11.03.2020 Domeček on-line

Naše dveře jsou zavřené, ale my pro tebe chystáme aktivity dál! Více informací o projektu Domeček on-line nalezneš v sekci články v pravé části hlavní strany webových stránek.

28.02.2020 Přihlašování na PT

Upozorňujeme zájemce o přihlášení na PT, že přihlašování je možné pouze on-line přes Klientské centrum DDM (https://ddmmonet.iddm.cz/prihlaseni). Prosíme o zřízení přístupu do Klientského centra a kontrolu funkčnosti s dostatečným předstihem.

23.01.2020 Kola a koloběžky musí zůstat venku

Milí rodiče a účastníci kurzů, dovolujeme si vás upozornit, že s platností od 23.1. 2020 není dovolen vstup do budovy s jízdními koly a koloběžkami. K jejich odložení slouží venkovní stojan, kde si můžete svá kola přineseným zámkem zajistit. Za odložené věci nijak neručíme. Děkujeme za pochopení a respektování tohoto pravidla. Vaše DDM

Učíme se hrou-rozvoj školních dovedností

Zájmový kroužek nejen efektivně připravuje děti pro bezproblémový vstup do ZŠ, ale taktéž podporuje a stimuluje rozvoj schopností, které jsou z jakéhokoliv důvodu oslabené. Kroužek vede speciální pedagog. Obsazován je menším počtem účastníků, tak aby byl zaručen individuální přístup ke všem zúčastněným. Kroužek je veden zábavnou formou a stimuluje účastníky po stránce kognitivní i sociální.Tento kroužek,kreativní činností, rozvíjí kognitivní funkce dětí, které efektivně přispívají k zvyšování školní úspěšnosti. Podpoří děti ve správném rozvoji čtení, psaní a počítání. Případně pomáhá k odstranění problémů při osvojování těchto schopností.

Kód 193503
Název Učíme se hrou-rozvoj školních dovedností
Místo konání DDM Urbánkova
Hlavní vedoucí Zuzana Petrů
Věková skupina 6-8 let
Cena 1. pololetí 1100,- Kč
Cena 2. pololetí 1100,- Kč
Datum zahájení 16.09.2019
Datum ukončení 08.06.2020
Dny konání PO 16:30-17:15
Kontakt z.petru@ddmm.cz
Volná místa 1.pololetí poslední 2 místa
Volná místa 2.pololetí poslední 2 místa