23.09.2021 Kroužky kláves a sólového zpěvu

Nově pro vás letos otevíráme dlouho očekávané zájmové kroužky hry na klávesy a také sólového zpěvu, které poběží od 11. října. Přihlásit se můžete v záložce Zájmové kroužky.

14.09.2021 Kroužek francouzštiny

Od středy 15. září 2021 otevíráme kroužek francouzštiny pro úplné začátečníky, na který je možné se ještě hlásit. V případě zájmu otevřeme i hodiny pro starší zájemce. Kontakt na lektorku získáte přes vedoucího sekce (j.sestak@ddmm.cz)

13.09.2021 Zápis na kroužky v MŠ Tyršovka a Karásek

bude probíhat od středy 15. září od 12 hodin formou on-line zápisu. Kroužky jsou již k nahlédnutí na www.ddmm.cz. Ve středu bude dodána záložka on-line přihlášení. Kroužky jsou v MŠ Karásek určeny pouze pro žáky 3 a 4 třídy. Kroužky začínají od 4. října 2021.

Cestou zemí Českou

Zveme vás na jedinečnou rodinnou akci, kde na vás dýchne staročeská atmosféra. Budete si moci vyzkoušet nejrůznější staročeská řemesla:

ražbu mincí,
provaznictví,
kovotepectví,
drátenictví,
šperkařství
a mnoho dalších.

Užijete si jedinečný staročeský vyřezávaný kolotoč na ruční pohon, povozíte se ve staročeském taxi a vyzkoušíte mnoho staročeských her. Po celou dobu vás bude doprovázet hudba dobového flašinetu.
Na akci vás přivítají dobově ustrojení staročeši, se kterými si vyrobíte tradiční dřevěné hračky, svíčky a mnoho dalších drobných výrobků. Celou dobovou atmosféru dále doplní pódiový program s lidovými a multikulturními vstupy.
Nenechte si ujít tuto jedinečnou procházku českou historií a zastavte se ve Viničním domě, který vás přenese zpět v čase...

Vstup na akci je možný pouze s platným potvrzení o negativním testu na Covid-19 (antigenní test nesmí být starší 72 hodin a PCR 7 dnů). Test může nahradit certifikát o očkování 14 dní po druhé dávce (případně první u jedno dávkové vakcíny), nebo laboratorní potvrzení o prodělání nemoci Covid–19 ne starší než 180 dní od prvního pozitivního PCR testu a po dodržení izolace.

TESTOVACÍ MÍSTO bude zřízeno přímo u vstupu na akci. Na místě tak bude možno si udělat laboratorní antigenní test hrazený ze zdravotního pojištění (platný pro další služby).

Budeme se na vás těšit, tým DDM Modřany.

Kód 119301
Název Cestou zemí Českou
Termín konání 17.09.2021 15:00 - 18:00
Místo konání DDM Herrmannova
Hlavní vedoucí Zuzana Petrů
Věková skupina 3-99 let
Sraz účastníků Viniční dům - Chuchelská 6