aby si ji individuálně nastavil. Proto prosíme, abyste, zvláště v této době plné náhlých změn, kontrolovali i tuto složku pravidelně a případně potvrdili naše adresy jako vyžádané e-maily, aby vám nic neuniklo. Veškeré informace nalezne samozřejmě i zde na webu.

Tenis

Dům dětí a mládeže Modřany ve spolupráci s TO Spartak Modřany pořádájí tenisové kroužky pro začínající hráče na adrese Kabeláčova 262/4 - Modřany.

Kroužky vede trenér tenisu s pedagogickým vzděláním. Děti se hravou formou seznámí se základy tenisu. Naučí se základní údery. Vše je vedeno hravou formou.

Jarní a podzimní bloky probíhají během 6 hodin. První podzimní hodina začíná ve čtvrtek 10. září, poslední hodina bude 15. října 2020.

Kroužek je určen pro maximálně 3 účastníky v dané věkové kategorii. Cena při počtu 2 účastníků na kroužku je 1200 Kč/6 lekcí, 3 účastníci 1000 Kč/ 6 lekcí.

Kód 101513
Název Tenis
Místo konání TO Spartak Modřany
Hlavní vedoucí Miroslav Holeček
Věková skupina 5-7 let
Vybavení na kroužek sportovní oblečení, boty na antuku, tenis. raketa
V ceně zahrnuto pedagog, kurt, pojištění
Cena 1. pololetí 1200,- Kč
Datum zahájení 10.09.2020
Datum ukončení 15.10.2020
Dny konání ČT 15:30-16:25
Kontakt Mgr. Marek Dastych, m.dastych@ddmm.cz
Volná místa 1.pololetí obsazeno
Volná místa 2.pololetí obsazeno