10.04.2021 Truhla plná překvapení II - Hodkovičky spuštěna

Otevřeli jsme novou trasu oblíbené akce. Trasu i funkčnost QR kódů průběžně kontrolujeme a doplňujeme truhlu o nové poklady. Veškeré důležité informace se dočtete a startovní QR kód najdete zde na webu v záložce Akce-Truhla plná překvapení II, a také na našem Facebooku.

09.04.2021 Režim DDM se od 12. 4. nemění

Na základě Mimořádného opatření se v režimu chodu DDM nic nemění, nadále se nekoná žádná zájmová činnost s osobní přítomností žáků. Kroužky, které to umožňují, probíhají i nadále formou online distanční výuky.

23.03.2021 Nové příměstské tábory a volná místa

Pro velký zájem jsme přidali nový příměstský Poznávací tábor v termínu 9.-13. srpna a Harry Potter tematický v termínu 16.-20. srpna, poslední volná místa najdete ještě i v jiných týdnech, vše přehledně na našich stránkách.

01.03.2021 Přihlašování na letní tábory

V pondělí 1. března ve 12 hodin jsme spustili přihlašování na letní příměstské i pobytové tábory. Připomínáme, že přihlášení je možné pouze online skrze Klientské centrum. Zkontrolujte si, prosíme, včas funkčnost přihlášení do KC a v případě jakýchkoliv problémů s Klientským centrem napište na e-mail: recepce@ddmm.cz. Nové Klientské centrum si pohodlně založíte na našem webu v záložce Zájmové kroužky.

01.02.2021 Odmaturuj z angličtiny

Nové online lekce Odmaturuj z angličtiny jsou určeny pro všechny letošní maturanty. Zahrnují gramatiku na didaktické testy i různá konverzační témata, aby je u ústní části maturity nic nezaskočilo. Přihlášení je možné na našem webu v sekci Zájmové kroužky.

18.01.2021 DDM je uzavřen

Usnesením Vlády ČR byl vydán zákaz osobní přítomnosti účastníků v DDM. Až do odvolání nemohou probíhat v našem DDM žádné kroužky, kromě zájmové činnosti, která je realizovaná prostřednictvím distančního vzdělávání a online lekcí.

14.12.2020 E-maily DDM jako nevyžádaná pošta SPAM

Na základě upozornění od vás, účastníků našich kroužků, informujeme, že v e-mailových schránkách některých poskytovatelů spadají naše zprávy z adresy ddmm.cz do složky Nevyžádané pošty - SPAM. Tuto skutečnost nemůžeme nijak ovlivnit a je na každém majiteli schránky, aby si ji individuálně nastavil. Proto prosíme, abyste, zvláště v této době plné náhlých změn, kontrolovali i tuto složku pravidelně a případně potvrdili naše adresy jako vyžádané e-maily, aby vám nic neuniklo. Veškeré informace nalezne samozřejmě i zde na webu.

Dětská mílová výzva - Masopustní výzva

Aktivní pohybová výzva pro všechy děti a rodiče, kteří trávi rádi čas na procházkách, běháním nebo na kole. Seriál akcí se skládá ze čtyř tématických výzev: Masopustní, Velikonoční, Čarodějnické a Dětské.
V období 20. - 28. 2. probíhá Masopustní výzva.
Cílem je zdolat co nejvíce kilometrů (pěšky, během nebo na kole), poslat na detskamilovavyzva@ddmm.cz fotku úvodní obrazovku ze svého mobilu a soutěžit s ostatními, kdo zdolá více mílových kroků.
Za každý tématický seriál můžeš poslat až dvě aktivity, které se ti započítají do průběžné výsledkové listiny.
Hrajeme o zajímavé ceny a pamětní dřevěnou plaketu.

Připraveny jsou tři věkové kategorie: palečci, stopaři a mílaři.

Veškeré informace naleznete na: www.detskamilovavyzva.cz

Kód 109504
Název Dětská mílová výzva - Masopustní výzva
Termín konání 20.02.2021 00:01 - 01.06.2021 23:59
Místo konání Mimo stálé objekty
Hlavní vedoucí Jan Šesták
Věková skupina 1-18 let