07.01.2021 DDM je uzavřen

Usnesením Vlády ČR byl vydán zákaz osobní přítomnosti účastníků v našem DDM až do 22. ledna 2021. Po tuto dobu tedy nemohou probíhat v našem DDM žádné kroužky, kromě zájmové činnosti, která je realizovaná prostřednictvím on-line lekcí.

15.12.2020 Zimní lyžařský tábor Herlíkovice 2021

Spustili jsme pro vás online přihlašování na Zimní lyžařský tábor Herlíkovice 2021, který proběhne v termínu jarních prázdnin Prahy 1 - 5., tedy 20. 2. - 27. 2. 2021. Více informací a možnost přihlášení naleznete při rozklinutí tábora v záložce Tábory.

14.12.2020 E-maily DDM jako nevyžádaná pošta SPAM

Na základě upozornění od vás, účastníků našich kroužků, informujeme, že v e-mailových schránkách některých poskytovatelů spadají naše zprávy z adresy ddmm.cz do složky Nevyžádané pošty - SPAM. Tuto skutečnost nemůžeme nijak ovlivnit a je na každém majiteli schránky, aby si ji individuálně nastavil. Proto prosíme, abyste, zvláště v této době plné náhlých změn, kontrolovali i tuto složku pravidelně a případně potvrdili naše adresy jako vyžádané e-maily, aby vám nic neuniklo. Veškeré informace nalezne samozřejmě i zde na webu.

Jak a kde si mohu založit Klientské centum, abych se přihlásil online? Musí mít zvlášť Klientské centrum i mé dítě?
Klientské centrum si snadno založíte přes naše webové stránky, kde pod záložkou Zájmové kroužky najdete Klienstské centrum.
Přes odkaz https://ddmmonet.iddm.cz/registrace se dostanete na stránku, kde vás průvodce založením sám navede, jak dále postupovat. Po vyplnění všech údajů už můžete provádět online registraci nejen sebe, ale i svých dětí, na všechny akce a kroužky DDM Modřany.
Jakmile si účet jednou založíte, už se stačí vždy jen přihlásit a vybrat, kterého účastníka máte v plánu přihlásit.