01.04.2020 Domeček on-line

Naše dveře jsou zavřené, ale my pro tebe chystáme aktivity dál! Více informací o projektu Domeček on-line nalezneš v sekci články v pravé části hlavní strany webových stránek.

30.03.2020 Přihlašování na PT

Upozorňujeme zájemce o přihlášení na PT, že přihlašování je možné pouze on-line přes Klientské centrum DDM (https://ddmmonet.iddm.cz/prihlaseni). Prosíme o zřízení přístupu do Klientského centra a kontrolu funkčnosti s dostatečným předstihem.

23.01.2020 Kola a koloběžky musí zůstat venku

Milí rodiče a účastníci kurzů, dovolujeme si vás upozornit, že s platností od 23.1. 2020 není dovolen vstup do budovy s jízdními koly a koloběžkami. K jejich odložení slouží venkovní stojan, kde si můžete svá kola přineseným zámkem zajistit. Za odložené věci nijak neručíme. Děkujeme za pochopení a respektování tohoto pravidla. Vaše DDM

Kresba v galerii - ZRUŠENO

Navštěvujete pravidelně galerii?Pokud ne, tak to je nejvyšší čas to změnit! Navštivte s námi galerii výtvarného umění. Získáte větší přehled o výstavní činnosti, konkrétních autorech tvořící umělecká díla a vzniku uměleckých artefaktů. Během prohlídky výstavy se i vy sami ocitnete v umělecké říši a vytvoříte si vlastní parafrázi na konkrétní obraz dle výběru.

Kód 199344
Název Kresba v galerii - ZRUŠENO
Termín konání 27.03.2020 14:30 - 18:00
Místo konání DDM Herrmannova
Hlavní vedoucí Veronika Kubátová
Věková skupina 6-15 let
Sraz účastníků DDM Hermannova
Vybavení na akci průkazka MHD
V ceně zahrnuto pomůcky ke kresbě, vstupné
Cena 150,- Kč