19.01.2021 Domeček školních aktivit

Z důvodu velkého zájmu jsme pro vás otevřeli další kroužky doučování z angličtiny, českého jazyka, matematiky a vlastivědy. Neváhejte se proto přihlašovat. Domeček školních aktivit lze navštěvovat zdarma, a to po předchozím přihlášení na konkrétní lekci v sekci Zájmové kroužky.

18.01.2021 DDM je uzavřen

Usnesením Vlády ČR byl vydán zákaz osobní přítomnosti účastníků v DDM. Až do odvolání nemohou probíhat v našem DDM žádné kroužky, kromě zájmové činnosti, která je realizovaná prostřednictvím distančního vzdělávání a online lekcí.

15.12.2020 Zimní lyžařský tábor Herlíkovice 2021

Spustili jsme pro vás online přihlašování na Zimní lyžařský tábor Herlíkovice 2021, který proběhne v termínu jarních prázdnin Prahy 1 - 5., tedy 20. 2. - 27. 2. 2021. Více informací a možnost přihlášení naleznete při rozklinutí tábora v záložce Tábory.

14.12.2020 E-maily DDM jako nevyžádaná pošta SPAM

Na základě upozornění od vás, účastníků našich kroužků, informujeme, že v e-mailových schránkách některých poskytovatelů spadají naše zprávy z adresy ddmm.cz do složky Nevyžádané pošty - SPAM. Tuto skutečnost nemůžeme nijak ovlivnit a je na každém majiteli schránky, aby si ji individuálně nastavil. Proto prosíme, abyste, zvláště v této době plné náhlých změn, kontrolovali i tuto složku pravidelně a případně potvrdili naše adresy jako vyžádané e-maily, aby vám nic neuniklo. Veškeré informace nalezne samozřejmě i zde na webu.

Street dance - pokročilí

Kurz je zaměřen na taneční styly Street dance, převážně pak Hip Hop (Old school, New style), House dance, Funky (Locking) a Break dance (spojený se základními prvky gymnastiky a akrobacie). Účastníci se seznámí s hip hopovou kulturou a jejím tanečním pojetím formačního i individuálního charakteru. Odměnou za pilnou práci je dětem účast na tanečních soutěžích.
K účasti na soutěžích se váže zakoupení kostýmu a mimořádné páteční tréninky v období březen až květen. Soutěže se konají obvykle v měsících duben a květen.

Kód 102101
Název Street dance - pokročilí
Místo konání DDM Herrmannova
Hlavní vedoucí Nikola Kaiserová
Věková skupina 9-12 let
Vybavení na kroužek oblečení flexibilního typu, pevná obuv
V ceně zahrnuto pojištění, lektor
Cena 1. pololetí 1600,- Kč
Datum zahájení 17.09.2020
Datum ukončení 10.06.2021
Dny konání ČT 18:00-19:25
Volná místa 1.pololetí volno
Volná místa 2.pololetí obsazeno