10.04.2021 Truhla plná překvapení II - Hodkovičky spuštěna

Otevřeli jsme novou trasu oblíbené akce. Trasu i funkčnost QR kódů průběžně kontrolujeme a doplňujeme truhlu o nové poklady. Veškeré důležité informace se dočtete a startovní QR kód najdete zde na webu v záložce Akce-Truhla plná překvapení II, a také na našem Facebooku.

09.04.2021 Režim DDM se od 12. 4. nemění

Na základě Mimořádného opatření se v režimu chodu DDM nic nemění, nadále se nekoná žádná zájmová činnost s osobní přítomností žáků. Kroužky, které to umožňují, probíhají i nadále formou online distanční výuky.

23.03.2021 Nové příměstské tábory a volná místa

Pro velký zájem jsme přidali nový příměstský Poznávací tábor v termínu 9.-13. srpna a Harry Potter tematický v termínu 16.-20. srpna, poslední volná místa najdete ještě i v jiných týdnech, vše přehledně na našich stránkách.

01.03.2021 Přihlašování na letní tábory

V pondělí 1. března ve 12 hodin jsme spustili přihlašování na letní příměstské i pobytové tábory. Připomínáme, že přihlášení je možné pouze online skrze Klientské centrum. Zkontrolujte si, prosíme, včas funkčnost přihlášení do KC a v případě jakýchkoliv problémů s Klientským centrem napište na e-mail: recepce@ddmm.cz. Nové Klientské centrum si pohodlně založíte na našem webu v záložce Zájmové kroužky.

01.02.2021 Odmaturuj z angličtiny

Nové online lekce Odmaturuj z angličtiny jsou určeny pro všechny letošní maturanty. Zahrnují gramatiku na didaktické testy i různá konverzační témata, aby je u ústní části maturity nic nezaskočilo. Přihlášení je možné na našem webu v sekci Zájmové kroužky.

18.01.2021 DDM je uzavřen

Usnesením Vlády ČR byl vydán zákaz osobní přítomnosti účastníků v DDM. Až do odvolání nemohou probíhat v našem DDM žádné kroužky, kromě zájmové činnosti, která je realizovaná prostřednictvím distančního vzdělávání a online lekcí.

14.12.2020 E-maily DDM jako nevyžádaná pošta SPAM

Na základě upozornění od vás, účastníků našich kroužků, informujeme, že v e-mailových schránkách některých poskytovatelů spadají naše zprávy z adresy ddmm.cz do složky Nevyžádané pošty - SPAM. Tuto skutečnost nemůžeme nijak ovlivnit a je na každém majiteli schránky, aby si ji individuálně nastavil. Proto prosíme, abyste, zvláště v této době plné náhlých změn, kontrolovali i tuto složku pravidelně a případně potvrdili naše adresy jako vyžádané e-maily, aby vám nic neuniklo. Veškeré informace nalezne samozřejmě i zde na webu.

Putování přírodou s Malým Princem

V krásné přírodě Jizerských hor budeme s dětmi putovat po planetách stejně tak jako opuštěný letec, který se setkal s Malým princem v africké poušti. Při opravě svého letadla si povídají o dobru, zlu, přátelství, štěstí i odpovědnosti za ty, co máme rádi.
Možná pochopíme i my, že chránit květinu je více než peníze, moc panovačného krále nebo třeba plná láhev pijáka.
„Jái sauté sur mes pieds comme si j´avais été frappé par la foudre. J´ai bien frotté mes yeux. J ´ai bien regardé. Et j´ai vu un petit bon homme extraordinaire qui me considérait gravement.“

Kód 107601
Název Putování přírodou s Malým Princem
Termín konání 03.07.2021 09:00 - 10.07.2021 17:00
Místo konání Mimo stálé objekty
Hlavní vedoucí Jan Šesták
Věková skupina 8-15 let
Sraz účastníků DDM Modřany
Vybavení na akci Kvalitní oblečení a vybavení do přírody. Pošleme doporučený seznam.
V ceně zahrnuto ubytování, strava, program, doprava, pojištění...
Jiná ujednání Cena LT bude upřesněna záloha ve výši 2500,- Kč maximální cena LT 4890,- Kč
Cena 2500,- Kč
Volná místa Přijímáme náhradníky