14.05.2021 Kroužky in-line bruslení v pátek

V 14:27 občas prosvitne sluníčko, některé chodníky usychají, ale dráha je stále mokrá a v 15 hodin určitě neuschne do podoby, kdy se dá na dráze bezpečně jezdit. Od 16 hod má být přeháňka, která opět predikuje mokrou dráhu. Rozhodli jsem se, že dnešní kroužky rušíme. Budeme věřit, že to za týden, na potřetí, to vyjde. Neproběhlé hodiny se samozřejmě promítnou do vratek za zápisné. Děkujeme za pochopení, věříme, že bezpečnost na kroužku je důležitější než touha nás všech, kroužky otevřít...

08.05.2021 Otevíráme kroužky tenisu

Od 11. května otevíráme kroužky tenisu. Doplňujeme volné místo na kroužku tenisu, a to ve středu od 16 hodin (7-9 let) a od 17 hodin (10-12 let). V případě zájmu kontaktujte m.dastych@ddmm.cz.

07.05.2021 Změna v testování pro děti do 6 let

Na základě Mimořádného opatření MZ ČR (vydaného dne 6. 5. 2021 s účinností od 10. 5. 2021) nemusí účastníci mladší 6 let od pondělí 10. 5. 2021 podstoupit testování před nástupem na zájmový kroužek. Nadále platí povinnost testování pro účastníky starších 6 let při účasti na ZK ve skupině o více než 3 účastnících.

07.05.2021 E-maily DDM jako nevyžádaná pošta SPAM

Na základě upozornění od vás, účastníků našich kroužků, informujeme, že v e-mailových schránkách některých poskytovatelů spadají naše zprávy z adresy ddmm.cz do složky Nevyžádané pošty - SPAM. Tuto skutečnost nemůžeme nijak ovlivnit a je na každém majiteli schránky, aby si ji individuálně nastavil. Proto prosíme, abyste, zvláště v této době plné náhlých změn, kontrolovali i tuto složku pravidelně a případně potvrdili naše adresy jako vyžádané e-maily, aby vám nic neuniklo. Veškeré informace nalezne samozřejmě i zde na webu.

05.05.2021 Otevření některých kroužků

Na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví jsme zahájili omezenou prezenční výuku některých kroužků. Podrobnosti k otevíraným kroužkům a pokyny k jejich návštěvě obdržíte do svých e-mailových schránek. A najdete je také na webu v článcích. Postupně doplníme i záložku FAQ nejčastějších dotazů. Soupis kroužků, které se konají/nekonají brzy zveřejníme. Kroužky, kterých se týká výuka ještě v tomto týdnu již své info obdržely do e-mailů či telefonicky. Ostatní prosíme o trpělivost, veškeré informace včas dostanete.

23.03.2021 Nové příměstské tábory a volná místa

Pro velký zájem jsme přidali nový příměstský Poznávací tábor v termínu 9.-13. srpna a Harry Potter tematický v termínu 16.-20. srpna, poslední volná místa najdete ještě i v jiných týdnech, vše přehledně na našich stránkách.

01.03.2021 Přihlašování na letní tábory

V pondělí 1. března ve 12 hodin jsme spustili přihlašování na letní příměstské i pobytové tábory. Připomínáme, že přihlášení je možné pouze online skrze Klientské centrum. Zkontrolujte si, prosíme, včas funkčnost přihlášení do KC a v případě jakýchkoliv problémů s Klientským centrem napište na e-mail: recepce@ddmm.cz. Nové Klientské centrum si pohodlně založíte na našem webu v záložce Zájmové kroužky.

PT Veselé Velikonoce

Pojďte si užít to pravé velikonoční dobrodružství. Společně se vypravíme na výlet do svíčkárny a čokoládovny Rodas v Šestajovicích u Prahy, kde si vyrobíme tematické svíčky do vaječných skořápek, vyzkoušíme si odlévání a zdobení čokolády různými ingrediencemi nebo dokonce malování obarvenou čokoládou. Nemine nás ani návštěva místní minizoo, v které nás jistě budou čekat i nejnovější jarní přírůstky.

Změna programu vyhrazena.

Kód 198707
Název PT Veselé Velikonoce
Termín konání 09.04.2020 08:00 - 16:30
Místo konání DDM Herrmannova
Hlavní vedoucí Veronika Pecoldová
Věková skupina 6-15 let
Sraz účastníků recepce DDM Herrmannova 2016/24
Vybavení na akci oblečení na výlet (na tvoření), batůžek, pití, svačina, průkazka MHD
V ceně zahrnuto oběd, vstup, pojištění, pedagogický dozor
Cena 250,- Kč
Volná místa Volno