23.04.2019 nový sportovní kroužek

Otevíráme nový kroužek tenisu. 20. 5. - 22. 6. 2019. Kroužek se bude konat na tenisových kurtech TO Spartak Modřany (ulice Kabeláčova 262/4, Praha 4, 10 min od DDM Herrmannova). Plakát ke kroužku si můžete stáhnout v záložce ke stažení. V případě zájmu kontaktujte Marka Dastycha - m.dastych@ddmm.cz.

23.04.2019 Kolečkové bruslení

Zájmové kroužky kolečkového bruslení 2. pololetí začaly v týdnu od 15. dubna 2019. Výjimkou jsou kroužky konané v pátek, které vzhledem k velikonočním svátkům začínají až 26. dubna 2019.

Po stopách Knihomolky-Kocour v botách 2.

Vítám tě, jsem Knihomolka, milovnice knížek, ve kterých jsou ukryté fantazie, pohádky, příběhy a historie všeho živého i neživého. Vydej se v mých stopách vždy jednou měsíčně a za účast dostaneš razítko do svého cestovního deníčku Knihomolky. Nejvěrnější účastníci mých cest dostanou na konci školního roku moji postavu Knihomolky na památku. Zažiješ nevšední dobrodružství, které se bude odehrávat všude tam, kde se vyskytují knížky(knihovny, bibliobusy, výstavy, divadla.). Ale nejen to, naše cesty budou i kreativní, budeme vyrábět knihobudky, fantazijní postavy příběhů, které prožijeme a plno dalšího.
Hlídej naše webové stránky www.ddmm.cz, kde se každý měsíc objeví vždy nová akce, pod názvem "Po stopách Knihomolky".
V měsíci prosinci Tě čeká Kocour v botách. Kdo by neznal pohádku "Kocour v botách". Pojďte s námi na muzikálové zpracování tohoto příběhu do divadla Broadway. Autoři: Jan Neckář, Petra Parvoničová, Rupert Dubský, Eduard Krečmar. Přihlásit se je možné on-line nebo na recepci DDM Modřany nejpozději do 30. října, vzhledem k rezervaci a následnému zakoupení vstupenek.

Kód 189303
Název Po stopách Knihomolky-Kocour v botách 2.
Termín konání 02.12.2018 09:00 - 13:00
Místo konání Mimo stálé objekty
Hlavní vedoucí Zuzana Petrů
Věková skupina 5-10 let
Sraz účastníků DDM Herrmannova
Vybavení na akci Jízdní doklad na MHD
V ceně zahrnuto Vstupné, lektor
Jiná ujednání V případě nemoci se peníze nevrací
Cena 260,- Kč