01.04.2020 Domeček on-line

Naše dveře jsou zavřené, ale my pro tebe chystáme aktivity dál! Více informací o projektu Domeček on-line nalezneš v sekci články v pravé části hlavní strany webových stránek.

30.03.2020 Přihlašování na PT

Upozorňujeme zájemce o přihlášení na PT, že přihlašování je možné pouze on-line přes Klientské centrum DDM (https://ddmmonet.iddm.cz/prihlaseni). Prosíme o zřízení přístupu do Klientského centra a kontrolu funkčnosti s dostatečným předstihem.

23.01.2020 Kola a koloběžky musí zůstat venku

Milí rodiče a účastníci kurzů, dovolujeme si vás upozornit, že s platností od 23.1. 2020 není dovolen vstup do budovy s jízdními koly a koloběžkami. K jejich odložení slouží venkovní stojan, kde si můžete svá kola přineseným zámkem zajistit. Za odložené věci nijak neručíme. Děkujeme za pochopení a respektování tohoto pravidla. Vaše DDM

Letní sportovní tábor Borovina

Ubytování v klidném rekreačním středisku uprostřed borového lesa na břehu řeky Dyje, které je vybavené dvěma budovami i táborovými chatkami. K dispozici zde máme tělocvičnu, klubovnu, venkovní hřiště, volejbalové kurty i plavecký bazén. Kromě sportovního vyžití vyjedeme na celodenní výlet do královského města Znojma, kde kromě jiného navštívíme adrenalinové podzemí. Na pěší túru za poznáním se vydáme po naučné stezce do národního parku Podyjí. Aby toho nebylo málo, vyšplháme na nedalekou rozhlednu Rumburak, ze které seběhneme rovnou do konopného bludiště.

Kód 197111
Název Letní sportovní tábor Borovina
Termín konání 23.08.2020 10:00 - 30.08.2020 16:00
Místo konání Mimo stálé objekty
Hlavní vedoucí Kateřina Bulantová
Věková skupina 9-14 let
Sraz účastníků DDM Herrmannova
Vybavení na akci dle seznamu zaslaného před začátkem tábora
V ceně zahrnuto doprava, ubytování, plná penze, lektor, pedagogický dozor, pojištění
Jiná ujednání cena pro mimopražské činí 4200 Kč
Cena 4000,- Kč
Volná místa volno