22.11.2020 DDM Modřany musí být uzavřen

DDM Modřany má zakázanou přítomnost účastníků na zájmovém vzdělávání. Nařízení se týká všech aktivit na všech úrovních. DDM je školské zařízení a musí respektovat rozhodnutí dotčených orgánů, proto se na nás prosím nezlobte a nehledejte způsoby, jak dané nařízení obejít. Děkujeme za pochopení

10.11.2020 Provoz recepce pro veřejnost

Z důvodu ochrany zdraví vašeho i našich zaměstnanců jsou recepce DDM pro veřejnost uzavřeny. V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte telefonicky v časech uvedených v záložce Kontakty (Pracovní doba recepce). Pro odevzdání dokumentů a podepsaných přihlášek využijte poštovní schránku DDM.

12.10.2020 E-maily DDM jako nevyžádaná pošta SPAM

Na základě upozornění od vás, účastníků našich kroužků, informujeme, že v e-mailových schránkách některých poskytovatelů spadají naše zprávy z adresy ddmm.cz do složky Nevyžádané pošty - SPAM. Tuto skutečnost nemůžeme nijak ovlivnit a je na každém majiteli schránky, aby si ji individuálně nastavil. Proto prosíme, abyste, zvláště v této době plné náhlých změn, kontrolovali i tuto složku pravidelně a případně potvrdili naše adresy jako vyžádané e-maily, aby vám nic neuniklo. Veškeré informace nalezne samozřejmě i zde na webu.

Fotografický umělecký kroužek

Fotografický kroužek seznámí účastníky se základy fotografie a fungováním fotoaparátu v manuálním režimu. Zjistíme, co je to ISO, čas a clona a jak spolu ve fotoaparátu fungují. Ovládneme ostření i svícení jednotlivých scén. Hrát si budeme s digitálními i analogovými fotografiemi a dokonce i fotografiemi, u kterých není potřeba fotoaparátu. Seznámíme se s portrétní fotografií, focením zátiší i krajin, ale také se základy postprodukční úpravy fotografií v počítači.

Kód 104103
Název Fotografický umělecký kroužek
Místo konání DDM Herrmannova
Hlavní vedoucí Drahomíra Klofáčová
Věková skupina 8-14 let
Cena 1. pololetí 1200,- Kč
Datum zahájení 25.09.2020
Datum ukončení 11.06.2021
Dny konání PÁ 14:30-15:55
Kontakt z.petru@ddmm.cz
Volná místa 1.pololetí obsazeno
Volná místa 2.pololetí obsazeno