21.01.2020 Sezonní kroužky SPORT

Vážení účastnící, vážení rodiče, rádi bychom vás informovali, že aktuálně probíhá přihlašování na druhé pololetí do zájmových kroužků. Kroužky atletiky a kolečkového bruslení začínají v dubnu. O termínu zahájení, ceně a platebních podmínkách vás budeme informovat začátkem dubna. Děkujeme.

20.01.2020 pevná linka Herrmannova a Urbánkova

Z důvodu výpadku telefonní linky, nefunguje na pobočce Herrmannova a Urbánkova telefon. Volejte prosím na číslo: 774 422 099 na pobočku Herrmannova a na číslo: 773 625 935 na pobočku Urbánkova. Děkujeme za pochopení.

Jak se přihlásit a zaplatit na kroužek pro II. pololetí

09.01.2020 Každému zmíněnému účastníkovi budeme v nejbližších dnech zasílat mail (na adresu uvedenou v přihlášce), kde dostane podrobné informace, jak přes systém Klienského centra provede nastavení předpisu a vlastní platby.

Jestliže už víte, že na kroužek nebudete chodit, prosíme o sdělení infomace na recepci DDM nebo na e-mailu info@ddmm.cz

V případě, že žádný kroužek nenavštěvujete a máte zájem navštěvovat, tak jestliže je na kroužku volno (zjistíte v nabídce volných míst u příslušného kroužku), můžete nastoupit, po domluvě s lektorem, kdykoliv během školního roku.

V případě, že najdete u nabídky volných míst informaci obsazeno, prosíme o vyčkání do prvního či druhého týdne v únoru, kdybychom měli (na základě reakce rodičů dětí, kteří dítě odhlásí) místa uvolňovat. V případě plně obsazeného kroužku a případného uvolnění místa, budeme místa obsazovat náhradníky, v pořadí termínu přihlášení do pozice náhradníka.