05.06.2020 Vratky za neuskutečněné kroužky

Aktuálně vám zasíláme na e-mail, který máte uveden v Klientském centru, podrobné informace ohledně postupu v případě, že budete požadovat vratky za neuskutečněné zájmové činnosti. Na našem webu zároveň najdete přehledně zpracované odpovědi na nejčastější dotazy.

04.06.2020 DDM Herrmannova - nefunkční pevná linka

Omlouváme se za výpadek telefonní linky na recepci DDM Herrmannova. Pro spojení prosím využijte naši mobilní linku 774 422 099 nebo e-mail recepce@ddmm.cz.

03.06.2020 Výjezdní tábor JIZERKY 2020 - volná místa

Nabízíme poslední 4 volná místa na tábor Jizerky 2.-14.8.. Více informací na našem webu v sekci Tábory a u vedoucí tábora.

26.05.2020 Sportovní kroužky až do 26.6.2020

Stále máte možnost přihlásit se na sportovní kroužky pro děti i dospělé. Jedná se o stávající účastníky, volná místa pro nově přihlášené již do konce školního roku nenabízíme. Více informací p.koubova@ddmm.cz nebo recepce@ddmm.cz

25.05.2020 Letní pobytové a příměstské tábory

Na základě příznivého vývoje mohou nyní proběhnout veškeré plánované prázdninové tábory. Podrobné informace k jednotlivým táborům obdržíte v následujících dnech do e-mailu, který máte uveden v Klientském centru.

22.05.2020 Klub Pod prahem otevírá

S radostí vám oznamujeme, že od pondělí 25. 5. je znovu otevřen i Klub Pod prahem, a to ve specifickém režimu. Do klubu je nutné se přihlásit online na webu DDM, přinést s sebou vyplněné čestné prohlášení (v rubrice Ke stažení), dodržovat hygienická pravidla a mít nasazenou roušku během celého konání akce; pobytu v klubu. Kapacita klubu je omezena.

11.05.2020 Provozní doba recepce

Naše recepce DDM Herrmannova je pro vaše potřeby otevřena pouze po předchozí telefonické domluvě. Termín si můžete smluvit na tel. čísle 244 400 334. Děkujeme za pochopení.

Posilovna DDM Herrmannova - do odvolání mimo provoz

02.03.2020 Shazování povánočních kil? Plnění novoročních předsevzetí? Uvolnění stresu nebo posílení těla? Ať už je váš důvod k navštívení naší posilovny jakýkoliv, rádi vás v ní uvítáme!
Prostor, nářadí i stroje jsou připraveny přesně pro vaše potřeby a cíle cvičení. Zlepšit si svou fyzickou kondici a redukovat váhu můžete na profesionálních strojích (běžecký trenažer, stepper, veslařský trenažer, spinningové kolo, elektronický rotoped, rotoped AirDyne), pro formování postavy, zpevnění těla i protažení jsou vám k dispozici multifunkční stroje, polohovací lavice a rozmanité doplňkové pomůcky.
Po cvičení je možno využít sprchy v šatnách s uzamykatelnými skříňkami.

Pokud jste začátečník, a nejste si jisti s ovládáním jednotlivých strojů, či nastavení tréninku, po předchozí domluvě s recepcí DDM je možné zajistit konzultaci s pracovníkem DDM, který vám stroje ukáže a pomůže s plánem prvních tréninků tak, aby byly účinné a předešli jste zranění a bolesti z nesprávného cvičení. Upozorňujeme, že o tuto službu je nutné předem zažádat písemně na e-mailu recepce@ddmm.cz.

Jednorázový vstup do posilovny je 50 Kč

Otevírací doba: po-čt 15:00-20:00 hod, pá 15:00-18:00 hod