11.03.2020 Domeček on-line

Naše dveře jsou zavřené, ale my pro tebe chystáme aktivity dál! Více informací o projektu Domeček on-line nalezneš v sekci články v pravé části hlavní strany webových stránek.

28.02.2020 Přihlašování na PT

Upozorňujeme zájemce o přihlášení na PT, že přihlašování je možné pouze on-line přes Klientské centrum DDM (https://ddmmonet.iddm.cz/prihlaseni). Prosíme o zřízení přístupu do Klientského centra a kontrolu funkčnosti s dostatečným předstihem.

23.01.2020 Kola a koloběžky musí zůstat venku

Milí rodiče a účastníci kurzů, dovolujeme si vás upozornit, že s platností od 23.1. 2020 není dovolen vstup do budovy s jízdními koly a koloběžkami. K jejich odložení slouží venkovní stojan, kde si můžete svá kola přineseným zámkem zajistit. Za odložené věci nijak neručíme. Děkujeme za pochopení a respektování tohoto pravidla. Vaše DDM

Mažoretky - začátečníci

Členové mažoretkového kroužku se seznámí s prací s hůlkou (batonem), naučí se novým tanečním a pohybovým technikám, orientaci v prostoru, práci s rytmikou a tempem. Poznají specifika různých druhů tance. Naučí se prezentovat získané dovednosti a zkušenosti, komunikovat a pracovat ve skupině, rozvíjet kolektivní práci a prohlubovat sociální vztahy. Pomocí tance se děti naučí lépe vyjadřovat své pocity a zdokonalovat ladnost a držení těla. Výsledkem tohoto kroužku je řádně secvičená taneční choreografie, se kterou účastníci mohou vystupovat na různých společenských, kulturních a sportovních akcích. Účastníci mohou být vyzváni k nákupu jednotného tanečního oděvu pro účely vystupování.

Kód 192001
Název Mažoretky - začátečníci
Místo konání DDM Urbánkova
Hlavní vedoucí Veronika Pecoldová
Věková skupina 7-9 let
Vybavení na kroužek hůlka
V ceně zahrnuto pojištění, lektor
Cena 1. pololetí 1100,- Kč
Cena 2. pololetí 1100,- Kč
Datum zahájení 17.09.2019
Datum ukončení 09.06.2020
Dny konání ÚT 15:00-15:55
Volná místa 1.pololetí volno
Volná místa 2.pololetí volno