18.09.2020 COVID-19 aktuálně

Vzhledem k vývoji hygienické situace v Praze a rozhodnutím vydaným MZČR oznamujeme, že s platností od pátku 18. září 2020 je povinnost nosit roušku, respirátor nebo jiné zakrytí dýchacích cest ve všech prostorách DDM, a to i na kroužcích při zájmové činnosti bez rozlišení věku. Výjimkou jsou zájmové činnosti sportovního charakteru, taneční a hudební výchovy – zpěv a hra na dechový nástroj.

18.09.2020 ZK Kolečkového bruslení a Dívčího fotbalu

Vzhledem ke konání akce se dnes nekonají ZK ve venkovním areálu, ZK Florbalu v tělocvičně se uskuteční.

17.09.2020 Nový kroužek Beachvolejbalu a házené

Ve sportovní sekci jsme pro vás otevřeli nové kroužky házené a beachvolejbalu pro začátečníky. Vše o kroužcích i možnostech přihlášení se dočtete v sekci Zájmové kroužky.

16.09.2020 Sportuj po škole za školou

Sportuj po škole za školou je společný projekt se ZŠ K Dolům za podpory MHMP. Žákům dané školy umožňuje navštěvovat sportovní kroužek zcela ZDARMA. Přihlásit se můžete on-line v sekci zájmové kroužky do doby naplnění kroužku.

14.09.2020 Kroužky MŠ Tyršovka a Karásek

Kroužky MŠ Tyršovka a Karásek jsou zveřejněny v sekci zájmové kroužky. Na všechny kroužky je možný on-line zápis. U kroužků MŠ Karásek je možné přihlásit pouze děti ze 3. a 4. třídy.

10.09.2020 Provoz recepce pro veřejnost

Z důvodu ochrany zdraví vašeho i našich zaměstnanců jsou recepce DDM pro veřejnost uzavřeny. V neodkladných případech je možné sjednat si osobní schůzku v časech uvedených v záložce Kontakty, a to po předchozí telefonické nebo e-mailové domluvě. Pro odevzdání dokumentů a podepsaných přihlášek využijte poštovní schránku DDM.

Soustředění mažoretek 2019