18.02.2021 Jarní prázdniny 2021

V období jarních prázdnin 22.- 26. února se nekonají žádné online lekce ani doučování DŠA. Těšíme se na setkávání u obrazovek zase v týdnu od 1. března.

01.02.2021 Odmaturuj z angličtiny

Nové online lekce Odmaturuj z angličtiny jsou určeny pro všechny letošní maturanty. Zahrnují gramatiku na didaktické testy i různá konverzační témata, aby je u ústní části maturity nic nezaskočilo. Přihlášení je možné na našem webu v sekci Zájmové kroužky.

18.01.2021 DDM je uzavřen

Usnesením Vlády ČR byl vydán zákaz osobní přítomnosti účastníků v DDM. Až do odvolání nemohou probíhat v našem DDM žádné kroužky, kromě zájmové činnosti, která je realizovaná prostřednictvím distančního vzdělávání a online lekcí.

14.12.2020 E-maily DDM jako nevyžádaná pošta SPAM

Na základě upozornění od vás, účastníků našich kroužků, informujeme, že v e-mailových schránkách některých poskytovatelů spadají naše zprávy z adresy ddmm.cz do složky Nevyžádané pošty - SPAM. Tuto skutečnost nemůžeme nijak ovlivnit a je na každém majiteli schránky, aby si ji individuálně nastavil. Proto prosíme, abyste, zvláště v této době plné náhlých změn, kontrolovali i tuto složku pravidelně a případně potvrdili naše adresy jako vyžádané e-maily, aby vám nic neuniklo. Veškeré informace nalezne samozřejmě i zde na webu.

Fotografický umělecký kroužek

Fotografický kroužek seznámí účastníky se základy fotografie a fungováním fotoaparátu v manuálním režimu. Zjistíme, co je to ISO, čas a clona a jak spolu ve fotoaparátu fungují. Ovládneme ostření i svícení jednotlivých scén. Hrát si budeme s digitálními i analogovými fotografiemi a dokonce i fotografiemi, u kterých není potřeba fotoaparátu. Seznámíme se s portrétní fotografií, focením zátiší i krajin, ale také se základy postprodukční úpravy fotografií v počítači.

Kód 104103
Název Fotografický umělecký kroužek
Místo konání DDM Herrmannova
Hlavní vedoucí Drahomíra Klofáčová
Věková skupina 8-14 let
Cena 1. pololetí 1200,- Kč
Cena 2. pololetí 1200,- Kč
Datum zahájení 25.09.2020
Datum ukončení 11.06.2021
Dny konání PÁ 14:30-15:55
Kontakt z.petru@ddmm.cz
Volná místa Přijímáme náhradníky