11.11.2019 Zájmový kroužek Kolečkové bruslení

Vážení účastníci, vzhledem k chladnému počasí jsou od úterý 12.11. 2019 ukončeny všechny lekce kolečkového bruslení (netýká se kolečkového rychlobruslení). Budeme se na Vás těšit opět v měsíci dubnu 2020. Děkujeme za pochopení

07.11.2019 Nový kroužek - Sálový fotbal

Pro všechny šikovné kluky i holky jsme otevřeli kroužek sálového fotbalu, který bude probíhat každou středu od 13.11. v ZŠ K Dolům. Bližší informace a možnost přihlášení naleznete zde:  http://www.ddmm.cz/zajmove-krouzky/6441-salovy-fotbal-mix

Cestou zemí Českou 2019

12.11.2019

V neděli 22. září u nás proběhl druhý ročník multikulturní akce s názvem Cestou zemí Českou. Na akci jste mohli vidět nejrůznější kultury od české po vietnamskou, ruskou, bulharskou a ukrajinskou.

Součástí akce byl také nabitý pódiový program, který vyplnila ukrajinská kapela Ignis, peruánský muzikant Jari Velaochaga a mnoho dalších dětských vystoupení v čele s dětmi z kroužků DDM Modřany, které si připravily nejrůznější multikulturní taneční a hudební vystoupení.
Program dále obohatilo divadelní představení o Sněhurce v podání ruského divadelního spolku Krásný sarafán.

Na akci spolupracovalo mnoho organizací, které nabízí cizincům spoustu zajímavých aktivit, ale i pomoc s plynulou integrací v ČR jako např., ICP, META, DNM, Nová škola o.p.s., Zaedno, Viet UP, Medviet, ale také MČ Praha 12, MAP a Městská policie.

​Celá akce nabídla více než 20 českých netradičních workshopů, zábavných sportovních, ale i zážitkových aktivit, určených pro všechny věkové kategorie.

Děkujeme MHMP za finanční podporu a těšíme se na vás na příští akci.

Fotografie naleznete v naší fotogalerii.