01.03.2021 Přihlašování na letní tábory 1. března od 12 hodin online

V pondělí 1. března ve 12 hodin spouštíme přihlašování na letní příměstské i pobytové tábory. Připomínáme, že přihlášení je možné pouze online skrze Klientské centrum. Zkontrolujte si, prosíme, včas funkčnost přihlášení do KC a v případě jakýchkoliv problémů s Klientským centrem napište na e-mail: recepce@ddmm.cz. Nové Klientské centrum si pohodlně založíte na našem webu v záložce Zájmové kroužky.

01.02.2021 Odmaturuj z angličtiny

Nové online lekce Odmaturuj z angličtiny jsou určeny pro všechny letošní maturanty. Zahrnují gramatiku na didaktické testy i různá konverzační témata, aby je u ústní části maturity nic nezaskočilo. Přihlášení je možné na našem webu v sekci Zájmové kroužky.

18.01.2021 DDM je uzavřen

Usnesením Vlády ČR byl vydán zákaz osobní přítomnosti účastníků v DDM. Až do odvolání nemohou probíhat v našem DDM žádné kroužky, kromě zájmové činnosti, která je realizovaná prostřednictvím distančního vzdělávání a online lekcí.

14.12.2020 E-maily DDM jako nevyžádaná pošta SPAM

Na základě upozornění od vás, účastníků našich kroužků, informujeme, že v e-mailových schránkách některých poskytovatelů spadají naše zprávy z adresy ddmm.cz do složky Nevyžádané pošty - SPAM. Tuto skutečnost nemůžeme nijak ovlivnit a je na každém majiteli schránky, aby si ji individuálně nastavil. Proto prosíme, abyste, zvláště v této době plné náhlých změn, kontrolovali i tuto složku pravidelně a případně potvrdili naše adresy jako vyžádané e-maily, aby vám nic neuniklo. Veškeré informace nalezne samozřejmě i zde na webu.

Cvičení Bodyform - online

Když nemůžete chodit cvičit k nám, můžete si zacvičit s námi z pohodlí vašeho domova. Těšit se můžete na cvičení aerobního charakteru, které obsahuje jednoduché sestavy, na které navážete posilováním zaměřeným na tvarování všech svalových partií a na závěr společně zrelaxujete.
Cílem je kromě dobré kondice, zpevnění a formování postavy, váš dobrý pocit.

Cvičení bude probíhat skrze jednorázové vstupy na Microsoft Teams.
V den cvičení Vám bude zaslán link pro připojení na schůzku.
V případě nízkého počtu přihlášených budete v den cvičení kontaktováni a platba Vám bude převedena na příští cvičení.
V případě neúčasti bez omluvy předem, a to do úterý dne před cvičením, se peníze nepřevádí a nevrací.

Prosím ohlídejte si, aby platba byla na účtu DDM do úterý, tedy do dne před cvičením, jinak Vám nebude zaslán link a peníze se již nevrací.

Kód 109210
Název Cvičení Bodyform - online
Termín konání 10.03.2021 18:00 - 19:00
Místo konání Mimo stálé objekty
Hlavní vedoucí Marie Dastychová
Věková skupina 15-99 let
Sraz účastníků kdekoliv u vás doma
Vybavení na akci pohodlné cvičební oblečení, dobrá nálada
V ceně zahrnuto lektor
Jiná ujednání platba musí být připsána do 9.3.2021 16hod.
Cena 30,- Kč