14.01.2019 Doklad o zaplacení zájmového kroužku

Upozorňujeme, že v případě potřeby vystavení dokladu o zaplacení zájmového kroužku (pouze u VzP) je nutné požádat DDM o vystavení faktury. Jiné potvrzení VzP neakceptuje. Děkujeme za pochopení.

14.01.2019 Přihlášky na zájmový kroužek šk.r. 2018/19

Přihlášky nových účastníků na zájmové kroužky pro šk.r. 2018/19 (únor-červen) prosíme doručit do DDM s originálním podpisem a to buď osobně na recepci DDM (možno využít schránku před budovou) nebo poštou a to nejpozději v první den účasti na ZK.

14.01.2019 JARNÍ PRÁZDNINY - příměstský tábor

Vzhledem k velkému zájmu jsme otevřeli další PT Sportovně poznávací v termínu 11.-15.2.2019. Přihlašování možné již nyní online, více v sekci Tábory a soustředění nebo na v.pecoldova@ddmm.cz. Budeme se těšit na Vaše děti.

14.01.2019 Nový sportovní kroužek - II. pololetí

Otevíráme nový kroužek Sportovního aerobiku, který se bude konat každý čtvrtek od 16:00 - 17:00 hod. Přihlásit se můžete online v záložce kroužky nebo osobně na naší recepci.

14.01.2019 Nedělní pohádky - Medvídek Pů

Máme pro všechny dobrou zprávu, Medvídek Pů přijede do Divadla Na Cikorce 31. 3. v rámci nedělní pohádky. Děkujeme všem rodičům že se skamarádili i s Kašpárkem, když Medvídek Pů nečekaně onemocněl.

05.12.2018 Přihlašování na kroužky

je možné i v průběhu školního roku. Zda jsou na kroužku volná místa zjistíte u každého jednotlivého kroužku v záložce Zájmové útvary. Platba za pozdější nástup na ZK je krácena dle pravidel uvedených ve Vnitřním řádu DDM...

Zápis na nový školní rok 2018/2019

06.12.2018
Na zveřejněné kroužky se můžete zapisovat on-line.

http://www.ddmmonet.cz/zajmove-krouzky

Po následném potvrzení si  pak bude možné přihlášky vytisknout v Klienstkém centru. Z důvodu platnosti GDPR již přihlášky nelze zasílat pomocí e-mailu.

Při práci s Klientským centrem zaznamenáváme problémy s přihlášením druhého dítěte, kdy systém odkazuje na kontaktování pověřené osoby DDM. Problém vzniká z důvodu absence e-mailové adresy v osobní kartě účastníka. Tento problém lze vyřešit telefonickým kontaktováním na tel: 244 400 334 nebo osobně na recepci DDM.

Dovolujeme si tímto požádat všechny potvrzené přihlášené o platbu v řádném termínu splatnosti. V minulých letech se stávalo, že některé děti byly přihlášeny z června i na 3-5 ZK a v září nastoupily na jeden nebo dva kroužky. Tímto postupem dochází k blokování míst opravdovým zájemcům.

V této souvislosti si dovolujeme upozornit, že nezaplacené přihlášky v termínu splatnosti budeme vyřazovat a nabízet náhradníkům. Vratky za kroužky jsou definovány ve Vnitřním řádu DDM. Je to vratka na základě zdravotních důvodů s potvrzením lékaře.

Prosíme tedy všechny o důkladné zvážení přihlášení dítěte s ohledem na náročnost kroužku, případné rozvrhy ve škole apod. Důvody vrácení úplaty než výše uvedené nebudou z popsaných důvodů možné.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na prvních hodinách v září...

DDM Modřany