04.12.2020 Klub akcí a her je otevřen

V pondělí 7.12. otevírá i Klub akcí a her. Otevřen bude každý všední den od 14:00 do 18:00 hod. Maximální počet účastníků je 10. Vstup je povolen pouze s rouškou.

03.12.2020 DDM Modřany znovu otevírá

DDM Modřany od pondělí 7. 12. 2020 znovu otevírá své zájmové kroužky. Pokyny pro bezproblémový průběh vašeho kroužku naleznete ve svých e-mailových schránkách. Obecné informace a podmínky účasti najdete v sekci Články v pravé části úvodní strany.

10.11.2020 Provoz recepce pro veřejnost

Z důvodu ochrany zdraví vašeho i našich zaměstnanců jsou recepce DDM pro veřejnost uzavřeny. V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte telefonicky v časech uvedených v záložce Kontakty (Pracovní doba recepce). Pro odevzdání dokumentů a podepsaných přihlášek využijte poštovní schránku DDM.

12.10.2020 E-maily DDM jako nevyžádaná pošta SPAM

Na základě upozornění od vás, účastníků našich kroužků, informujeme, že v e-mailových schránkách některých poskytovatelů spadají naše zprávy z adresy ddmm.cz do složky Nevyžádané pošty - SPAM. Tuto skutečnost nemůžeme nijak ovlivnit a je na každém majiteli schránky, aby si ji individuálně nastavil. Proto prosíme, abyste, zvláště v této době plné náhlých změn, kontrolovali i tuto složku pravidelně a případně potvrdili naše adresy jako vyžádané e-maily, aby vám nic neuniklo. Veškeré informace nalezne samozřejmě i zde na webu.

 
 
Divadelní svět v Modřanech
 

"Naše Divadlo Na Cikorce 2020" 


Těšíme se na vás na podzim. Naše divadelní sezóna začíná od listopadu 2020.Oponu nedělních pohádek v Divadle Na Cikorce opět otevřeme na podzim 8.11. 2020.


8.11. 2020     15:00
 

ZLATÁ RYBKA

Kdo by nechtěl chytit zlatou rybku a nechat si splnit tři přání? Pohádkový příběh
o rybáři, jeho hádavé ženě a malém zázraku na kraji moře. O lidské hlouposti a
chamtivosti, o staré pravdě, že kdo chce víc nemá nic. Autorské výpravné představení,
kombinující interaktivní klaunerii, loutkové, neverbální a činoherní divadlo.
15.11. 2020     15:00


O NÁMOŘNÍKU ČEPIČKOVI

Hledá se princezna Alénka !!!
Jen odvážný námořníček Čepička beze strachu vyráží na dobrodružnou plavbu za princeznou!
Hrooozný pirát Sakradrát, zlatovlasá mořská panna a obří had !!!!
To všechno uvidíte na vlastní vykulené oči.
Ale žádný strach! I batolata mají z našich loutek legraci a konec cesty námořníka Čepičky by měl být podle hvězdopravců šťastný.
Celková délka představení 40 minut.

22.11. 2020   15:00


MYŠKA ELIŠKA - Pohádky z dýňové zahrádky

Autorská interaktivní pohádka s písničkami z cyklu Dobrodružství myšky Elišky na cestách
Díl podzimní je o tom,jak se malá myška Eliška rozhodla pomoci zvířátkům přichystat si dostatek potravy a společný pelíšek dříve, než přijde zima, kterou přečkají v teple staré hodné dýně v malé zahrádce u lesa. Jaké dramatické dobrodružství při tomto chystání se na zimu zažijí se zlým kocourem Fildou? To se necháme překvapit.
Děti jsou zapojeny do hry na jevišti a mohou si vyzkoušet hraní s loutkou.Všechny se naučí,jak se hraje pantomima.
Pro děti od 2-8 let. Délka představení cca 45 min.

29.11. Zvířátka a loupežníci   15:00

Zvířátka a loupežníci

Pohádka o tom, jak tři loupežníci kradli jako straky, až narazili na statek, kde hospodaří babička, pejsek, koza, kohout a tři prasátka. Tam jejich štěstí v loupení končí a loupežníkům nezbývá nic jiného, než se polepšit.
6.12.  Andělé ze zapomenuté skříňky     15:00

Vánoční příběh o tom, jak adventní andělé vykonávají své povinnosti. V dnešním světě to však nemají jednoduché, současnost i tradice jim zamotají hlavy. Andělská pošta má plné ruce práce, aby nakonec dala všechno do pořádku. Pod vánoční stromeček nadělí krásnou pohádku, budeme si zpívat koledy, kouzelná skříňka nám odhalí mnohá tajemství a prozradí, co jsou pravé vánoce.
13.12.  Archibaldovy vánoce     15:00

Veselá a hravá klauniáda s vánoční tématikou. Vánoce jsou svátky klidu,ne však pro Archibalda. Postavit a ozdobit stromeček, obstarat kapra, cukroví a vánočně uklidit. To vše si dělá Archibald po svém. Nakonec se mu to s pomocí
diváků podaří. Prostě Vánoce tak trochu jinak!

Scénář, režie, obsazení: Petr Liška (MIM o.s.)