11.11.2019 Zájmový kroužek Kolečkové bruslení

Vážení účastníci, vzhledem k chladnému počasí jsou od úterý 12.11. 2019 ukončeny všechny lekce kolečkového bruslení (netýká se kolečkového rychlobruslení). Budeme se na Vás těšit opět v měsíci dubnu 2020. Děkujeme za pochopení

07.11.2019 Nový kroužek - Sálový fotbal

Pro všechny šikovné kluky i holky jsme otevřeli kroužek sálového fotbalu, který bude probíhat každou středu od 13.11. v ZŠ K Dolům. Bližší informace a možnost přihlášení naleznete zde:  http://www.ddmm.cz/zajmove-krouzky/6441-salovy-fotbal-mix

Modřanský veletrh volnočasových aktivit 2019

11.11.2019

11. září 2019 jsme vás přivítali na naší tradiční akci pořádané ve spolupráci s městskou částí Praha 12, na které se prezentovaly místní i okolní volnočasové spolky, organizace a kluby. Letní počasí vás do areálu VOSA přilákalo na neuvěřitelných 800!

Pro děti byl připraven kolotoč, Eurojumper 4v1, mobilní horolezecká stěna nebo staročeská střelnice. Pro nejmenší návštěvníky pak výtvarné dílny či sportovní dráha. Veletrh přišli podpořit i členové hasičského a záchranného sboru.

Součástí akce byl také bohatý pódiový program, během nějž jste mohli zhlédnout vystoupení jednotlivých sportovních oddílů a kroužků. Vidět jsme zde mohli sportovní aerobic, taekwondo, mažoretky, moderní tanec nebo hru na flétny. Diváci byli dále svědky kouzelnického vystoupení, které mělo úspěch hlavně u dětí. Akci úspěšně zakončila kolínská kapela Chachabít. 

Děkujeme MHMP a MČ Praha 12 za grantovou a finanční podporu celé akce a všem zúčastněným za skvělou a jedinečnou atmosféru.

Těšíme se na vás v příštím roce.