01.03.2021 Přihlašování na letní tábory 1. března od 12 hodin online

V pondělí 1. března ve 12 hodin spouštíme přihlašování na letní příměstské i pobytové tábory. Připomínáme, že přihlášení je možné pouze online skrze Klientské centrum. Zkontrolujte si, prosíme, včas funkčnost přihlášení do KC a v případě jakýchkoliv problémů s Klientským centrem napište na e-mail: recepce@ddmm.cz. Nové Klientské centrum si pohodlně založíte na našem webu v záložce Zájmové kroužky.

01.02.2021 Odmaturuj z angličtiny

Nové online lekce Odmaturuj z angličtiny jsou určeny pro všechny letošní maturanty. Zahrnují gramatiku na didaktické testy i různá konverzační témata, aby je u ústní části maturity nic nezaskočilo. Přihlášení je možné na našem webu v sekci Zájmové kroužky.

18.01.2021 DDM je uzavřen

Usnesením Vlády ČR byl vydán zákaz osobní přítomnosti účastníků v DDM. Až do odvolání nemohou probíhat v našem DDM žádné kroužky, kromě zájmové činnosti, která je realizovaná prostřednictvím distančního vzdělávání a online lekcí.

14.12.2020 E-maily DDM jako nevyžádaná pošta SPAM

Na základě upozornění od vás, účastníků našich kroužků, informujeme, že v e-mailových schránkách některých poskytovatelů spadají naše zprávy z adresy ddmm.cz do složky Nevyžádané pošty - SPAM. Tuto skutečnost nemůžeme nijak ovlivnit a je na každém majiteli schránky, aby si ji individuálně nastavil. Proto prosíme, abyste, zvláště v této době plné náhlých změn, kontrolovali i tuto složku pravidelně a případně potvrdili naše adresy jako vyžádané e-maily, aby vám nic neuniklo. Veškeré informace nalezne samozřejmě i zde na webu.

Taneční a mažoretkový tábor Strážné 2021

Letní taneční a mažoretkový tábor se letos přesune do Strážného v Krkonoších, a to konkrétně do prostředí krásné chaty Roubenka poblíž Špindlerova mlýna. Čeká nás nejen tanec a hudba, ale v rámci tematické celotáborové hry i různé tábornické dovednosti, týmové soutěže, výlety do přírody nebo výtvarné činnosti. Společný týden zakončíme velkou taneční show, kterou se po příjezdu pochlubíme publiku rodičů, sourozenců a kamarádů.

Více informací na e-mailu hlavní vedoucí v.pecoldova@ddmm.cz

Kód 107301
Název Taneční a mažoretkový tábor Strážné 2021
Termín konání 24.07.2021 13:00 - 31.07.2021 13:00
Místo konání Mimo stálé objekty
Hlavní vedoucí Veronika Pecoldová
Věková skupina 6-15 let
Sraz účastníků Divadlo na Cikorce
Vybavení na akci dle předem zaslaného seznamu
V ceně zahrnuto ubytování, doprava, plná penze, lektoři, materiál
Jiná ujednání Cena LT bude upřesněna, záloha ve výši 2500,- Kč maximální cena LT 5000,- Kč
Cena 2500,- Kč
Volná místa Volno