30.06.2020 Aktualizace vnitřního řádu

Vnitřní řád DDM Modřany byl aktualizován k datu 10. června 2020. Naleznete jej k nahlédnutí i stažení v záložce Ke stažení.

25.06.2020 Vratky za neuskutečněné kroužky do 30.6. 12 hodin

Žádosti o vratky za neuskutečněné kroužky přijímáme do 30. 6. do 12 hodin, a sice do schránky DDM Herrmannova. Na později podané žádosti již nebudeme moci reagovat.

18.06.2020 Letní pobytové a příměstské tábory

Na základě příznivého vývoje mohou nyní proběhnout veškeré plánované prázdninové tábory. Podrobné informace k jednotlivým táborům obdržíte od lektora minimálně týden před zahájením samotného tábora do e-mailu, který máte uveden v Klientském centru. V případě změn s ohledem na vývoj epidemiologické situace budete informováni.

10.06.2020 Nový sportovní program Pohybové hry

Od školního roku 2020/2021 budou kroužky Základy míčových her a pohybová všestrannost; Sportovní a pohybové hry; Karásek–pohybová všestrannost a hry součástí nového sportovního programu Pohybové hry. V těchto kroužcích budou děti cvičit dle námi vytvořené metodiky. Tento program nabídne přihlášeným účastníkům a jejich rodičům různé akce navíc: např. přednášky o výživě dětí, besedy a další. Program budeme postupně rozšiřovat a vylepšovat. Kompletní metodiku sportovního programu najdete na našem webu v sekci Ke stažení.

Posilovna DDM Herrmannova - do odvolání mimo provoz

02.03.2020 Shazování povánočních kil? Plnění novoročních předsevzetí? Uvolnění stresu nebo posílení těla? Ať už je váš důvod k navštívení naší posilovny jakýkoliv, rádi vás v ní uvítáme!
Prostor, nářadí i stroje jsou připraveny přesně pro vaše potřeby a cíle cvičení. Zlepšit si svou fyzickou kondici a redukovat váhu můžete na profesionálních strojích (běžecký trenažer, stepper, veslařský trenažer, spinningové kolo, elektronický rotoped, rotoped AirDyne), pro formování postavy, zpevnění těla i protažení jsou vám k dispozici multifunkční stroje, polohovací lavice a rozmanité doplňkové pomůcky.
Po cvičení je možno využít sprchy v šatnách s uzamykatelnými skříňkami.

Pokud jste začátečník, a nejste si jisti s ovládáním jednotlivých strojů, či nastavení tréninku, po předchozí domluvě s recepcí DDM je možné zajistit konzultaci s pracovníkem DDM, který vám stroje ukáže a pomůže s plánem prvních tréninků tak, aby byly účinné a předešli jste zranění a bolesti z nesprávného cvičení. Upozorňujeme, že o tuto službu je nutné předem zažádat písemně na e-mailu recepce@ddmm.cz.

Jednorázový vstup do posilovny je 50 Kč

Otevírací doba: po-čt 15:00-20:00 hod, pá 15:00-18:00 hod