24.09.2020 Závody v kolečkovém bruslení

Závody v kolečkovém bruslení proběhnout v pátek 2. října 2020 se snahou vyhovět současným opatřením. Prosíme zájemce o přihlašování online formou, která nám pomůže v organizaci závodů. Maximální kapacita každého bloku je 20 závodníků. Přihlášený účastník má jistotu účasti, ostatní pouze do počtu 20 závodníků.

17.09.2020 Nový kroužek Beachvolejbalu a házené

Ve sportovní sekci jsme pro vás otevřeli nové kroužky házené a beachvolejbalu pro začátečníky. Vše o kroužcích i možnostech přihlášení se dočtete v sekci Zájmové kroužky.

10.09.2020 Provoz recepce pro veřejnost

Z důvodu ochrany zdraví vašeho i našich zaměstnanců jsou recepce DDM pro veřejnost uzavřeny. V neodkladných případech je možné sjednat si osobní schůzku v časech uvedených v záložce Kontakty, a to po předchozí telefonické nebo e-mailové domluvě. Pro odevzdání dokumentů a podepsaných přihlášek využijte poštovní schránku DDM.

Sportovní a pohybové hry

Zápis na kroužky v ZŠ Rakovského NEBUDE probíhat v červnu, ale od 1. září 2020 s tím, že žáci ZŠ Rakovského budou mít do 3. září přednostní zápis.

Kroužek Sportovní a pohybové hry, je zařazen do nového projektu, který v DDM Modřany od školního roku 2020/2021 začne probíhat. Více informací na stránkách www.ddmm.cz.

V zájmovém kroužku pomocí různých pohybových a sportovních her rozvíjíme celkovou pohybovou kulturu. Cílem je motivovat účastníky k pozitivnímu vnímání sportu. Děti si vyzkouší běh, intervalový běh, míčové sporty, úpolové?hry a další zábavná silová, obratnostní i pohybová cvičení. K naplnění tohoto cíle nám pomohou stanoviště, na nichž si děti vyzkouší širokou škálu aktivit. Veškeré aktivity jsou podávány formou hry, která je pro děti nejlepším nástrojem k učení.

Pro žáky ZŠ Rakovského garantujeme přijetí na vybrané zájmové kroužky v případě přihlášení v termínu 1.-3. září 2020 (on-line zápis),rozhoduje datum přihlášení a samozřejmě i kapacita kroužku. Přihlášeným zájemcům z jiných škol, bude v případě volných míst, potvrzena přihláška od 4. září 2020.

Kód 101504
Název Sportovní a pohybové hry
Místo konání ZŠ Rakovského
Hlavní vedoucí Matěj Šplíchal
Věková skupina 7-11 let
Vybavení na kroužek sportovní oblečení, sálová obuv
V ceně zahrnuto pojištění, lektor
Jiná ujednání lektor děti vyzvednává v družině ZŠ RAK
Cena 1. pololetí 1000,- Kč
Datum zahájení 14.09.2020
Datum ukončení 07.06.2021
Dny konání PO 15:10-16:00
Kontakt m.splichal@ddmm.cz
Volná místa 1.pololetí volno
Volná místa 2.pololetí obsazeno