22.11.2020 DDM Modřany musí být uzavřen

DDM Modřany má zakázanou přítomnost účastníků na zájmovém vzdělávání. Nařízení se týká všech aktivit na všech úrovních. DDM je školské zařízení a musí respektovat rozhodnutí dotčených orgánů, proto se na nás prosím nezlobte a nehledejte způsoby, jak dané nařízení obejít. Děkujeme za pochopení

10.11.2020 Provoz recepce pro veřejnost

Z důvodu ochrany zdraví vašeho i našich zaměstnanců jsou recepce DDM pro veřejnost uzavřeny. V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte telefonicky v časech uvedených v záložce Kontakty (Pracovní doba recepce). Pro odevzdání dokumentů a podepsaných přihlášek využijte poštovní schránku DDM.

12.10.2020 E-maily DDM jako nevyžádaná pošta SPAM

Na základě upozornění od vás, účastníků našich kroužků, informujeme, že v e-mailových schránkách některých poskytovatelů spadají naše zprávy z adresy ddmm.cz do složky Nevyžádané pošty - SPAM. Tuto skutečnost nemůžeme nijak ovlivnit a je na každém majiteli schránky, aby si ji individuálně nastavil. Proto prosíme, abyste, zvláště v této době plné náhlých změn, kontrolovali i tuto složku pravidelně a případně potvrdili naše adresy jako vyžádané e-maily, aby vám nic neuniklo. Veškeré informace nalezne samozřejmě i zde na webu.

PT Veselé Velikonoce

Pojďte si užít to pravé velikonoční dobrodružství. Společně se vypravíme na výlet do svíčkárny a čokoládovny Rodas v Šestajovicích u Prahy, kde si vyrobíme tematické svíčky do vaječných skořápek, vyzkoušíme si odlévání a zdobení čokolády různými ingrediencemi nebo dokonce malování obarvenou čokoládou. Nemine nás ani návštěva místní minizoo, v které nás jistě budou čekat i nejnovější jarní přírůstky.

Změna programu vyhrazena.

Kód 198707
Název PT Veselé Velikonoce
Termín konání 09.04.2020 08:00 - 16:30
Místo konání DDM Herrmannova
Hlavní vedoucí Veronika Pecoldová
Věková skupina 6-15 let
Sraz účastníků recepce DDM Herrmannova 2016/24
Vybavení na akci oblečení na výlet (na tvoření), batůžek, pití, svačina, průkazka MHD
V ceně zahrnuto oběd, vstup, pojištění, pedagogický dozor
Cena 250,- Kč