01.04.2020 Domeček on-line

Naše dveře jsou zavřené, ale my pro tebe chystáme aktivity dál! Více informací o projektu Domeček on-line nalezneš v sekci články v pravé části hlavní strany webových stránek.

30.03.2020 Přihlašování na PT

Upozorňujeme zájemce o přihlášení na PT, že přihlašování je možné pouze on-line přes Klientské centrum DDM (https://ddmmonet.iddm.cz/prihlaseni). Prosíme o zřízení přístupu do Klientského centra a kontrolu funkčnosti s dostatečným předstihem.

23.01.2020 Kola a koloběžky musí zůstat venku

Milí rodiče a účastníci kurzů, dovolujeme si vás upozornit, že s platností od 23.1. 2020 není dovolen vstup do budovy s jízdními koly a koloběžkami. K jejich odložení slouží venkovní stojan, kde si můžete svá kola přineseným zámkem zajistit. Za odložené věci nijak neručíme. Děkujeme za pochopení a respektování tohoto pravidla. Vaše DDM

PT Veselé Velikonoce

Pojďte si užít to pravé velikonoční dobrodružství. Společně se vypravíme na výlet do svíčkárny a čokoládovny Rodas v Šestajovicích u Prahy, kde si vyrobíme tematické svíčky do vaječných skořápek, vyzkoušíme si odlévání a zdobení čokolády různými ingrediencemi nebo dokonce malování obarvenou čokoládou. Nemine nás ani návštěva místní minizoo, v které nás jistě budou čekat i nejnovější jarní přírůstky.

Změna programu vyhrazena.

Kód 198707
Název PT Veselé Velikonoce
Termín konání 09.04.2020 08:00 - 16:30
Místo konání DDM Herrmannova
Hlavní vedoucí Veronika Pecoldová
Věková skupina 6-15 let
Sraz účastníků recepce DDM Herrmannova 2016/24
Vybavení na akci oblečení na výlet (na tvoření), batůžek, pití, svačina, průkazka MHD
V ceně zahrnuto oběd, vstup, pojištění, pedagogický dozor
Cena 250,- Kč