04.12.2020 Klub akcí a her je otevřen

V pondělí 7.12. otevírá i Klub akcí a her. Otevřen bude každý všední den od 14:00 do 18:00 hod. Maximální počet účastníků je 10. Vstup je povolen pouze s rouškou.

03.12.2020 DDM Modřany znovu otevírá

DDM Modřany od pondělí 7. 12. 2020 znovu otevírá své zájmové kroužky. Pokyny pro bezproblémový průběh vašeho kroužku naleznete ve svých e-mailových schránkách. Obecné informace a podmínky účasti najdete v sekci Články v pravé části úvodní strany.

10.11.2020 Provoz recepce pro veřejnost

Z důvodu ochrany zdraví vašeho i našich zaměstnanců jsou recepce DDM pro veřejnost uzavřeny. V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte telefonicky v časech uvedených v záložce Kontakty (Pracovní doba recepce). Pro odevzdání dokumentů a podepsaných přihlášek využijte poštovní schránku DDM.

12.10.2020 E-maily DDM jako nevyžádaná pošta SPAM

Na základě upozornění od vás, účastníků našich kroužků, informujeme, že v e-mailových schránkách některých poskytovatelů spadají naše zprávy z adresy ddmm.cz do složky Nevyžádané pošty - SPAM. Tuto skutečnost nemůžeme nijak ovlivnit a je na každém majiteli schránky, aby si ji individuálně nastavil. Proto prosíme, abyste, zvláště v této době plné náhlých změn, kontrolovali i tuto složku pravidelně a případně potvrdili naše adresy jako vyžádané e-maily, aby vám nic neuniklo. Veškeré informace nalezne samozřejmě i zde na webu.

Zábava je u nás neomezená!

Otevřený Klub akcí a her je určen pro všechny děti a mládež ve věku od 6 do 18 let. Vstup je bezplatný a přivítáme zde každého, kdo má zájem strávit s námi svůj volný čas. Klub lze využívat jako místo pro odpočinek, setkávání s kamarády, a také nabízí množství volnočasových aktivit a akcí. Novinkou tohoto školního roku je stálá nabídka doučování z různých předmětů základní i střední školy. Navíc si u nás můžeš užít Víkendovky, což jsou třídenní často tematické výlety za poznáním, sportem nebo třeba uměním.
Pravidelně pořádáme turnaje ve fotbálku, stolním tenise, air hockey či billiardu. Všichni návštěvníci Klubu se aktivně zapojují do tvorby programu. K dispozici máme všelijaké sportovní potřeby, kulečník, fotbálek, šipky, počítače, playstationy, Xbox a spoustu deskových, karetních i jiných her.Návštěva je možná při splnění následujících podmínek a dodržení hygienických opatření:

  • Každý účastník je povinen mít nasazenou roušku po celou dobu pobytu v klubu


Při nedodržení jakéhokoliv nařízení, hygienických podmínek či neuposlechnutí pokynů je pedagog oprávněn účastníka z klubu vykázat


informace
Nikola Kaiserová
n.kaiserova@ddmm.cz