01.04.2020 Domeček on-line

Naše dveře jsou zavřené, ale my pro tebe chystáme aktivity dál! Více informací o projektu Domeček on-line nalezneš v sekci články v pravé části hlavní strany webových stránek.

30.03.2020 Přihlašování na PT

Upozorňujeme zájemce o přihlášení na PT, že přihlašování je možné pouze on-line přes Klientské centrum DDM (https://ddmmonet.iddm.cz/prihlaseni). Prosíme o zřízení přístupu do Klientského centra a kontrolu funkčnosti s dostatečným předstihem.

23.01.2020 Kola a koloběžky musí zůstat venku

Milí rodiče a účastníci kurzů, dovolujeme si vás upozornit, že s platností od 23.1. 2020 není dovolen vstup do budovy s jízdními koly a koloběžkami. K jejich odložení slouží venkovní stojan, kde si můžete svá kola přineseným zámkem zajistit. Za odložené věci nijak neručíme. Děkujeme za pochopení a respektování tohoto pravidla. Vaše DDM

Posilovna DDM Herrmannova - do odvolání mimo provoz

02.03.2020 Shazování povánočních kil? Plnění novoročních předsevzetí? Uvolnění stresu nebo posílení těla? Ať už je váš důvod k navštívení naší posilovny jakýkoliv, rádi vás v ní uvítáme!
Prostor, nářadí i stroje jsou připraveny přesně pro vaše potřeby a cíle cvičení. Zlepšit si svou fyzickou kondici a redukovat váhu můžete na profesionálních strojích (běžecký trenažer, stepper, veslařský trenažer, spinningové kolo, elektronický rotoped, rotoped AirDyne), pro formování postavy, zpevnění těla i protažení jsou vám k dispozici multifunkční stroje, polohovací lavice a rozmanité doplňkové pomůcky.
Po cvičení je možno využít sprchy v šatnách s uzamykatelnými skříňkami.

Pokud jste začátečník, a nejste si jisti s ovládáním jednotlivých strojů, či nastavení tréninku, po předchozí domluvě s recepcí DDM je možné zajistit konzultaci s pracovníkem DDM, který vám stroje ukáže a pomůže s plánem prvních tréninků tak, aby byly účinné a předešli jste zranění a bolesti z nesprávného cvičení. Upozorňujeme, že o tuto službu je nutné předem zažádat písemně na e-mailu recepce@ddmm.cz.

Jednorázový vstup do posilovny je 50 Kč

Otevírací doba: po-čt 15:00-20:00 hod, pá 15:00-18:00 hod