01.04.2020 Domeček on-line

Naše dveře jsou zavřené, ale my pro tebe chystáme aktivity dál! Více informací o projektu Domeček on-line nalezneš v sekci články v pravé části hlavní strany webových stránek.

30.03.2020 Přihlašování na PT

Upozorňujeme zájemce o přihlášení na PT, že přihlašování je možné pouze on-line přes Klientské centrum DDM (https://ddmmonet.iddm.cz/prihlaseni). Prosíme o zřízení přístupu do Klientského centra a kontrolu funkčnosti s dostatečným předstihem.

23.01.2020 Kola a koloběžky musí zůstat venku

Milí rodiče a účastníci kurzů, dovolujeme si vás upozornit, že s platností od 23.1. 2020 není dovolen vstup do budovy s jízdními koly a koloběžkami. K jejich odložení slouží venkovní stojan, kde si můžete svá kola přineseným zámkem zajistit. Za odložené věci nijak neručíme. Děkujeme za pochopení a respektování tohoto pravidla. Vaše DDM

Moderní tanec - pokročilí

Moderní tanec se skládá ze stylů jako contemporary dance, Marthy Graham, dále z prvků jazzu a taneční improvizace. Hodiny jsou doprovázeny známými písněmi a hudebními melodiemi. Rozvíjí cit pro hudbu, pohybovou koordinaci, motorickou paměť, taneční prostorovou orientaci a improvizaci. V průběhu hodin dojde k rozcvičení, protažení a uvolnění. Důraz bude kladen na taneční techniku - chůze, kroky, skoky, točky. Odměnou za pilnou práci je dětem účast na tanečních soutěžích. K účasti na soutěžích se váže i vyšší finanční náročnost na zakoupení kostýmu a na mimořádné páteční tréninky v období březen-květen. Soutěže se konají obvykle v měsících duben a květen. Vzhledem k pokročilosti účastníků se lze na kroužek přihlašovat pouze po mailové nebo telefonické domluvě s lektorkou.

Kód 192103
Název Moderní tanec - pokročilí
Místo konání DDM Urbánkova
Hlavní vedoucí Drahomíra Lojdová
Věková skupina 9-13 let
Vybavení na kroužek trikot, legíny, taneční obuv
V ceně zahrnuto pojištění, lektor
Jiná ujednání přihl.pouze po konzultaci s lektorkou
Cena 1. pololetí 1600,- Kč
Cena 2. pololetí 1600,- Kč
Datum zahájení 18.09.2019
Datum ukončení 10.06.2020
Dny konání ST 17:00-18:25
Volná místa 1.pololetí poslední místo!
Volná místa 2.pololetí poslední místo!