24.10.2020 Podzimní prázdniny 26.-30. října

V týdnu od 26. října do 30. října jsou vyhlášené podzimní prázdniny a žádná zájmová činnost v DDM neprobíhá. O znovuotevření DDM v souvislosti s vládními nařízeními a epidemiologickou situací budeme informovat zde na webových stránkách a Facebooku DDM Modřany.

19.10.2020 DDM Modřany musí být do uzavřen

DDM Modřany má zakázanou přítomnost účastníků na zájmovém vzdělávání. Nařízení se týká všech aktivit na všech úrovních. DDM je školské zařízení a musí respektovat rozhodnutí dotčených orgánů, proto se na nás prosím nezlobte a nehledejte způsoby, jak dané nařízení obejít. Těšíme se na vás opět po podzimních prázdninách. Děkujeme za pochopení

12.10.2020 E-maily DDM jako nevyžádaná pošta SPAM

Na základě upozornění od vás, účastníků našich kroužků, informujeme, že v e-mailových schránkách některých poskytovatelů spadají naše zprávy z adresy ddmm.cz do složky Nevyžádané pošty - SPAM. Tuto skutečnost nemůžeme nijak ovlivnit a je na každém majiteli schránky, aby si ji individuálně nastavil. Proto prosíme, abyste, zvláště v této době plné náhlých změn, kontrolovali i tuto složku pravidelně a případně potvrdili naše adresy jako vyžádané e-maily, aby vám nic neuniklo. Veškeré informace nalezne samozřejmě i zde na webu.

10.09.2020 Provoz recepce pro veřejnost

Z důvodu ochrany zdraví vašeho i našich zaměstnanců jsou recepce DDM pro veřejnost uzavřeny. V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte telefonicky v časech uvedených v záložce Kontakty (Pracovní doba recepce). Pro odevzdání dokumentů a podepsaných přihlášek využijte poštovní schránku DDM.

Divadlo Myšky Elišky pro MŠ Jahůdka

04.11.2020 Divadlo Myšky Elišky pro MŠ Jahůdka. Příběh z dýňové zahrádky.

Vzdělávací program pro MŠ Roztoky

06.11.2020 Vzdělávací program pro MŠ ve spolupráci s Penthea - Tajemné sovy pro MŠ Roztoky.

Nedělní pohádka - Zlatá rybka

08.11.2020 Divadelní spolek MIMo.s. ZLATÁ RYBKA Kdo by nechtěl chytit zlatou rybku a nechat si splnit tři přání? Pohádkový příběh o rybáři, jeho hádavé ženě a malém zázraku na kraji moře. O lidské hlouposti a chamtivosti, o staré pravdě, že kdo chce víc nemá nic. Autorské výpravné představení, kombinující interaktivní klaunerii, loutkové, neverbální a činoherní divadlo.

Zvířátka kolem nás pro MŠ Podsaďáček

09.11.2020 Zvířátka kolem nás - vzdělávací program pro MŠ Podsaďáček ve spolupráci s Penthea.

Nedělní pohádka - O námořníku Čepičkovi

15.11.2020 DIVADLO BASTA FIDLI - O NÁMOŘNÍKU ČEPIČKOVI Hledá se princezna Alénka !!! Jen odvážný námořníček Čepička beze strachu vyráží na dobrodružnou plavbu za princeznou! Hrooozný pirát Sakradrát, zlatovlasá mořská panna a obří had !!!! To všechno uvidíte na vlastní vykulené oči. Ale žádný strach! I batolata mají z našich loutek legraci a konec cesty námořníka Čepičky by měl být podle hvězdoprav...

Nedělní pohádka Myška Eliška

22.11.2020 DIVADÉLKO MYŠKY ELIŠKY - Pohádky z dýňové zahrádky Autorská interaktivní pohádka s písničkami z cyklu Dobrodružství myšky Elišky na cestách Díl podzimní je o tom,jak se malá myška Eliška rozhodla pomoci zvířátkům přichystat si dostatek potravy a společný pelíšek dříve, než přijde zima, kterou přečkají v teple staré hodné dýně v malé zahrádce u lesa. Jaké dramatické dobrodružství při tomto...

Princezna na hrášku pro MŠ Karásek

24.11.2020 Divadelní představení pro MŠ Karásek v Divadle Na Cikorce.

Nedělní pohádka - Zvířátka a loupežníci

29.11.2020 Zvířátka a loupežníci Pohádka o tom, jak tři loupežníci kradli jako straky, až narazili na statek, kde hospodaří babička, pejsek, koza, kohout a tři prasátka. Tam jejich štěstí v loupení končí a loupežníkům nezbývá nic jiného, než se polepšit.

Obří bubliny pro MŠ Tyršova

30.11.2020 Obří bubliny - představení pro MŠ Tyršova v Divadle Na Cikorce.

Nedělní pohádka - Žlutý kopec

06.12.2020 Andělé ze zapomenuté skříňky Vánoční příběh o tom, jak adventní andělé vykonávají své povinnosti. V dnešním světě to však nemají jednoduché, současnost i tradice jim zamotají hlavy. Andělská pošta má plné ruce práce, aby nakonec dala všechno do pořádku. Pod vánoční stromeček nadělí krásnou pohádku, budeme si zpívat koledy, kouzelná skříňka nám odhalí mnohá tajemství a prozradí, co jsou pravé...

Uzavření DDM 12.10. - 1.11.

26.10.2020
Vážení účastníci, zákonní zástupci,
usnesením Vlády ČR je s účinností od 12. října do 1. listopadu zakázána osobní přítomnost dětí, žáků a studentů a jiných účastníků. V našem DDM neprobíhá žádná zájmová činnost.

COVID-19 opatření a postup v případě jeho výskytu

24.09.2020 Vážení účastníci našich kroužků, vzhledem k neustále měnícímu se vývoji hygienické situace v Praze jsme pro vás připravili výčet nejdůležitějších opatření, která vás v našem DDM v souvislosti s COVID-19 čekají a zároveň postup, jaký je DDM stanoven v případě výskytu pozitivního případu na zájmové činnosti.

Volná místa na zájmových kroužcích

21.09.2020 Místa na kroužcích velmi rychle ubývají. Nezapomeňte se přihlásit na svůj oblíbený kroužek, dokud vám to jeho kapacita dovolí. Nabízíme vám volná místa v těchto kroužcích.

Kroužky začínají

10.09.2020 Kroužky se nám v pondělí 14. 9. naplno spustí a my se na vás a vaše děti už těšíme!
Než se však uvítáme osobně, rádi bychom vám sdělili informace potřebné k hladkému průběhu ZK a ochraně zdraví svého i druhých. Veškeré pokyny osobní přítomnosti v DDM a podmínkách účasti uvádíme v článku.

Brožura zájmových kroužků 2020/2021

26.08.2020 Připravili jsme pro vás soupis všech aktuálně nabízených kroužků v našem DDM tak, abyste si s předstihem a z pohodlí domova mohli vybrat vaše nejoblíbenější.

FAQ - nejčastější otázky a odpovědi

09.06.2020 Vážení účastníci našich zájmových kroužků, vážení rodiče,
připravili jsme pro vás souhrn nejčastějších dotazů, které nám posíláte na e-mail nejen ohledně vratek za neuskutečněné lekce, ale i táborů a dalších. Doufáme, že vám usnadníme práci a ušetříme čas.
Seznam průběžně aktualizujeme.

Domeček on-line

20.05.2020 I když jsou již dveře domečku otevřeny, ne všichni se do něj dostali, a tak jsme tu pro vás nadále i online!

Projekt Domeček on-line je určen všem dětem, které se doma nechtějí nudit, a nabízí širokou škálu aktivit nejrůznějšího zaměření.
Rozklikni a přidej se k nám i ty!

GDPR

01.05.2020 Více k informacím o zpracování osobních údajů s účinností od 25.5.2018 naleznete v záložce Ke stažení pod názvem Informační memorandum.