24.09.2020 Závody v kolečkovém bruslení

proběhnout v pátek 2. 10. 2020 se snahou vyhovět současným opatřením. Děkujeme za přihlášky předem pomocí on-line přihlašování. Pomůže nám v organizaci závodů. Kapacita závodníků na jeden blok je 20. Přihlášený účastník má jistotu účasti, ostatní do počtu 20 závodníků. Může tedy nastat, že nepřihlášený závodník nemusí mít garantovanou účast...

17.09.2020 Nový kroužek Beachvolejbalu a házené

Ve sportovní sekci jsme pro vás otevřeli nové kroužky házené a beachvolejbalu pro začátečníky. Vše o kroužcích i možnostech přihlášení se dočtete v sekci Zájmové kroužky.

10.09.2020 Provoz recepce pro veřejnost

Z důvodu ochrany zdraví vašeho i našich zaměstnanců jsou recepce DDM pro veřejnost uzavřeny. V neodkladných případech je možné sjednat si osobní schůzku v časech uvedených v záložce Kontakty, a to po předchozí telefonické nebo e-mailové domluvě. Pro odevzdání dokumentů a podepsaných přihlášek využijte poštovní schránku DDM.

Moderní tanec

V zájmovém kroužku se děti seznámí s různými styly moderního tance, jako je Marthy Graham, contemporary dance, osvojí si prvky jazzu nebo taneční improvizace. Hodiny jsou doprovázeny známými písněmi a hudebními melodiemi. Rozvíjí cit pro hudbu, pohybovou koordinaci, motorickou paměť, taneční prostorovou orientaci a improvizaci. Hodina se skládá z rozcvičení, protažení a uvolnění. Důraz je kladen na taneční techniku - chůze, kroky, skoky, točky. Odměnou za pilnou práci je dětem účast na tanečních soutěžích.

K účasti na soutěžích se váže i vyšší finanční náročnost na zakoupení kostýmu a na mimořádné páteční tréninky.

Vzhledem k pokročilosti účastníků se lze na kroužek přihlašovat pouze po e-mailové nebo telefonické domluvě s lektorkou.

Kód 102102
Název Moderní tanec
Místo konání DDM Urbánkova
Hlavní vedoucí Drahomíra Lojdová
Věková skupina 9-14 let
Vybavení na kroužek trikot, legíny, taneční obuv
V ceně zahrnuto pojištění, lektor
Jiná ujednání přihl.pouze po konzultaci s lektorkou
Cena 1. pololetí 1600,- Kč
Datum zahájení 16.09.2020
Datum ukončení 09.06.2021
Dny konání ST 17:00-18:25
Volná místa 1.pololetí obsazeno
Volná místa 2.pololetí obsazeno