23.09.2021 Kroužky kláves a sólového zpěvu

Nově pro vás letos otevíráme dlouho očekávané zájmové kroužky hry na klávesy a také sólového zpěvu, které poběží od 11. října. Přihlásit se můžete v záložce Zájmové kroužky.

14.09.2021 Kroužek francouzštiny

Od středy 15. září 2021 otevíráme kroužek francouzštiny pro úplné začátečníky, na který je možné se ještě hlásit. V případě zájmu otevřeme i hodiny pro starší zájemce. Kontakt na lektorku získáte přes vedoucího sekce (j.sestak@ddmm.cz)

13.09.2021 Zápis na kroužky v MŠ Tyršovka a Karásek

bude probíhat od středy 15. září od 12 hodin formou on-line zápisu. Kroužky jsou již k nahlédnutí na www.ddmm.cz. Ve středu bude dodána záložka on-line přihlášení. Kroužky jsou v MŠ Karásek určeny pouze pro žáky 3 a 4 třídy. Kroužky začínají od 4. října 2021.

Divadelní svět pro MŠ Jahůdka

Princ z knížky pro MŠ Jahůdka s edukací.

Pohádek je velká spousta a když lidé přišli na to, že je mohou zapisovat, vznikly pohádkové knížky. A ty máme všichni moc rádi, že ano? Jednu takovou pohádku v knížce pro Vás dneska mám, nemusí se číst, bude trochu vyprávěná, trochu hraná loutkami, trochu kouzelná a i tak bude celá v knížce.

Nevěříte? Tak dávejte pozor...

Dřevěné divadlo se touto loutkovou inscenací raduje z knih a z příběhů v nich obsažených. Těší se z toho, že jsou, že vznikly a my je můžeme číst.
Ačkoliv je v prvním plánu inscenace loutkami hraný příběh o čaroději, princi a princezně, téma knihy se z představení neztrácí. Pohádka je nejenom hraná, ale na děti působí i jako společná četba z knížky.

Herec se loučí slovy : " Kdyby jste chtěli pokračování této pohádky, zajděte si domů do knihovny a vyndejte si z ní nějakou pěknou knížku. A pokud si nechcete číst sami, on Vám z ní určitě někdo moc rád přečte."

Kód 115302
Název Divadelní svět pro MŠ Jahůdka
Termín konání 24.11.2021 10:00 - 11:00
Místo konání DDM Herrmannova
Hlavní vedoucí Richard Rezek
Věková skupina 3-6 let
Cena 60,- Kč