01.04.2020 Domeček on-line

Naše dveře jsou zavřené, ale my pro tebe chystáme aktivity dál! Více informací o projektu Domeček on-line nalezneš v sekci články v pravé části hlavní strany webových stránek.

30.03.2020 Přihlašování na PT

Upozorňujeme zájemce o přihlášení na PT, že přihlašování je možné pouze on-line přes Klientské centrum DDM (https://ddmmonet.iddm.cz/prihlaseni). Prosíme o zřízení přístupu do Klientského centra a kontrolu funkčnosti s dostatečným předstihem.

23.01.2020 Kola a koloběžky musí zůstat venku

Milí rodiče a účastníci kurzů, dovolujeme si vás upozornit, že s platností od 23.1. 2020 není dovolen vstup do budovy s jízdními koly a koloběžkami. K jejich odložení slouží venkovní stojan, kde si můžete svá kola přineseným zámkem zajistit. Za odložené věci nijak neručíme. Děkujeme za pochopení a respektování tohoto pravidla. Vaše DDM

INFORMACE K VYHLÁŠENÍ NOUZOVÉHO STAVU V ČR

12.03.2020

Usnesení vlády o vyhlášení nouzového stavu nahrazuje mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví ze dne 10. 3. 2020.

Zákaz osobní přítomnosti  účastníků se týká i zájmového vzdělávání ve školských zařízeních pro zájmové vzdělávání (pro děti, žáky a studenty i jiné účastníky), tj. školních družin, školních klubů a středisek volného času.

Vážení rodiče,

s ohledem na výše uvedné skutečnosti vám tímto sdělujeme, že veškerá činnost zájmového vzdělávání DDM Modřany je do odvolání přerušena.

O dalších postupech vás budeme informovat prostřednictvím našeho webu.


Co byste měli vědět o koronaviru

(instruktážní video vydané ministerstvem zdravotnictví)
https://www.mzcr.cz/dokumenty/co-byste-meli-vedet-o-koronaviru_18707_1.html

Bližší informace ohledně vyhlášení Nouzového stavu naleznete zde
 
Důležité informace o koronaviru, jak se správně chránit a další informačně-osvětové materiály naleznete zde