24.10.2020 Podzimní prázdniny 26.-30. října

V týdnu od 26. října do 30. října jsou vyhlášené podzimní prázdniny a žádná zájmová činnost v DDM neprobíhá. O znovuotevření DDM v souvislosti s vládními nařízeními a epidemiologickou situací budeme informovat zde na webových stránkách a Facebooku DDM Modřany.

19.10.2020 DDM Modřany musí být do uzavřen

DDM Modřany má zakázanou přítomnost účastníků na zájmovém vzdělávání. Nařízení se týká všech aktivit na všech úrovních. DDM je školské zařízení a musí respektovat rozhodnutí dotčených orgánů, proto se na nás prosím nezlobte a nehledejte způsoby, jak dané nařízení obejít. Těšíme se na vás opět po podzimních prázdninách. Děkujeme za pochopení

12.10.2020 E-maily DDM jako nevyžádaná pošta SPAM

Na základě upozornění od vás, účastníků našich kroužků, informujeme, že v e-mailových schránkách některých poskytovatelů spadají naše zprávy z adresy ddmm.cz do složky Nevyžádané pošty - SPAM. Tuto skutečnost nemůžeme nijak ovlivnit a je na každém majiteli schránky, aby si ji individuálně nastavil. Proto prosíme, abyste, zvláště v této době plné náhlých změn, kontrolovali i tuto složku pravidelně a případně potvrdili naše adresy jako vyžádané e-maily, aby vám nic neuniklo. Veškeré informace nalezne samozřejmě i zde na webu.

10.09.2020 Provoz recepce pro veřejnost

Z důvodu ochrany zdraví vašeho i našich zaměstnanců jsou recepce DDM pro veřejnost uzavřeny. V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte telefonicky v časech uvedených v záložce Kontakty (Pracovní doba recepce). Pro odevzdání dokumentů a podepsaných přihlášek využijte poštovní schránku DDM.

Lidový tanec

Na kroužku se děti zábavnou formou seznámí s lidovými tradicemi, tanci i říkadly, které vyjadřují naši národní povahu. Naučí se písničky i tance, které se historicky váží k nejrůznějším regionům a odkazují na specifické regionální zvyklosti, například s tematikou Velikonoc, žní, či zimního období. Docházet zde bude k vyváženému spojení umělecké složky hudební, pohybové i estetické (kroje). Děti budou rozvíjet své taneční i pěvěcké dovednosti, které budou moci posléze předvést na několika veřejných vystoupeních.

Kód 102402
Název Lidový tanec
Místo konání DDM Urbánkova
Hlavní vedoucí Tereza Jindráková
Věková skupina 5-8 let
Vybavení na kroužek taneční oděv,obuv, sukně
V ceně zahrnuto pojištění, lektor
Cena 1. pololetí 950,- Kč
Datum zahájení 05.10.2020
Datum ukončení 08.06.2021
Dny konání PO 15:00-15:55
Volná místa 1.pololetí volno
Volná místa 2.pololetí obsazeno