14.01.2019 Doklad o zaplacení zájmového kroužku

Upozorňujeme, že v případě potřeby vystavení dokladu o zaplacení zájmového kroužku (pouze u VzP) je nutné požádat DDM o vystavení faktury. Jiné potvrzení VzP neakceptuje. Děkujeme za pochopení.

14.01.2019 Přihlášky na zájmový kroužek šk.r. 2018/19

Přihlášky nových účastníků na zájmové kroužky pro šk.r. 2018/19 (únor-červen) prosíme doručit do DDM s originálním podpisem a to buď osobně na recepci DDM (možno využít schránku před budovou) nebo poštou a to nejpozději v první den účasti na ZK.

14.01.2019 JARNÍ PRÁZDNINY - příměstský tábor

Vzhledem k velkému zájmu jsme otevřeli další PT Sportovně poznávací v termínu 11.-15.2.2019. Přihlašování možné již nyní online, více v sekci Tábory a soustředění nebo na v.pecoldova@ddmm.cz. Budeme se těšit na Vaše děti.

14.01.2019 Nový sportovní kroužek - II. pololetí

Otevíráme nový kroužek Sportovního aerobiku, který se bude konat každý čtvrtek od 16:00 - 17:00 hod. Přihlásit se můžete online v záložce kroužky nebo osobně na naší recepci.

14.01.2019 Nedělní pohádky - Medvídek Pů

Máme pro všechny dobrou zprávu, Medvídek Pů přijede do Divadla Na Cikorce 31. 3. v rámci nedělní pohádky. Děkujeme všem rodičům že se skamarádili i s Kašpárkem, když Medvídek Pů nečekaně onemocněl.

05.12.2018 Přihlašování na kroužky

je možné i v průběhu školního roku. Zda jsou na kroužku volná místa zjistíte u každého jednotlivého kroužku v záložce Zájmové útvary. Platba za pozdější nástup na ZK je krácena dle pravidel uvedených ve Vnitřním řádu DDM...

            

Nemáš co odpoledne dělat? Přijď za námi do klubu.

otevřeno máme každý všední den
od 14:00 - 18:00 hod.


vedoucí klubu Pod prahem
n.kaiserova@ddmm.cz
+420 773 170 762

 


Co nás čeká každý pátek od 15:00 hod.:
 

Buď v pohodě a cool - 25. ledna

Naše nehynoucí akce Buď v pohodě a cool bude opět odkrývat témata, která tě zajímají a na které chceš znát odpovědi.Šipky s kinectem 18. ledna

Těšíme se na tebe s naší novou akcí s názvem šipky, ale nejsou to jen tak ledajaké šipky, ty které si zahrajeme budou neviditelné.

 

Laser game - 11. ledna

Opět nás čeká oblíbená Laser game. Než se otevřou brány arény, dostaneš vestu a pistoli. Pak už jen zbývá dobře mířit a skvěle se bránit. Sraz je v klubu ve 14:00 hod.
 


Dětský beer pong - 4. ledna

Na této akci je důležité mít přesnou ruku a pevné nervy. Za každý vhozený míček v kelímku protivníka máš bod.


 

Přespání s klubem - 21. prosinec

Užij si s námi spoustu her po kterých bude následovat noční bojovka a přespání na naší pobočce DDM Urbánkova 3348/4.Vánoční odpoledne v klubu - 21. prosince

Společně se naladíme na předvánoční atmosféru a v případě příznivého počasí bude soutěž o nejhezčího sněhuláka.

 


LAN party - 19. prosince

Tentokrát tě čeká hra na PC. Společně si zahrajete jednu hru proti ostatním připojeným týmům. Těšíme se na tebe

 

Pečení cukroví s Drahuškou - 18. prosince

Přijdi si knám zpříjemnit předvánoční čas. Upečeme si spolu tradiční i netradiční cukroví.Buď v pohodě a cool - 14. prosince

Čeká nás naše nehynoucí akce. Neboj se nás a cokoliv zeptat. Tentokrát na téma hory a jejich nebezpečí.Zimní hry na konzolích - 7. prosince

Přijdi k nám do klubu si zahrát sporty na konzolích. Připravíme různé disciplíny.A naše klubová olympiáda může začít. 

Buď v pohodě a cool - 30. listopadu

Jako každý měsíc, i tento, tu máme opět akci Buď v pohodě a cool, tentokrát se budeme bavit na téma, internetové sítě a jejího nebezpečí. Přijď k nám a řekni nám svůj názor.


 

Lets dance na PS3 - 23. listopadu

Těšíme se, jak nám předvedeš své taneční umění na vybranou hudbu ve hře Star, lets dance. Neboj, i my v klubu se zapojíme.


 

Turnaj ve stolním fotbálku - 16. listopadu

Zavítej na naší tradiční akci, soutěž ve stolním fotbálku. Hru jsme rozdělili na společnou a pro jednotlivce. Těšíme se na tvé nové triky.

 

AZ kvíz - 9. listopadu

Mezi naše akce jsme zařadili novinku, AZ kvíz. Pravidla jsou podobná jako v tv, stačí, když budeš mít všeobecný přehled, vše ostatní nech na nás.

 


Den deskových her - 2. listopadu

Zima už je za dveřmi, tak přicházejí na řadu oblíbené deskové hry. Tentokrát nezapneme žádné elektronické přístroje a budeme si hrát trochu jinak.

 

Buď v pohodě a cool - 26. října

Naše tradiční série otázek a odpovědí na ožehavá témata, na která se doma nebo ve škole bojíš zeptat.

 

Trefa na terč - 19. října

S námi si vyzkoušíš tři různé techniky hodu na velký terč. Hodnotíme každou disciplínu zvlášť, ti nejlepší získají odměnu.

 

Ping pong challenge - 5. října

Vezmi si svou pingpongovou pálku a přijď nám ukázat, jak ti jde stolní tenis. Třeba porazíš i naše klubové střelce.