26.02.2020 Karneval sobota 29.2.2020

Nabízíme poslední volná místa na sobotní akci určenou pro rodiče s dětmi. Přihlašování on-line v sekci Akce. Těšíme se na Vás.

24.02.2020 Zrušení kroužků

Z důvodu nenaplněné kapacity se od 24. 2. 2020 ruší ZK Jumping a Jumping pro děti. Děkujeme za pochopení.

28.01.2020 Sezonní kroužky SPORT

Vážení účastnící, vážení rodiče, rádi bychom vás informovali, že aktuálně probíhá přihlašování na druhé pololetí do zájmových kroužků. Kroužky atletiky, tenisu a kolečkového bruslení začínají v dubnu. O termínu zahájení, ceně a platebních podmínkách vás budeme informovat začátkem dubna. Děkujeme.

23.01.2020 Kola a koloběžky musí zůstat venku

Milí rodiče a účastníci kurzů, dovolujeme si vás upozornit, že s platností od 23.1. 2020 není dovolen vstup do budovy s jízdními koly a koloběžkami. K jejich odložení slouží venkovní stojan, kde si můžete svá kola přineseným zámkem zajistit. Za odložené věci nijak neručíme. Děkujeme za pochopení a respektování tohoto pravidla. Vaše DDM

 
 
Divadelní svět v Modřanech
 

"Naše Divadlo Na Cikorce 2020" 


Co nás čeká v nejbližších dnech: 


Nedělní pohádky v Divadle Na Cikorce

Představení nedělních pohádek začíná v 15 hodin

 

1.3. Divadlo Bořivoj - Nejkrásnější příběh světa
 
Přinese miminko čáp? A jak si takové miminko žije v bříšku maminky, a co všechno spolu zažívají  se v této pohádce dozvíte. A protože maminka je tak trochu klaun, bude u toho i legrace.  A zahrají si s ní i  diváci.

8.3.  Divadelní spolek MIM o.s. - Noční skřítek

Pohádkový příběh o holčičce Jiřince, které se jednou nechtěly uklízet
hračky. Co všechno se může odehrát v docela obyčejném pokojíčku nepořádné
holčičky nám povypráví nejen kuřátko s prasátkem, ale i pohádkový noční
skřítek Hračkožrout a spousta dalších postaviček, které v průběhu
představení rozehrávají celou scénu. Nejdůležitější postavou se ale ukazuje
být maminka Jiřinky. Jak to nakonec všechno dopadne, to je potřeba počkat si
až na konec pohádky!
Scénář, režie, obsazení:Yvona Jelénková a  Petr Liška (MIM o.s.)
www.nabidkapohadek.cz

15.3. Divadlo Myšky Elišky - Nedočkavá housenka aneb jak se klube příroda

Autorské divadélko Myšky Elišky a její strhující příběhy do celého světa. Interaktivní výukově zábavné představení.

Myška Eliška se opět začte do sýrové knihy cestopisů a loučí se s maminkou i sourozenci, protože se vydává na cesty jarní přírodou. Vše začíná kvést a z vajec, kukel a larev se nám klubou mláďátka. Eliška potkává ošklivou, smutnou housenku. Vyvede ji ale z velkého omylu. Jaké je to překvapení po tom, co se housenka vykuklí? Stane se z ní krásný motýl. Eliška se úspěšně dostane zpět domů na svém cestovatelském deštníčku a s dětmi zapíše další dobrodružství do cestopisné knihy.
 
Pro děti od 2,5 do 7 let
 


22.3. Dřevěné divadlo - O vytrvalém princi

Pohádek je velká spousta a když lidé přišli na to, že je mohou zapisovat, vznikly pohádkové knížky. A ty máme všichni moc rádi, že ano? Jednu takovou pohádku v knížce pro Vás dneska mám, nemusí se číst, bude trochu vyprávěná, trochu hraná loutkami, trochu kouzelná a i tak bude celá v knížce. Nevěříte? Tak dávejte pozor.

www.drevenedivadlo.cz

29.3. Divadlo Kašprle – Jak Kašpárek s Kalupinkou slavili Velikonoce

Hody hody doprovody, dejte vejce malovaný!  A jsou tady Velikonoce! Zima je pryč a Kašpárek a Kalupinka se pustí do příprav na velikonoční svátky. Nastává čas vítání jara.  Kalupinka vygruntuje, připraví malovaná vajíčka a barevné pentličky pro koledníčky a Kašpárek plete pomlázku. Je už ale kapánek nabručený z toho dlouhého půstu. A tak Kalupinku zlobí a všelijak pošťuchuje. Na škaredou středu se ale nesmí nikdo na nikoho mračit a tak si naši hrdinové vypráví velikonoční příběhy. A na zelený čtvrtek je navštíví velikonoční zajíček s košíkem plným barevných vajíček. Písničky, koledy, pomlázky, a mazance. Cililink, můžeme začít !