01.03.2021 Přihlašování na letní tábory 1. března od 12 hodin online

V pondělí 1. března ve 12 hodin spouštíme přihlašování na letní příměstské i pobytové tábory. Připomínáme, že přihlášení je možné pouze online skrze Klientské centrum. Zkontrolujte si, prosíme, včas funkčnost přihlášení do KC a v případě jakýchkoliv problémů s Klientským centrem napište na e-mail: recepce@ddmm.cz. Nové Klientské centrum si pohodlně založíte na našem webu v záložce Zájmové kroužky.

01.02.2021 Odmaturuj z angličtiny

Nové online lekce Odmaturuj z angličtiny jsou určeny pro všechny letošní maturanty. Zahrnují gramatiku na didaktické testy i různá konverzační témata, aby je u ústní části maturity nic nezaskočilo. Přihlášení je možné na našem webu v sekci Zájmové kroužky.

18.01.2021 DDM je uzavřen

Usnesením Vlády ČR byl vydán zákaz osobní přítomnosti účastníků v DDM. Až do odvolání nemohou probíhat v našem DDM žádné kroužky, kromě zájmové činnosti, která je realizovaná prostřednictvím distančního vzdělávání a online lekcí.

14.12.2020 E-maily DDM jako nevyžádaná pošta SPAM

Na základě upozornění od vás, účastníků našich kroužků, informujeme, že v e-mailových schránkách některých poskytovatelů spadají naše zprávy z adresy ddmm.cz do složky Nevyžádané pošty - SPAM. Tuto skutečnost nemůžeme nijak ovlivnit a je na každém majiteli schránky, aby si ji individuálně nastavil. Proto prosíme, abyste, zvláště v této době plné náhlých změn, kontrolovali i tuto složku pravidelně a případně potvrdili naše adresy jako vyžádané e-maily, aby vám nic neuniklo. Veškeré informace nalezne samozřejmě i zde na webu.

PT Velikonoční

Chcete strávit velikonoční čas se stádem ovcí? Žádný problém, pokud chcete vidět, jak se stříhá vlna, čistí kopýtka, dojí mléko, staví ohradník a plno dalšího, pojďte s námi.
Dopoledne nás čeká tvoření velikonočních dekorací a odpoledne strávíme v přírodě s pasáčkem a stádem ovcí na Závisti.(Je možné, že v případě velké nepřízně počasí bude muset být program tábora změněn.)

Kód 108708
Název PT Velikonoční
Termín konání 01.04.2021 08:00 - 16:30
Místo konání DDM Herrmannova
Hlavní vedoucí Zuzana Petrů
Věková skupina 7-12 let
Sraz účastníků sraz účastníků bude upřesněn v informačním e-mailu nejpozději 14 dní před zahájením tábora
Vybavení na akci vhodné oblečení do přírody, jízdenka na MHD
V ceně zahrnuto pojištění lektor, obědy
Jiná ujednání pro děti po absolvování 1.třídy ZŠ
Cena 250,- Kč
Volná místa Volno