22.11.2020 DDM Modřany musí být uzavřen

DDM Modřany má zakázanou přítomnost účastníků na zájmovém vzdělávání. Nařízení se týká všech aktivit na všech úrovních. DDM je školské zařízení a musí respektovat rozhodnutí dotčených orgánů, proto se na nás prosím nezlobte a nehledejte způsoby, jak dané nařízení obejít. Děkujeme za pochopení

10.11.2020 Provoz recepce pro veřejnost

Z důvodu ochrany zdraví vašeho i našich zaměstnanců jsou recepce DDM pro veřejnost uzavřeny. V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte telefonicky v časech uvedených v záložce Kontakty (Pracovní doba recepce). Pro odevzdání dokumentů a podepsaných přihlášek využijte poštovní schránku DDM.

12.10.2020 E-maily DDM jako nevyžádaná pošta SPAM

Na základě upozornění od vás, účastníků našich kroužků, informujeme, že v e-mailových schránkách některých poskytovatelů spadají naše zprávy z adresy ddmm.cz do složky Nevyžádané pošty - SPAM. Tuto skutečnost nemůžeme nijak ovlivnit a je na každém majiteli schránky, aby si ji individuálně nastavil. Proto prosíme, abyste, zvláště v této době plné náhlých změn, kontrolovali i tuto složku pravidelně a případně potvrdili naše adresy jako vyžádané e-maily, aby vám nic neuniklo. Veškeré informace nalezne samozřejmě i zde na webu.

Sportuj po škole za školou (1.-3. třída)

Projekt Sportuj po škole za školou vznikl na základě finanční podpory MHMP. Kroužek je určen pro žáky ZŠ K Dolům. Probíhá v areálu školní družiny a případně okolí školy.

Kroužek bude probíhat od středy 16. září do středy 11. listopadu 2020. V případě dohody s lektorem, dostatečném počtu zájemců bude kroužek probíhat celoročně ve vnitřních prostorách ZŠ.

Kroužek je pro účastníky ZDARMA. Jedinou podmínkou účasti je on-line přihlášení, následně vytisknutí a řádné vyplnění přihlášky s podpisem a předání na recepci DDM Modřany, Herrmannova 2016/24. Bez přihlášky není účast na kroužku možná!!!

V rámci systémového nastavení je pro účastníky nastavena cena 1 Kč, kterou prosíme NEPLATIT!!!

Kód 101507
Název Sportuj po škole za školou (1.-3. třída)
Místo konání ZŠ K Dolům
Hlavní vedoucí Ronald Česal
Věková skupina 6-8 let
Vybavení na kroužek Sportovní oblečení - zahájení 23.9.2020
V ceně zahrnuto pojištění, pedagog
Jiná ujednání pouze pro žáky ZŠ K Dolům - ZDARMA
Cena 1. pololetí 1,- Kč
Datum zahájení 23.09.2020
Datum ukončení 11.11.2020
Dny konání ST 15:00-16:00
Kontakt Mgr. Marek Dastych (m.dastych@ddmm.cz)
Volná místa 1.pololetí poslední místo!
Volná místa 2.pololetí poslední místo!