24.09.2020 Závody v kolečkovém bruslení

Závody v kolečkovém bruslení proběhnou v pátek 2. října 2020 dle současně platných opatření. Pro hladkou organizaci závodů prosíme o včasné přihlášení online. Maximální kapacita každého bloku je 20 závodníků. Online přihlášený účastník má jistotu účasti, ostatní pouze do případného doplnění počtu 20 závodníků.

17.09.2020 Nový kroužek beachvolejbalu a házené

Ve sportovní sekci jsme pro vás otevřeli nové kroužky házené a beachvolejbalu pro začátečníky. Vše o kroužcích i možnostech přihlášení se dočtete v sekci Zájmové kroužky.

10.09.2020 Provoz recepce pro veřejnost

Z důvodu ochrany zdraví vašeho i našich zaměstnanců jsou recepce DDM pro veřejnost uzavřeny. V neodkladných případech je možné sjednat si osobní schůzku v časech uvedených v záložce Kontakty, a to po předchozí telefonické nebo e-mailové domluvě. Pro odevzdání dokumentů a podepsaných přihlášek využijte poštovní schránku DDM.

Prošvihl jsem zápis v termínu jeho spuštění 22. června. Mohu se ještě na kroužek přihlásit?
Určitě můžete. Zápis do zájmových kroužku na školní rok 2020/21 probíhá po celé léto až do první poloviny září. 

Jak a kde si mohu založit Klientské centum, abych se přihlásil online? Musí mít zvlášť Klientské centrum i mé dítě?
Klientské centrum si snadno založíte přes naše webové stránky, kde pod záložkou Zájmové kroužky najdete Klienstské centrum.
Přes odkaz https://ddmmonet.iddm.cz/registrace se dostanete na stránku, kde vás průvodce založením sám navede, jak dále postupovat. Po vyplnění všech údajů už můžete provádět online registraci nejen sebe, ale i svých dětí, na všechny akce a kroužky DDM Modřany.
Jakmile si účet jednou založíte, už se stačí vždy jen přihlásit a vybrat, kterého účastníka máte v plánu přihlásit.