24.09.2020 Závody v kolečkovém bruslení

Závody v kolečkovém bruslení proběhnout v pátek 2. října 2020 se snahou vyhovět současným opatřením. Prosíme zájemce o přihlašování online formou, která nám pomůže v organizaci závodů. Maximální kapacita každého bloku je 20 závodníků. Přihlášený účastník má jistotu účasti, ostatní pouze do počtu 20 závodníků.

17.09.2020 Nový kroužek Beachvolejbalu a házené

Ve sportovní sekci jsme pro vás otevřeli nové kroužky házené a beachvolejbalu pro začátečníky. Vše o kroužcích i možnostech přihlášení se dočtete v sekci Zájmové kroužky.

10.09.2020 Provoz recepce pro veřejnost

Z důvodu ochrany zdraví vašeho i našich zaměstnanců jsou recepce DDM pro veřejnost uzavřeny. V neodkladných případech je možné sjednat si osobní schůzku v časech uvedených v záložce Kontakty, a to po předchozí telefonické nebo e-mailové domluvě. Pro odevzdání dokumentů a podepsaných přihlášek využijte poštovní schránku DDM.

Karneval

Na naší tradiční akci pro rodiče s dětmi se můžete těšit na výrobu masek, spoustu společenských her, hezkých písniček a tanečků. V rámci karnevalu proběhne i přehlídka masek, při níž oceníme ty nejlepší, vlastnoručně vyrobené.
Karnevalový rej zakončíme krátkým venkovním průvodem masek.
Děti s rodiči v maskách jsou vřele vítáni!

Všichni účastníci musí být přihlášeni.
Přihlašování probíhá formou online.

Kód 199506
Název Karneval
Termín konání 29.02.2020 15:30 - 17:00
Místo konání DDM Herrmannova
Hlavní vedoucí Petra Koubová
Věková skupina 3-7 let
Sraz účastníků 15.30 h Divadlo na Cikorce
Vybavení na akci maska
V ceně zahrnuto děti Kč 60,-, dospělí Kč 70,-
Jiná ujednání na akci není možné zpětně žádat o vratku
Cena 70,- Kč