24.09.2020 Závody v kolečkovém bruslení

proběhnout v pátek 2. 10. 2020 se snahou vyhovět současným opatřením. Děkujeme za přihlášky předem pomocí on-line přihlašování. Pomůže nám v organizaci závodů..

17.09.2020 Nový kroužek Beachvolejbalu a házené

Ve sportovní sekci jsme pro vás otevřeli nové kroužky házené a beachvolejbalu pro začátečníky. Vše o kroužcích i možnostech přihlášení se dočtete v sekci Zájmové kroužky.

10.09.2020 Provoz recepce pro veřejnost

Z důvodu ochrany zdraví vašeho i našich zaměstnanců jsou recepce DDM pro veřejnost uzavřeny. V neodkladných případech je možné sjednat si osobní schůzku v časech uvedených v záložce Kontakty, a to po předchozí telefonické nebo e-mailové domluvě. Pro odevzdání dokumentů a podepsaných přihlášek využijte poštovní schránku DDM.

Zábava je u nás neomezená!

Otevřený Klub akcí a her je určen pro všechny děti a mládež ve věku od 6 do 18 let. Vstup je bezplatný a přivítáme zde každého, kdo má zájem strávit s námi svůj volný čas. Klub lze využívat jako místo pro odpočinek, setkávání s kamarády, a také nabízí množství volnočasových aktivit a akcí. Novinkou tohoto školního roku je stálá nabídka doučování z různých předmětů základní i střední školy. Navíc si u nás můžeš užít Víkendovky, což jsou třídenní často tematické výlety za poznáním, sportem nebo třeba uměním.
Pravidelně pořádáme turnaje ve fotbálku, stolním tenise, air hockey či billiardu. Všichni návštěvníci Klubu se aktivně zapojují do tvorby programu. K dispozici máme všelijaké sportovní potřeby, kulečník, fotbálek, šipky, počítače, playstationy, Xbox a spoustu deskových, karetních i jiných her.Návštěva je možná při splnění následujících podmínek a dodržení hygienických opatření:

  • Každý účastník je povinen mít nasazenou roušku po celou dobu pobytu v klubu


Při nedodržení jakéhokoliv nařízení, hygienických podmínek či neuposlechnutí pokynů je pedagog oprávněn účastníka z klubu vykázat


informace
Nikola Kaiserová
n.kaiserova@ddmm.cz