14.05.2021 Kroužky in-line bruslení v pátek

V 14:27 občas prosvitne sluníčko, některé chodníky usychají, ale dráha je stále mokrá a v 15 hodin určitě neuschne do podoby, kdy se dá na dráze bezpečně jezdit. Od 16 hod má být přeháňka, která opět predikuje mokrou dráhu. Rozhodli jsem se, že dnešní kroužky rušíme. Budeme věřit, že to za týden, na potřetí, to vyjde. Neproběhlé hodiny se samozřejmě promítnou do vratek za zápisné. Děkujeme za pochopení, věříme, že bezpečnost na kroužku je důležitější než touha nás všech, kroužky otevřít...

08.05.2021 Otevíráme kroužky tenisu

Od 11. května otevíráme kroužky tenisu. Doplňujeme volné místo na kroužku tenisu, a to ve středu od 16 hodin (7-9 let) a od 17 hodin (10-12 let). V případě zájmu kontaktujte m.dastych@ddmm.cz.

07.05.2021 Změna v testování pro děti do 6 let

Na základě Mimořádného opatření MZ ČR (vydaného dne 6. 5. 2021 s účinností od 10. 5. 2021) nemusí účastníci mladší 6 let od pondělí 10. 5. 2021 podstoupit testování před nástupem na zájmový kroužek. Nadále platí povinnost testování pro účastníky starších 6 let při účasti na ZK ve skupině o více než 3 účastnících.

07.05.2021 E-maily DDM jako nevyžádaná pošta SPAM

Na základě upozornění od vás, účastníků našich kroužků, informujeme, že v e-mailových schránkách některých poskytovatelů spadají naše zprávy z adresy ddmm.cz do složky Nevyžádané pošty - SPAM. Tuto skutečnost nemůžeme nijak ovlivnit a je na každém majiteli schránky, aby si ji individuálně nastavil. Proto prosíme, abyste, zvláště v této době plné náhlých změn, kontrolovali i tuto složku pravidelně a případně potvrdili naše adresy jako vyžádané e-maily, aby vám nic neuniklo. Veškeré informace nalezne samozřejmě i zde na webu.

05.05.2021 Otevření některých kroužků

Na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví jsme zahájili omezenou prezenční výuku některých kroužků. Podrobnosti k otevíraným kroužkům a pokyny k jejich návštěvě obdržíte do svých e-mailových schránek. A najdete je také na webu v článcích. Postupně doplníme i záložku FAQ nejčastějších dotazů. Soupis kroužků, které se konají/nekonají brzy zveřejníme. Kroužky, kterých se týká výuka ještě v tomto týdnu již své info obdržely do e-mailů či telefonicky. Ostatní prosíme o trpělivost, veškeré informace včas dostanete.

23.03.2021 Nové příměstské tábory a volná místa

Pro velký zájem jsme přidali nový příměstský Poznávací tábor v termínu 9.-13. srpna a Harry Potter tematický v termínu 16.-20. srpna, poslední volná místa najdete ještě i v jiných týdnech, vše přehledně na našich stránkách.

01.03.2021 Přihlašování na letní tábory

V pondělí 1. března ve 12 hodin jsme spustili přihlašování na letní příměstské i pobytové tábory. Připomínáme, že přihlášení je možné pouze online skrze Klientské centrum. Zkontrolujte si, prosíme, včas funkčnost přihlášení do KC a v případě jakýchkoliv problémů s Klientským centrem napište na e-mail: recepce@ddmm.cz. Nové Klientské centrum si pohodlně založíte na našem webu v záložce Zájmové kroužky.

Roztancuj svůj pokojíček 2021 ONLINE

Máte rádi tanec jako my? Nebaví vás už sedět doma na gauči?


Vyhlašujeme druhý ročník soutěže určené všem malým amatérským tanečníkům a začínajícím choreografům, kteří chtějí projevit svůj talent.

Jak začít?

1. Vyber si tvůj oblíbený styl tance, zvol z našeho výběru písničku, která je tvému srdci nejbližší (viz. níže) a začni na ni tvořit. Nezapomeň, že tvoje sestava musí mít minimálně 1:30 min a maximálně 2:00 min.

2. Přihlas se do 25. 5. (včetně) prostřednictvím našeho Google formuláře: https://docs.google.com/forms/d/1SyCPg3JI92--qMEV_F3nKQq7_0IGsKBMyiv7XjJlh_w/edit

3. Nejpozději do 30. 5. (včetně) nám přes server Úschovna.cz zašli video s natočenou choreografií, a to na e-mail roztancuj@ddmm.cz. Výběr kostýmu je na tobě.

Soutěž je určena pouze amatérským tanečníkům ve věku 6-15 let, kteří si svou choreografii vytvoří sami. Dělení do věkových podkategorií proběhne na základě zaslaných přihlášek a videí.

Soutěžíme v disciplínách:
• moderní tanec / balet
• mažoretky
• street dance / hip hop
• aerobik

Video nesmí být pořízeno v prostorech tanečních sálů, tělocvičen apod., pouze v domácím prostředí či venkovních prostorech. Soutěž je určena primárně pro sólová vystoupení, výjimku tvoří sourozenecká dua. Prosíme případné trenéry, aby nijak nezasahovali do tvorby soutěžních choreografií.

Videa prosím zasílejte ve formátu MP4 v názvu se jménem soutěžícího a tanečním stylem, např. veronikabouskova_streetdance. Video musí být natočeno na jeden záběr (nesestříhané). Video lze zaslat až po odeslání přihlášky (odkaz přes Úschovnu), ale i současně s přihláškou (vložení do Google formuláře).

Soutěžící bude hodnotit porota složená z odborníků v daných tanečních stylech.
Startovné je zdarma.
Na nejlepší tanečníky čekají odměny ve formě diplomů, medailí a dalších drobných cen.

Finále soutěže proběhne 19. června 2021 on-line formou. Bližší informace k času a způsobu přenosu upřesníme v dostatečném předstihu.

Kontakt: roztancuj@ddmm.cz, v.pecoldova@ddmm.cz, tel.: 732 300 375

Seznam písní k výběru:

Moderní tanec/balet:
Lewis Capaldi - Someone You Loved
Martina Placrová - Němá (Aladdin)
Stromae – Papaoutai
Ruelle, Fleurie – Carry you (Lyrics)
Ludovico Einaudi - Fly

Mažoretky:
Jonas Brothers - What A Man Gotta Do
Sam Feldt - Post Malone (feat. RANI)
Cash Cash - How To Love ft Sofia Reyes
Fleur East - Gold Watch
Ed Sheeran - Bibia Be Ye Ye

Street Dance:
Tinie Tempah - Girls Like ft Zara Larsson
Jason Derulo - "Get Ugly"
50 Cent - Disco Inferno
Tiësto & Sevenn - BOOM
Lady Sovereign Love Me Or Hate Me

Aerobik:
Marshmello - Together
Jennifer Lopez - On The Floor ft. Pitbull
Roundtable Rival - Lindsey Stirling
Taylor Swift - Shake It Off
Aqua - Barbie Girl

Pořadatel si vyhrazuje právo na spojení tanečních stylů v případě malého počtu přihlášených. Prosíme o dodržování vládních opatření.

Těšíme se na vaše nápadité choreografie a krásná videa.

Sponzorem soutěže je společnost Sansha Praha.

Kód 109205
Název Roztancuj svůj pokojíček 2021 ONLINE
Termín konání 18.01.2021 00:00 - 30.05.2021 00:00
Místo konání Mimo stálé objekty
Hlavní vedoucí Veronika Pecoldová
Věková skupina 6-15 let
Vybavení na akci dobrá nálada,inspirace a odvaha
V ceně zahrnuto startovné je zdarma