05.06.2020 Vratky za neuskutečněné kroužky

Aktuálně vám zasíláme na e-mail, který máte uveden v Klientském centru, podrobné informace ohledně postupu v případě, že budete požadovat vratky za neuskutečněné zájmové činnosti. Na našem webu zároveň najdete přehledně zpracované odpovědi na nejčastější dotazy.

04.06.2020 DDM Herrmannova - nefunkční pevná linka

Omlouváme se za výpadek telefonní linky na recepci DDM Herrmannova. Pro spojení prosím využijte naši mobilní linku 774 422 099 nebo e-mail recepce@ddmm.cz.

03.06.2020 Výjezdní tábor JIZERKY 2020 - volná místa

Nabízíme poslední 4 volná místa na tábor Jizerky 2.-14.8.. Více informací na našem webu v sekci Tábory a u vedoucí tábora.

26.05.2020 Sportovní kroužky až do 26.6.2020

Stále máte možnost přihlásit se na sportovní kroužky pro děti i dospělé. Jedná se o stávající účastníky, volná místa pro nově přihlášené již do konce školního roku nenabízíme. Více informací p.koubova@ddmm.cz nebo recepce@ddmm.cz

25.05.2020 Letní pobytové a příměstské tábory

Na základě příznivého vývoje mohou nyní proběhnout veškeré plánované prázdninové tábory. Podrobné informace k jednotlivým táborům obdržíte v následujících dnech do e-mailu, který máte uveden v Klientském centru.

22.05.2020 Klub Pod prahem otevírá

S radostí vám oznamujeme, že od pondělí 25. 5. je znovu otevřen i Klub Pod prahem, a to ve specifickém režimu. Do klubu je nutné se přihlásit online na webu DDM, přinést s sebou vyplněné čestné prohlášení (v rubrice Ke stažení), dodržovat hygienická pravidla a mít nasazenou roušku během celého konání akce; pobytu v klubu. Kapacita klubu je omezena.

11.05.2020 Provozní doba recepce

Naše recepce DDM Herrmannova je pro vaše potřeby otevřena pouze po předchozí telefonické domluvě. Termín si můžete smluvit na tel. čísle 244 400 334. Děkujeme za pochopení.

INFORMACE O ZÁJMOVÝCH KROUŽCÍCH A TÁBORECH

10.05.2020

Na e-mailové adresy účastníků (uvedených v Klientském centru DDM) budou v nějbližsích dnech zaslány informace, na základě kterých bude možné potvrdit zájem o účast na kroužku.

Informaci dostanou i účastníci kroužků, které nebudeme moci z objektivních důvodů otevřít.

Do června pro vás plánujeme i nabídku různých workshopů a akcí, kdy informace budeme postupně zveřejňovat na našich www stránkách a na Facebooku, kde ostatně dále poběží náš projekt Domeček učí on-line.

Máme pro vás připraveny příměstské a výjezdní tábory, ale tam stále čekáme na rozhodnutí kompetentních orgánů, zda je budeme moci uspořádat a případně za jakých podmínek. Rozhodnutí očekáváme na základě mediálních informací ke konci května.

Hned jak budeme znát přesné podmínky, budeme vás kontaktovat.

Těšíme se na vás v DDM Modřany