01.08.2021 tábor JIZERKY II

Hezký večer z Albrechtic, cesta proběhla v naprostém pořádku, jsme ubytovaní, navečeření a vybalujeme. Petra a spol.

19.07.2021 Otevíráme nově kroužky francouzštiny

Od nového školního roku 2021/2022 otevíráme ve středu kroužky francouzštiny. Potřebné informace najdete v záložce Zájmové kroužky.

02.07.2021 Tábory a testování (PCR na 7 dní, ANTG na 72 hodin)

O podmínkách konání tábora a specifických potřebách testování dle charakteru tábora vás bude informovat vedoucí daného tábora do e-mailu uvedeného v Klientském centru. Kontrolujte, prosíme, i SPAM složku, protože některé naše e-maily právě tam padají. Dle momentálně dostupných informací doporučujeme, abyste si zajistili termín na PCR testy nebo ANTIGEN a přetestování po 72 hodinách při konání Příměstského tábora včas před nástupem na tábor a měli tak zarezervovaný termín pro všechny případy. Vzhledem k měnícím se nařízením prosíme o spolupráci a zajištění tak hladkého průběhu táborů, aby si je děti užily v kolektivu svých vrstevníků bez obav.

28.06.2021 Prázdninová doba recepce 8,30-12 hod

Recepce Herrmannova je pro vás v období letních prázdnin otevřena každý všední den 8,30-12,00 hodin. Recepce Urbánkova je uzavřena.

24.06.2021 Klub akcí a her otevírá

Klub akcí a her doplnil své zásoby her a těší se na všechny návštěvníky při letní otevíračce ve všedních dnech 28. 6. - 2. 7. a 23. 8. - 31. 8. vždy od 14 do 18 hodin. Veškeré informace o aktuálních hygienických opatřeních a podmínek vstupu najdete v příslušné záložce "Klub akcí a her" na hlavním panelu našeho webu. Vstup je samozřejmě zdarma.

09.06.2021 Nový bankovní účet

DDM Modřany změnil účet a platby nově přijímá na bankovním účtu 2002500024/6000. Pakliže jste poslali platbu na starý účet, nic se prozatím neděje, po nezbytně nutnou dobu fungují oba účty paralelně. Nové platby prosíme zasílejte již na nové bankovní spojení, které se vám automaticky propsalo do Klientských účtů.

07.05.2021 E-maily DDM jako nevyžádaná pošta SPAM

Na základě upozornění od vás, účastníků našich kroužků, informujeme, že v e-mailových schránkách některých poskytovatelů spadají naše zprávy z adresy ddmm.cz do složky Nevyžádané pošty - SPAM. Tuto skutečnost nemůžeme nijak ovlivnit a je na každém majiteli schránky, aby si ji individuálně nastavil. Proto prosíme, abyste, zvláště v této době plné náhlých změn, kontrolovali i tuto složku pravidelně a případně potvrdili naše adresy jako vyžádané e-maily, aby vám nic neuniklo. Veškeré informace nalezne samozřejmě i zde na webu.

 
Děkujeme za podporu a spolupráci:


  

Magistrátu hlavního města Prahy
zřizovateli Domů dětí a mládeže Modřany

za finanční grantovou podporu při organizování akcí, táborů a zajišťování chodu Klubu akcí a her 
 
Městské části Prahy 12
 
za záštitu a finanční podporu projektu „Putovní pohár starosty Prahy 12“, za finanční podporu akcí Den dětí a Modřanský veletrh volnočasových aktivit a za finanční podporu a organizaci akcí Víkend sportu zdarma, Dvanáctka běhá a Dvanáctka jede

 
 

                                      
všem ředitelům a obzvláště učitelům TV ze ZŠ a SŠ Prahy 12

za bezplatné pronájmy sportovišť při organizování sportovních soutěží v rámci Prahy 12 a za perfetkní spolupráci a vstřícnost při zajišťování společných akcí 

 
 
                                                            
                    
                 
 společnosti dm drogerie markt s.r.o.
 
 za materiální a finanční dar, který DDM Modřany použije pro zajištění
 provozu DDM a k organizaci výjezdních ozdravných pobytů 
 ve školním roce 2017/2018


                           

 
společnosti  Candy plus
 
za materiální podporu ve formě sladkých odměn určených pro
děti sportovního táboru Všechlapy

Vážíme si této podpory a děkujeme.Dále děkujeme všem potencionálním dárcům za možné přispění v oblastech:
 
  • finanční podpory na sportovní turnaje, závody, soustředění, tábory, dopravu dětí na tábory nebo soustředění
  • podpory Divadla Na Cikorce na vzdělávací a kulturní akce pro děti, přednášky a nedělní pohádky
  • materiální podpory ve formě sportovních potřeb, dresů, míčů, chráničů a jiného vybavení
  • materiální podpory ve formě sladkostí, drobných cen, reklamních předmětů, časopisů, knih a tiskovin určených dětem za účast na jednotlivých akcích DDM a na táborech