01.03.2021 Přihlašování na letní tábory 1. března od 12 hodin online

V pondělí 1. března ve 12 hodin spouštíme přihlašování na letní příměstské i pobytové tábory. Připomínáme, že přihlášení je možné pouze online skrze Klientské centrum. Zkontrolujte si, prosíme, včas funkčnost přihlášení do KC a v případě jakýchkoliv problémů s Klientským centrem napište na e-mail: recepce@ddmm.cz. Nové Klientské centrum si pohodlně založíte na našem webu v záložce Zájmové kroužky.

01.02.2021 Odmaturuj z angličtiny

Nové online lekce Odmaturuj z angličtiny jsou určeny pro všechny letošní maturanty. Zahrnují gramatiku na didaktické testy i různá konverzační témata, aby je u ústní části maturity nic nezaskočilo. Přihlášení je možné na našem webu v sekci Zájmové kroužky.

18.01.2021 DDM je uzavřen

Usnesením Vlády ČR byl vydán zákaz osobní přítomnosti účastníků v DDM. Až do odvolání nemohou probíhat v našem DDM žádné kroužky, kromě zájmové činnosti, která je realizovaná prostřednictvím distančního vzdělávání a online lekcí.

14.12.2020 E-maily DDM jako nevyžádaná pošta SPAM

Na základě upozornění od vás, účastníků našich kroužků, informujeme, že v e-mailových schránkách některých poskytovatelů spadají naše zprávy z adresy ddmm.cz do složky Nevyžádané pošty - SPAM. Tuto skutečnost nemůžeme nijak ovlivnit a je na každém majiteli schránky, aby si ji individuálně nastavil. Proto prosíme, abyste, zvláště v této době plné náhlých změn, kontrolovali i tuto složku pravidelně a případně potvrdili naše adresy jako vyžádané e-maily, aby vám nic neuniklo. Veškeré informace nalezne samozřejmě i zde na webu.

Ukaž svůj talent - účast na sout.

Nejen pro naše tanečnice a tanečníky je určena online soutěž Ukaž svůj talent! Soutěžit se bude v divadelním umění, sólovém zpěvu či tanci.
Tentokrát držme palce kromě tanečnic, mažoretek i našim zpěvákům.

Vyhodnocení soutěže bude zveřejněno 1.4.2021 na stránkách soutěže Ukaž svůj talent!

Kód 109213
Název Ukaž svůj talent - účast na sout.
Termín konání 15.02.2021 12:00 - 01.04.2021 24:00
Místo konání Mimo stálé objekty
Hlavní vedoucí Drahomíra Lojdová
Věková skupina 6-15 let
Sraz účastníků kdekoliv doma
Vybavení na akci odvaha a odhodlání
V ceně zahrnuto účast na soutěži
Jiná ujednání odeslání videa po dohodě s pedagogem