24.09.2020 Závody v kolečkovém bruslení

proběhnout v pátek 2. 10. 2020 se snahou vyhovět současným opatřením. Děkujeme za přihlášky předem pomocí on-line přihlašování. Pomůže nám v organizaci závodů. Kapacita závodníků na jeden blok je 20. Přihlášený účastník má jistotu účasti, ostatní do počtu 20 závodníků. Může tedy nastat, že nepřihlášený závodník nemusí mít garantovanou účast...

17.09.2020 Nový kroužek Beachvolejbalu a házené

Ve sportovní sekci jsme pro vás otevřeli nové kroužky házené a beachvolejbalu pro začátečníky. Vše o kroužcích i možnostech přihlášení se dočtete v sekci Zájmové kroužky.

10.09.2020 Provoz recepce pro veřejnost

Z důvodu ochrany zdraví vašeho i našich zaměstnanců jsou recepce DDM pro veřejnost uzavřeny. V neodkladných případech je možné sjednat si osobní schůzku v časech uvedených v záložce Kontakty, a to po předchozí telefonické nebo e-mailové domluvě. Pro odevzdání dokumentů a podepsaných přihlášek využijte poštovní schránku DDM.

Street dance - pokročilí

Kurz je zaměřen na taneční styly Street dance, převážně pak Hip Hop (Old school, New style), House dance, Funky (Locking) a Break dance (spojený se základními prvky gymnastiky a akrobacie). Účastníci se seznámí s hip hopovou kulturou a jejím tanečním pojetím formačního i individuálního charakteru. Odměnou za pilnou práci je dětem účast na tanečních soutěžích.
K účasti na soutěžích se váže zakoupení kostýmu a mimořádné páteční tréninky v období březen až květen. Soutěže se konají obvykle v měsících duben a květen.

Kód 102101
Název Street dance - pokročilí
Místo konání DDM Herrmannova
Hlavní vedoucí Nikola Kaiserová
Věková skupina 9-12 let
Vybavení na kroužek oblečení flexibilního typu, pevná obuv
V ceně zahrnuto pojištění, lektor
Cena 1. pololetí 1600,- Kč
Datum zahájení 17.09.2020
Datum ukončení 10.06.2021
Dny konání ČT 18:00-19:25
Volná místa 1.pololetí volno
Volná místa 2.pololetí obsazeno