23.09.2021 Kroužky kláves a sólového zpěvu

Nově pro vás letos otevíráme dlouho očekávané zájmové kroužky hry na klávesy a také sólového zpěvu, které poběží od 11. října. Přihlásit se můžete v záložce Zájmové kroužky.

14.09.2021 Kroužek francouzštiny

Od středy 15. září 2021 otevíráme kroužek francouzštiny pro úplné začátečníky, na který je možné se ještě hlásit. V případě zájmu otevřeme i hodiny pro starší zájemce. Kontakt na lektorku získáte přes vedoucího sekce (j.sestak@ddmm.cz)

13.09.2021 Zápis na kroužky v MŠ Tyršovka a Karásek

bude probíhat od středy 15. září od 12 hodin formou on-line zápisu. Kroužky jsou již k nahlédnutí na www.ddmm.cz. Ve středu bude dodána záložka on-line přihlášení. Kroužky jsou v MŠ Karásek určeny pouze pro žáky 3 a 4 třídy. Kroužky začínají od 4. října 2021.

Klub akcí a her

Zábava je u nás neomezená!

Otevřený Klub akcí a her je určen všem dětem a mládeži ve věku od 6 do 18 let. Vstup je bezplatný a přivítáme zde každého, kdo má zájem strávit s námi svůj volný čas. Klub lze využívat jako místo pro odpočinek, setkávání s kamarády, ale také nabízí množství volnočasových aktivit a akcí.

Novinkou tohoto školního roku je stálá nabídka doučování různých předmětů základních i středních škol. Navíc si u nás můžeš užít Víkendovky, tedy třídenní často tematické výlety za poznáním, sportem nebo třeba uměním.
Pravidelně pořádáme turnaje ve fotbálku, stolním tenise, air hockey či billiardu. Všichni návštěvníci Klubu se aktivně zapojují do tvorby programu. K dispozici máme všemožní sportovní potřeby, kulečník, fotbálek, šipky, počítače, playstationy, Xbox a spoustu deskových, karetních i jiných her.


Otevírací doba

každý všední den
14-18hodin


Návštěva je možná při splnění následujících podmínek a dodržení hygienických opatření:

  • každý účastník je povinen mít nasazenou roušku ve společných prostorách, uvnitř klubu rouška být nemusí
  • kapacita klubu je omezena na 15 účastníků (není nutné prokázat se čestným prohlášením o negativním testování)

Při nedodržení jakéhokoliv nařízení, hygienických podmínek či neuposlechnutí pokynů je pedagog oprávněn účastníka z klubu vykázat.


informace:
Nikola Kaiserová
n.kaiserova@ddmm.cz