22.11.2020 DDM Modřany musí být uzavřen

DDM Modřany má zakázanou přítomnost účastníků na zájmovém vzdělávání. Nařízení se týká všech aktivit na všech úrovních. DDM je školské zařízení a musí respektovat rozhodnutí dotčených orgánů, proto se na nás prosím nezlobte a nehledejte způsoby, jak dané nařízení obejít. Děkujeme za pochopení

10.11.2020 Provoz recepce pro veřejnost

Z důvodu ochrany zdraví vašeho i našich zaměstnanců jsou recepce DDM pro veřejnost uzavřeny. V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte telefonicky v časech uvedených v záložce Kontakty (Pracovní doba recepce). Pro odevzdání dokumentů a podepsaných přihlášek využijte poštovní schránku DDM.

12.10.2020 E-maily DDM jako nevyžádaná pošta SPAM

Na základě upozornění od vás, účastníků našich kroužků, informujeme, že v e-mailových schránkách některých poskytovatelů spadají naše zprávy z adresy ddmm.cz do složky Nevyžádané pošty - SPAM. Tuto skutečnost nemůžeme nijak ovlivnit a je na každém majiteli schránky, aby si ji individuálně nastavil. Proto prosíme, abyste, zvláště v této době plné náhlých změn, kontrolovali i tuto složku pravidelně a případně potvrdili naše adresy jako vyžádané e-maily, aby vám nic neuniklo. Veškeré informace nalezne samozřejmě i zde na webu.

Uzavření DDM

22.11.2020

Vážení účastníci, zákonní zástupci,

usnesením Vlády ČR platí i nadále zákaz osobní přítomnosti účastníků v našem DDM. Kroužky, u kterých nyní probíhá distanční výuka, v ní budou i nadále pokračovat. Veškeré podrobnosti týkající se kompenzací za zájmovou činnost, která nyní nemůže probíhat, Vám doručíme prostřednictvím e-mailu.

 
Znění celého nařízení a tabulky PES pro školství naleznete na následujícím odkazu:
 
https://www.msmt.cz/nejcastejsi-dotazy-ke-skolstvi-a-koronaviru-1
 
O aktuálním vývoji a znovuotevření DDM vás budeme i nadáále informovat zde na webových stránkách, e-mailu a Facebooku DDM Modřany.