26.02.2020 Karneval sobota 29.2.2020

Nabízíme poslední volná místa na sobotní akci určené pro rodiče s dětmi. Přihlašování on-line v sekci Akce. Těšíme se na Vás.

24.02.2020 Zrušení kroužků

Z důvodu nenaplněné kapacity se od 24. 2. 2020 ruší ZK Jumping a Jumping pro děti. Děkujeme za pochopení.

28.01.2020 Sezonní kroužky SPORT

Vážení účastnící, vážení rodiče, rádi bychom vás informovali, že aktuálně probíhá přihlašování na druhé pololetí do zájmových kroužků. Kroužky atletiky, tenisu a kolečkového bruslení začínají v dubnu. O termínu zahájení, ceně a platebních podmínkách vás budeme informovat začátkem dubna. Děkujeme.

23.01.2020 Kola a koloběžky musí zůstat venku

Milí rodiče a účastníci kurzů, dovolujeme si vás upozornit, že s platností od 23.1. 2020 není dovolen vstup do budovy s jízdními koly a koloběžkami. K jejich odložení slouží venkovní stojan, kde si můžete svá kola přineseným zámkem zajistit. Za odložené věci nijak neručíme. Děkujeme za pochopení a respektování tohoto pravidla. Vaše DDM

Jak se přihlásit a zaplatit na kroužek pro II. pololetí

09.01.2020 Každému zmíněnému účastníkovi budeme v nejbližších dnech zasílat mail (na adresu uvedenou v přihlášce), kde dostane podrobné informace, jak přes systém Klienského centra provede nastavení předpisu a vlastní platby.

Jestliže už víte, že na kroužek nebudete chodit, prosíme o sdělení infomace na recepci DDM nebo na e-mailu info@ddmm.cz

V případě, že žádný kroužek nenavštěvujete a máte zájem navštěvovat, tak jestliže je na kroužku volno (zjistíte v nabídce volných míst u příslušného kroužku), můžete nastoupit, po domluvě s lektorem, kdykoliv během školního roku.

V případě, že najdete u nabídky volných míst informaci obsazeno, prosíme o vyčkání do prvního či druhého týdne v únoru, kdybychom měli (na základě reakce rodičů dětí, kteří dítě odhlásí) místa uvolňovat. V případě plně obsazeného kroužku a případného uvolnění místa, budeme místa obsazovat náhradníky, v pořadí termínu přihlášení do pozice náhradníka.