01.03.2021 Přihlašování na letní tábory 1. března od 12 hodin online

V pondělí 1. března ve 12 hodin spouštíme přihlašování na letní příměstské i pobytové tábory. Připomínáme, že přihlášení je možné pouze online skrze Klientské centrum. Zkontrolujte si, prosíme, včas funkčnost přihlášení do KC a v případě jakýchkoliv problémů s Klientským centrem napište na e-mail: recepce@ddmm.cz. Nové Klientské centrum si pohodlně založíte na našem webu v záložce Zájmové kroužky.

01.02.2021 Odmaturuj z angličtiny

Nové online lekce Odmaturuj z angličtiny jsou určeny pro všechny letošní maturanty. Zahrnují gramatiku na didaktické testy i různá konverzační témata, aby je u ústní části maturity nic nezaskočilo. Přihlášení je možné na našem webu v sekci Zájmové kroužky.

18.01.2021 DDM je uzavřen

Usnesením Vlády ČR byl vydán zákaz osobní přítomnosti účastníků v DDM. Až do odvolání nemohou probíhat v našem DDM žádné kroužky, kromě zájmové činnosti, která je realizovaná prostřednictvím distančního vzdělávání a online lekcí.

14.12.2020 E-maily DDM jako nevyžádaná pošta SPAM

Na základě upozornění od vás, účastníků našich kroužků, informujeme, že v e-mailových schránkách některých poskytovatelů spadají naše zprávy z adresy ddmm.cz do složky Nevyžádané pošty - SPAM. Tuto skutečnost nemůžeme nijak ovlivnit a je na každém majiteli schránky, aby si ji individuálně nastavil. Proto prosíme, abyste, zvláště v této době plné náhlých změn, kontrolovali i tuto složku pravidelně a případně potvrdili naše adresy jako vyžádané e-maily, aby vám nic neuniklo. Veškeré informace nalezne samozřejmě i zde na webu.

PT Tvoříme všemi smysly

Společně si užijeme týden věnovaný umění, ale také řeči těla. Každý den se zaměříme na jeden smysl, důkladně ho probádáme a nakonec budeme jeho pomocí i tvořit. Některé smysly ošálíme a jiné zase zbystříme. Součástí tábora jsou kromě výtvarných aktivit i hry nebo návštěvy zajímavých výstav. Domů si odneseš mnoho výtvorů, ale také hodně zážitků.

Kód 108602
Název PT Tvoříme všemi smysly
Termín konání 07.07.2021 08:00 - 09.07.2021 16:30
Místo konání DDM Herrmannova
Hlavní vedoucí Magdalena Hyblerová
Věková skupina 6-15 let
Sraz účastníků sraz účastníků bude upřesněn v informačním e-mailu nejpozději 14 dní před zahájením tábora
Vybavení na akci Průkazka MHD
V ceně zahrnuto Vstupné, obědy, pedagogický dozor, pojištění
Jiná ujednání Cena PT bude upřesněna, záloha ve výši 800,- Kč maximální cena PT 1050,- Kč
Cena 800,- Kč
Volná místa Volno