26.02.2020 Karneval sobota 29.2.2020

Nabízíme poslední volná místa na sobotní akci určenou pro rodiče s dětmi. Přihlašování on-line v sekci Akce. Těšíme se na Vás.

24.02.2020 Zrušení kroužků

Z důvodu nenaplněné kapacity se od 24. 2. 2020 ruší ZK Jumping a Jumping pro děti. Děkujeme za pochopení.

28.01.2020 Sezonní kroužky SPORT

Vážení účastnící, vážení rodiče, rádi bychom vás informovali, že aktuálně probíhá přihlašování na druhé pololetí do zájmových kroužků. Kroužky atletiky, tenisu a kolečkového bruslení začínají v dubnu. O termínu zahájení, ceně a platebních podmínkách vás budeme informovat začátkem dubna. Děkujeme.

23.01.2020 Kola a koloběžky musí zůstat venku

Milí rodiče a účastníci kurzů, dovolujeme si vás upozornit, že s platností od 23.1. 2020 není dovolen vstup do budovy s jízdními koly a koloběžkami. K jejich odložení slouží venkovní stojan, kde si můžete svá kola přineseným zámkem zajistit. Za odložené věci nijak neručíme. Děkujeme za pochopení a respektování tohoto pravidla. Vaše DDM

Posilovna DDM Herrmannova

21.01.2020 Shazování povánočních kil? Plnění novoročních předsevzetí? Uvolnění stresu nebo posílení těla? Ať už je váš důvod k navštívení naší posilovny jakýkoliv, rádi vás v ní uvítáme!
Prostor, nářadí i stroje jsou připraveny přesně pro vaše potřeby a cíle cvičení. Zlepšit si svou fyzickou kondici a redukovat váhu můžete na profesionálních strojích (běžecký trenažer, stepper, veslařský trenažer, spinningové kolo, elektronický rotoped, rotoped AirDyne), pro formování postavy, zpevnění těla i protažení jsou vám k dispozici multifunkční stroje, polohovací lavice a rozmanité doplňkové pomůcky.
Po cvičení je možno využít sprchy v šatnách s uzamykatelnými skříňkami.

Pokud jste začátečník, a nejste si jisti s ovládáním jednotlivých strojů, či nastavení tréninku, po předchozí domluvě s recepcí DDM je možné zajistit konzultaci s pracovníkem DDM, který vám stroje ukáže a pomůže s plánem prvních tréninků tak, aby byly účinné a předešli jste zranění a bolesti z nesprávného cvičení. Upozorňujeme, že o tuto službu je nutné předem zažádat písemně na e-mailu recepce@ddmm.cz.

Jednorázový vstup do posilovny je 50 Kč

Otevírací doba: po-čt 15:00-20:00 hod, pá 15:00-18:00 hod