23.09.2021 Kroužky kláves a sólového zpěvu

Nově pro vás letos otevíráme dlouho očekávané zájmové kroužky hry na klávesy a také sólového zpěvu, které poběží od 11. října. Přihlásit se můžete v záložce Zájmové kroužky.

14.09.2021 Kroužek francouzštiny

Od středy 15. září 2021 otevíráme kroužek francouzštiny pro úplné začátečníky, na který je možné se ještě hlásit. V případě zájmu otevřeme i hodiny pro starší zájemce. Kontakt na lektorku získáte přes vedoucího sekce (j.sestak@ddmm.cz)

13.09.2021 Zápis na kroužky v MŠ Tyršovka a Karásek

bude probíhat od středy 15. září od 12 hodin formou on-line zápisu. Kroužky jsou již k nahlédnutí na www.ddmm.cz. Ve středu bude dodána záložka on-line přihlášení. Kroužky jsou v MŠ Karásek určeny pouze pro žáky 3 a 4 třídy. Kroužky začínají od 4. října 2021.

Brožura zájmových kroužků 2021/2022

07.09.2021
Milí účastníci a rodiče,

dlouho očekávaný souhrn nových i stávajících kroužků na příští školní rok je tady. Zde se dočtete veškeré důležité informace i termíny a možnosti přihlašování, které bude spuštěno v druhé polovině června, máte tedy čas si vše v klidu pročíst a promyslet.

Samotnou brožuru najdete ke stažení ZDE, taktéž na našem webu v záložce Ke stažení.

Červnové zápisy probíhají tradičně pouze online formou.

Zápisy pro veřejnost budou spuštěny na webu DDM Modřany 21. června.

Účastníci, kteří u nás byli přihlášeni na dané kroužky již tento školní rok, ve kterém byla zájmová činnost v důsledku epidemických opatření výrazně omezena, se mohou na stejné nebo pokračovací kroužky přihlašovat již od 14. června.

Pro přihlášení na kroužek je potřeba mít založené Klientské centrum, není to nic složitého a vše potřebné se dozvíte zde na příslušné stránce na našem webu.

Taktéž se vše o zápisech dočtete v záložce Zájmové kroužky - Jak se přihlásit a v příslušné sekci FAQ Nejčastější dotazy - zájmové kroužky.