01.03.2021 Přihlašování na letní tábory 1. března od 12 hodin online

V pondělí 1. března ve 12 hodin spouštíme přihlašování na letní příměstské i pobytové tábory. Připomínáme, že přihlášení je možné pouze online skrze Klientské centrum. Zkontrolujte si, prosíme, včas funkčnost přihlášení do KC a v případě jakýchkoliv problémů s Klientským centrem napište na e-mail: recepce@ddmm.cz. Nové Klientské centrum si pohodlně založíte na našem webu v záložce Zájmové kroužky.

01.02.2021 Odmaturuj z angličtiny

Nové online lekce Odmaturuj z angličtiny jsou určeny pro všechny letošní maturanty. Zahrnují gramatiku na didaktické testy i různá konverzační témata, aby je u ústní části maturity nic nezaskočilo. Přihlášení je možné na našem webu v sekci Zájmové kroužky.

18.01.2021 DDM je uzavřen

Usnesením Vlády ČR byl vydán zákaz osobní přítomnosti účastníků v DDM. Až do odvolání nemohou probíhat v našem DDM žádné kroužky, kromě zájmové činnosti, která je realizovaná prostřednictvím distančního vzdělávání a online lekcí.

14.12.2020 E-maily DDM jako nevyžádaná pošta SPAM

Na základě upozornění od vás, účastníků našich kroužků, informujeme, že v e-mailových schránkách některých poskytovatelů spadají naše zprávy z adresy ddmm.cz do složky Nevyžádané pošty - SPAM. Tuto skutečnost nemůžeme nijak ovlivnit a je na každém majiteli schránky, aby si ji individuálně nastavil. Proto prosíme, abyste, zvláště v této době plné náhlých změn, kontrolovali i tuto složku pravidelně a případně potvrdili naše adresy jako vyžádané e-maily, aby vám nic neuniklo. Veškeré informace nalezne samozřejmě i zde na webu.

Multimediální tábor Homole 2021

Baví tě fotit, filmovat, animovat, kreslit, malovat, vyrábět a zároveň si užívat hry a výlety v přírodě? Tak je tento tábor ta nejlepší volba! Po celý týden nás čeká spousta zábavy s uměleckými a sportovními aktivitami. Užijeme si i několik výletů, v horkých dnech se zchladíme v bazénu, večer budeme zpívat u táboráku a užijeme si i jedinečnou diskotéku pod širým nebem. Ubytováni budeme na chatě Homole u Jičína. Zálohu 2.500 Kč zaslat do 20.4.2021 Cena tábora bude upřesněna přibližná cena bude cca 4500 Kč.

Více informací na e-mailu hlavní vedoucí n.kaiserova@ddmm.cz

Kód 107701
Název Multimediální tábor Homole 2021
Termín konání 31.07.2021 12:00 - 07.08.2021 12:00
Místo konání Mimo stálé objekty
Hlavní vedoucí Nikola Kaiserová
Věková skupina 8-15 let
Sraz účastníků sraz účastníků bude upřesněn v informačním e-mailu
Vybavení na akci dle předem zaslaného seznamu v informačním e-mailu
V ceně zahrnuto doprava,ubytování,plná penze, program s pedagogickým dozorem, vstupy
Jiná ujednání Cena tábora bude upřesněna, záloha ve výši 2500,- Kč maximální cena tábora 4800,- Kč
Cena 2500,- Kč
Volná místa Volno